7th Heaven- SEDMO NEBO

Ja sam oduvek prizeljkivala brata poput Meta,ali posto imam ovog mog mamlaza malo sam razocarana ali sta je tu je! Malo bi mi bilo glupo da se zaljubim u njega jer je on tu negde godiste kao moja mama,sto znaci da moze tata da mi bude(kad malo bolje razmislim...hej,pa to uopste nebi bilo lose!)Sajmon i Ruti su mi dreamteam! Serija je super i nadam se da ce prikazati sve serijale!
7th HEAVEN ROCKS!
 
Odlicna je serija

Blizanci su meni najjaci u onom periodu kad krecu u skolu.
Jessica Biel (Marry) je onda bila preslatka. Nije bila nabildovana kao sad.
Ali Ruti kad odraste, jos ljepsa:)
Sajmon mi je nesto postao mrzan kad je odrastao, ne znam zbog cega.
 
staroliko...:P

Da,bas bi' rekla da su svi mladji.A od koje do koje godine su snimane?

I naravno,i ja sam bila zaljubljena u sajmona.:)[/QUOTE]

ahahahahha :D ne verujem, ali ne verujem...ali isto sam otkidala za klinjom...sad kad ga pogledam :hahaha:

ma ok je serija..ja je inače gledala kao baš malo devojče...ono, tipična priča o "savršenoj porodici" ...
 
Poslednja izmena:
staroliko...:P

Da,bas bi' rekla da su svi mladji.A od koje do koje godine su snimane?

I naravno,i ja sam bila zaljubljena u sajmona.:)[/QUOTE]

ahahahahha :D ne verujem, ali ne verujem...ali isto sam otkidala za klinjom...sad kad ga pogledam :hahaha:

ma ok je serija..ja je inače gledala kao baš malo devojče...ono, tipična priča o "savršenoj porodici" ...

:hahaha::hahaha: Ni ja ne verujem!

A sajmon je taako poruzneo..:neutral:

Ja i dalje gledam,na RTV1...I da,bilo je lepse kad su svi bili klinci..nekako oni svake 4 epizode imaju 4 godine vise:roll: ..Brzo su odrasli..

i kao sad ruti ide na sudar...
 
Sibil Vejn:
A sajmon je taako poruzneo..:neutral:

Ja i dalje gledam,na RTV1...I da,bilo je lepse kad su svi bili klinci..nekako oni svake 4 epizode imaju 4 godine vise:roll: ..Brzo su odrasli..

i kao sad ruti ide na sudar...



Jao i meni je bilo pre mnogo bolje ali svejedno i dalje ih volim!

Meni su ustvari svi ruzniji kada su odrasli [Met, Meri, Sajmon] jedino su mi Lusi i Ruti lepshe dok su vece...

Koliko sada Ruti ima godina? :confused: Ne mogu vishe da popratim...

I da li neko zna kako se zove ona pesma shto ju je pustila Ruti posle sudara?!


Ah da, omiljeni likovu ofc Sem i Dejvid... obozavam ih! =DD
 
Mislis na onu pesmu kad je dosla kuci,pa je njeni roditelji isto pevali u svojoj pesmi...?

ne znam,i mene to zanima...:):p

Blizanci su tako slatki..jedan nesto kaze,drugi ponovi...:D

Secam se ranije,pre 3 godine,i vise,kad su se davali vikendom,ustajal sam u pola 8 svakog vik.da gledam:mrgreen::hahaha:

Sad bih volela da puste ispocetka,da uzivam opet!:(
 

Back
Top