А где су Ђинђићеви милиони?

"Немогуће да два стана, која је Ружица Ђинђић продала, вреде око 2,5 милиона евра и да је додала за вилу, која вреди око три милиона евра, само пола милиона"


a i odakle joj oko pola miliona eura :think:



A ako vam je izgovor sto sto je i sloba krao onda ste genijalci :super:

Која бре два стана ????:eek:

Пре октобарске " револуције" је имао САМО један станчић на Студентском тргу , а и то нејасно како је добио!!!!:eek::roll:

Ае Боле не шири дезимформације:rtfm:
:cmok2:

Ово остало , а само делић чачнут у уводном тексту јер тога има ихааај ...ја се надам да ће се већ размотати , а акоБогда када неки страни судови крену да чешљају овуда и када не буде недодирљивих, јер од наших нема вајде...врана врани очи не копа ...а биће , биће враћке и те како :zper::super:
 
Ja mislim da je bilo na medijima ,da je Ruzica dobila od Vlade Srbije ,vilu na Dedinju.


Тачно:ok:

А још прецизније у време владе Коштунице јој је поклоњена вила на Дедињу, чији су регуларни власници још увек живи и колико је мени познато , тај поступак око враћања исте је у Стразбуру ( чини ми се, за то нисам сасвим сигурна ...за Стразбур и докле се дошло).;)
 
Тачно:ok:

А још прецизније у време владе Коштунице јој је поклоњена вила на Дедињу, чији су регуларни власници још увек живи и колико је мени познато , тај поступак око враћања исте је у Стразбуру ( чини ми се, за то нисам сасвим сигурна ...за Стразбур и докле се дошло).;)

Secam se toga i bilo mi je nejasno zasto nije onda dobila i Jovanka bez obzira na sve.
Ipak je ovo Demokratija.
Mislim da je Jovanka ipak bila malo veca dama od doticne.
 
Secam se toga i bilo mi je nejasno zasto nije onda dobila i Jovanka bez obzira na sve.
Ipak je ovo Demokratija.
Mislim da je Jovanka ipak bila malo veca dama od doticne.


:ok: Е па то и јесте нонсенс и демократија на српски начин:dash:

п.с. Ове две персоне , госпођу Јованку Будисављевић Броз и Ружицу од Ваљева ипак не би требало стављати у исту реченицу;)
 
:ok: Е па то и јесте нонсенс и демократија на српски начин:dash:

п.с. Ове две персоне , госпођу Јованку Будисављевић Броз и Ружицу од Ваљева ипак не би требало стављати у исту реченицу;)

Sandrina, budimo realni, obe su upecale kapitalce, a koliko su dame...
 

Back
Top