7th Heaven- SEDMO NEBO

Mislis na onu pesmu kad je dosla kuci,pa je njeni roditelji isto pevali u svojoj pesmi...?

ne znam,i mene to zanima...:):p

Blizanci su tako slatki..jedan nesto kaze,drugi ponovi...:D

Secam se ranije,pre 3 godine,i vise,kad su se davali vikendom,ustajal sam u pola 8 svakog vik.da gledam:mrgreen::hahaha:

Sad bih volela da puste ispocetka,da uzivam opet!:(

Da bash ta pesma...

A S&D su mi bash kjut zbog toga shto nastvljaju rechenice jedan drugom... heh...

Jao i ja bih iz pochetka... :confused:
 
e i ja pratim ovu seriju
pratila samje 2003. kad je bila na BK a sad je pratim na NS 1
divna serija o roditeljstvu, vaspitanju, odrastanju, ali ponekad malo nerealna (nista cudno), puna je ljubavi
ne znam koga najvise volim svi su mi dragi likovi. Meri se dugo nije pojavljivala. zabrinula sam se da je nikad vise necu ni videti, mislila sam da je glumica odustala od serije, al ono danas konacno i nju da vidim. Bas se prolepsala
Serija je super, ne propustam je i jedva cekam da je gledam
 
da, Eni je jedna jaka zena, mislim emotivno
Eni i Erik imaju divan brak,kakav se samo pozeleti moze
Meni je mnogo simpaticno sto,( bar je ranije pokazivala tu sklonost) Eni radi majstorije po kuci) i to je prenela na Lusi
A koja zena ne bi pozelela Kevina za muza? Bivsi policajac, jak, snazan , stabilan, u svakom momentu spreman da zastiti zenu i dete a ujedno tako nezan,toliko pozrtvovan uvek spreman da istrpi Lusine hirove i bas je takvu voli... i evo kevin je preuzeo potpuno brigu o Savani i domacinstvu da bi Lusi mogla da se posveti karijeri....
A lusi se bas trudi da odradi svoj posao kako treba . A ima od koga i da uci. Jako je tolerabtna ume da slusa i da pruzi pravi savet
Jel ima neki lik koji vam nedostaje, od sporednih likova> Menimalo nedostaje Sesilija. Bas je slatka. I nedostaje mi Piter i njegovi roditelji
 
da, Eni je jedna jaka zena, mislim emotivno
Eni i Erik imaju divan brak,kakav se samo pozeleti moze
Meni je mnogo simpaticno sto,( bar je ranije pokazivala tu sklonost) Eni radi majstorije po kuci) i to je prenela na Lusi
A koja zena ne bi pozelela Kevina za muza? Bivsi policajac, jak, snazan , stabilan, u svakom momentu spreman da zastiti zenu i dete a ujedno tako nezan,toliko pozrtvovan uvek spreman da istrpi Lusine hirove i bas je takvu voli... i evo kevin je preuzeo potpuno brigu o Savani i domacinstvu da bi Lusi mogla da se posveti karijeri....
A lusi se bas trudi da odradi svoj posao kako treba . A ima od koga i da uci. Jako je tolerabtna ume da slusa i da pruzi pravi savet
Jel ima neki lik koji vam nedostaje, od sporednih likova> Menimalo nedostaje Sesilija. Bas je slatka. I nedostaje mi Piter i njegovi roditelji

Da,njihov brak je stvarno..:eek:.

...kao u bajci:neutral:
Cela je serija tako koncipirana...kao bajka
To ne postoji, malo preteruju.
 
e jeste nerealna, priznjem. Toliko je nerealna da me je u pojedinim momentima jako nervirala da sam pomisljala da prekinem gledanje serije...
ipak bilo mi je zao da ih *napustim*,toliko sam se vezala za likove....
Ma neka je nerealna. Neka je bajka....bas to mi treba. Pola sata bekstva od stvarnosti.
Ma to je spanska serija snimana u Americi, na englaskom jeziku. Sapunica.Limunada sa malo limuna:hahaha:Ali obozavam je
Bas sam se uplasila da je onojuce bio kraj. ali nije, bio je samo kraj sezone. E danas je pocela poslednja sezona od 22 epizode
Eno ponovo se pojavio Martin...Bas je porastao i nije vise onako decacki sladak...
 
