a sad parfem..

Da li ste njušnule ili možda čak imate od ck euophoriu? E, ja takav parfem ne volim da osetim, a kamoli da koristim. Pored angela, najodvratniji mi je.
Mislim da je pre par meseci i bila tema najbljak parfemi. Ja bih je tamo smestila.
 
Posle puno njuškanja odlučila sam se za armani - SENSI WHITE NOTES.
Nežan, svež, nije gorak, i sexy. Upravo sam takvu kombinaciju tražila.
Dvoumila sam se još i izmedju armani white-a, omnie crystala(ali su mi bili malo gorki), cavalli-serpentine (toaletna voda, nikako parfem), i valentino ete.
Znači ja takve mirise volim.
Zaključila sam da su svi burberry-ji topli, i nekako klasični osim londona.
Nikad ne bih kupila nijedan dior.
Vi samo nastavite, ako naletite na neki dobar, napišite.
 
Peta W.:
A kakav je ovaj novi La Costin?

Ako mislis na "Pour Femme", za mene je apsolutni favorit. Od kada sam ga prosle godine dobila za rodjendan, ne odvajam se od njega. Tj. nasilno smo odvojeni od kada mi se flasica razbila o plocice u kupatilu. Sad nikako da nadjem vremena da skoknem do Douglas-a.
Vrlo retko, ali desava se da upotrebljavam i "Amor Amor" od Cacharel.
 
devojke i žene, trenutno sam veoma iskren i iskoristite to.

nisam pročitao ni jednu poruku u ovoj temi. (osim prve)


nije važno koji parfem koristite.


stvarno, nije važno.


moje osećanje: kada zagrlim devojku koju volim,
zahvalan sam...ne, ...osećam dužnost do neba, neviđenu dužnost
prema tom nežnom biću koje je prihvatilo ovog stvora, ovog večitog klinca.
dozvolila mu da nađe utočište u njenim nežnim rukama...
i miris njene svilene kože, kose...

koga briga za parfem, ne znam naziv ni jednog.
nije mi važan, ignorišem ga.
 
dr.akula:
U cemu je razlika izmedju Testera i obicnog parfema?
u slucaju BVLGARI

...Kuce koje praktikuju da u svojoj ponudi imaju i 'poklon pakete' koji sadrze razlicite proizvode namenjene nezi tela a iste mirisne note (najcesce - dezodorans, gel za tusiranje, mleko/krema za telo), a u koje spada i Bvlgari - neretko variraju ambalazu/dizajn originalne bocice koja se u okviru ovakvog set-a nalazi - sto svakako nije pravilo...Takodje postoje 'tester set'-ovi, u okviru kojih se nalazi (na primer) body cream i tester bocica mirisa - koja u tom slucaju najcesce ima nesto drugaciji dizajn ili kolorit...U principu, ne bi trebalo da postoji ralzika u kvalitetu sadrzine tester-a i artikla namenjenog prodaji...Dogadja se, medjutim, da tester-i sadrze nizu koncentraciju aktivnih sastojaka (Eau de Cologne) cime je njihova postojanost/intenzitet arome svakako limitirana...
 
Ja sam si danas opet kupila Naomi Campbell i Naomi Campbell Mystery.Nikako se nisam mogla odluciti za neki koji nisam jos imala, jer sam se jednostavno "premirishala" kojekakvih testera da mi je posle bilo muka.

 
Jenifer*:
Pre neki dan ulazim u parfimeriju....i vidim drasticno snizenu cenu D&G light blue....Tacnije bočica od 50ml je bila 1600din, a ona od 200ml 2300din....Jednostavno mi je delovalo neverovatno da cena tog parfema tako naglo padne.....Pogotovo da je tako mala razlika u ceni izmedju 50ml i 200ml.
A moje pitanje je : da li je neko skoro kupovao ovaj parfem? I da li je moguće da prodaju po parfimerijama neke turske kopije, kako mogu da prepoznam da li je original ili ne??
Meni se od tog parfema povraca...oni sto nemaju para za orginale kupuju neke kopije koje mi....bljaaaak... :? :? :? :? :? :? ...a one sto imaju kintu za taj "mini-izdatak" ga stavljaju u neogranicenim kolicinama....
Nije mi dobro... :cry: :cry: :cry:
 

Back
Top