a sad parfem..

Meni je ovaj ok:
images

Đordani šajn

liči na ninu riči :D
imam ga i ja, odličan je :)
 
Ja kupila pre par dana - odvajala od usta bukvalno - Rush. Za jesen i zimu.
A imala ga pre par godina, kada su mi cvetale ruze na svim poljima, ali tada mi nesto nije legao kako treba, pa ga uvalih sestri.
Trenutno koristim crno-crvenu Olivu i sta ga znam, dobro se osecam sa njom...
 
Ovo kao da sam ja pravila listu parfema :)))
ab615d808c0115f98b455bfbd52321878f6473b4.jpg


Najnoviji, kupljen pre 7 dana.. :zaljubljena:

http://4.***************/_51c5XvuPKUM/SzH0IVgPtvI/AAAAAAAAAjE/Jr_yYn4tRmA/s400/chloe+perfume.jpg

Dobila sam ga na poklon... sama se nikada ne bih odlucila da ga kupim, jer volim sladunjave parfeme, ali, dopada mi se, i rado ga nosim..

4.21867168221E+13.jpg


Najdrazi! :aha: Ostalo mi je jos vrlo vrlo malo.. Na listi je za kupovinu, odmah posle nekog malo svezijeg mirisa, za leto... :)
 
Sad skupljam parice za Kloe ili za`` Hipnozu``.
Ima nesto u tim parfemima sto me intrigira.
Kloe osecam na svakom koraku, Hipnoza je ipak malo redja...
VideCu sta cu.
Sad mi je prioritet da nekako namaknem lovu, pa cu posle da se odlucujem za jedan od ova dva. Bice teeeesko.
 
...vec duze vreme koristim Wood...ima lepu cvetnu notu,
poklonila mi deca za NG...sreca pa je bocica bas velika, ne
treba puno da se "sprica" bas je jak....potrajace.....do neke
sledece NG...
 
Ja sam kupila jedan preko Limunda i mislim da je malo ``ishlapeo``, ali je original.
Ne znam za tebe, ali ja tacno znam kada postave original parfem, a kada kopiju.
Nemoj ni slucajno da licitiras na aukcijama gde prodavac ima negativne ocene, pogledaj mu obavezno ocene...
Ja sam prodala svoj original parfem sa mojim originalnim slikama parfema - na jedvite jade, ljudi mi prosto nisu verovali da je original i to za cetiri puta nizu cenu.
A parfem original, nije ishlapeo... samo nije bio za mene, zato sam ga i stavila tamo.
Moras biti strasno obazriv, jer tamo zaista ima puno fejk parfema.
A tek sto smaraju sa Armanijevim Blek kodom, pa to nije normalno.
Posle moje epizode, resila sam da vise ne kupujem parfeme preko tog sajta, pa sad ti vidi i sam odluci.
 
Pa ovaj lik ima dobre ocene, i bas je dosta prodao tih parfema, ali opet nemam pojma, poprilicno je povoljno pa ne znam da li da se usudim... Hvala za odgovor!
Ja sam kupila jedan preko Limunda i mislim da je malo ``ishlapeo``, ali je original.
Ne znam za tebe, ali ja tacno znam kada postave original parfem, a kada kopiju.
Nemoj ni slucajno da licitiras na aukcijama gde prodavac ima negativne ocene, pogledaj mu obavezno ocene...
Ja sam prodala svoj original parfem sa mojim originalnim slikama parfema - na jedvite jade, ljudi mi prosto nisu verovali da je original i to za cetiri puta nizu cenu.
A parfem original, nije ishlapeo... samo nije bio za mene, zato sam ga i stavila tamo.
Moras biti strasno obazriv, jer tamo zaista ima puno fejk parfema.
A tek sto smaraju sa Armanijevim Blek kodom, pa to nije normalno.
Posle moje epizode, resila sam da vise ne kupujem parfeme preko tog sajta, pa sad ti vidi i sam odluci.
 

Back
Top