Cula sam ,nisam gledala,da je Lusi pobacila...I da je okrivila sve u crkvi,zbog toga..?"Kao,ko bi spavao sa mojim muzem..?:eek:

Sta je bilo sve?

uglavnom je o tome bilo reci, tj o lusinom pobacaju. Krivo joj je sto su Met i Meri dobili blizance, a ona ne i dlucila je da ce da ostane na jednom detetu. Kevin je podrzava, naravno,kao i uvak. Insistirala je da drzi propoved u crkvi, da bi joj navodno bilo lakse i okrivila je i Kevina i Boga....Pitala je > jel mislite da je moj muz sexy i uperila prsto u neku devojku? ti jel ti mislis da je sexy> devojka se nasla u nebranom grozdju....
ali, naravno svi su joj oprostili, a Lusi s obzirom da se istresla shvatila je da je preterala...i izvinjavala se kevinu...
Martin se opet nesto premislja dal je spreman ili ne, Sendi je nasla decka oce da ga pravi ljubomornim...
i konacno je priznala Martinu da je spavala sa njim samo da bi Sajmona napravila ljubomornim, jer sajmona je volela....Sendi je odlucila da studira bogosloviju, pa je Lusi bila i na nju ljuta, sto hoce, etoda bude kao ona...
 
jeste, Lusi samo histerise
a kao da se malo smirila kad se udala, ali ono juce je bas silo preterano, jer cini mi se daje proslo 4 meseca od pobacaja, tako mi se nesto cini da je spomenuo njen otc kad ga je pitala za savet tj odobrenje da drzi propoved
za Meri sam mislila da je jedna stabilna i razumna osoba sve dok nije onako pobegla od roditelja, iskoristivsi guzvu oko Metovog vencanja i zaposlila se kao stjuardesa, Pa jos napustila Karlosa (ajde sto je ostavila njega jer on ju je navodno varao) ali sto nu je ostavila dete. Bas nisam verovala da ce nesto tako da uradi
A sajmon, nekad su ga zvali banka sajmon, a sad je non stop u dugovima. I vrlo je promiskuitetan, upraznjava sex pre braka sram ga bilo,iako su ga roditelji ucili drugacije
al sad se valjda konacno uzeo upamet,otkako je raskinuto vencanje sa rouz
a Rouz je jedna vestica dvolicna....kako se samo pravila fina pred Eni i ostalima, samo zato sto joj je bivsi decko tako rekao
......
 
Serija je najbolja koju sam u zivotu gledao,a gledao sam ih puno...veoma poucna i ponekad srceparajuca serija.Nadam se da ce posle ovog 11 serijala koji se trenutno prikazuje snimiti jos neki,bar dok blizanci ne odrastu.Da li neko zna kako se moze nabaviti ova serija na diskovima?Pozdrav svim ljubiteljima ove serije!!!
 
mislim da ne bi bilo previse jer bi mi logicno bilo bas da vidim i blizance da su odrasli a Eni i Erika onako stare u penziji, ali ko zna videcemo sta ce biti do kraja ove sezone, mozda ce stvari da idu malo ubrzanijim tokom nego inace...
danas nisam gledala, setala sam decu bilo je lepo vreme. gledacu sutra reprizu
 
Ranije sam pratila ovu seriju na BK i kad sam videla da ima ponovo, bas sam se obradovala. Rado je gledam, jer je bas za opustanje, prava bajka. Nema nasilja i bolesnih gluposti kao u nekim popularnim americkim serijama. Ali..... Jako je glupo sto gnjave sa "nema sexa pre braka". Zato se svi i udaju i zene mladi i to je, kao, dobro.:confused: I svaka devojka koja je upraznjavala sex pre braka je zatrudnela. A tim mladim trudnicama niko ne govori o kontracepciji, sigurnom sexu i poseti ginekologu(sto bi bilo edukativno) nego im govore da su trebale da ostanu nevine do braka. To me svaki put toliko iznervira...:otkacio:
 

Back
Top