a sad parfem..

Bila sam opet u parfimeriji i njušnula dva nova parfema (polako postajem manijak :-) ) dolce & gabbana the one je lep i postojan, ali izuzetno sladunjav parfem, a laura biagiotti due je prigušen, malo hladniji, pravi damski parfem, ali mi se čini da ne ostaje dugo miris na koži. To je izveštaj iz parfimerije za ovu nedelju, čujemo se opet sledeće nedelje ;)
 
eh...ja sam zauvek najvernija ljubavnica Hypnotic Poisona.. Ne razumem kako nesto moze tako fantasticno da mirisi, skoro uvek ga imam na sebi..
Jel se nekome svidja CITY GLAM od Armanija?
 
Obozavam Talijanske i Francuske parfeme najbolji su...
Omiljena tri koja uvek koristim su: ~J'adore(Dior)obozavammm ovaj miris...~Coco Mademoiselle(Chanel)-fenomenalan...~Dolce&Gabbana(Sicily&Light Blue).................
~Ostali koje takodjer obozavam su: ~Gucci(Envy Me&Accenti)...Opium-YSL...
Juce sam dobila za poklon parfem VERSACE(Bright Crystal)-Odlican je predivno mirise.Koliko je bocica lepa toliko je neodoljiv i ovaj Versace Bright Crystal cvetni parfem s notama lotosa,socnog nara i zanosnom snagom ambera i belog mosusa.Savrsen miris za zenstvenu seksi i uvek glamuroznu damu... :D
 
odmah reci cene:
envy 100 ml.
cerrutti 1881 100 ml.
isto samo black
euphoria 50ml
kenzo jungle 100ml
van cleef first 50 ml?
to me zanima.
reci cenu da svi znamo,
neću da te zovem.
 
ok zavisi od vremena tj godisnjeg doba

- meni se strasno svidja Summer by Kenzo
sada cesto koristim Gaultier, Dior Posion (crveni), Philosykos Fig (smokva), Angel Tierry Muegler, Black Kenneth Cole, Sicily D&G (predlazem)

A skoro sam probala i YSL Cinema i nije los.....mada ja tezim parfemima koji imaju notu heliotropa

Kakvi ti se parfemi svidjaju? Orijentalni, cvetni, svezi/kao sapun?
 
Jedan od mojih omiljenih parfema...DOLCE&GABBANA~SICILY...
monica-bellucci-a.jpg
 

Back
Top