5G tehnologija, zacarenje Antihrista i NSP

A sa 5G tehnologijom, prelazimo u 5 dimenziju.
Ne postoji ni 4ta a ne 5ta!
Da pojasnim, vreme kao 4ta dimenzija ne postoji. Vreme je izmisljena stvar da bi se lakse opisale neke fizicke pojave kao recimo brzina i ubrzanje, sto ne znaci da postoji.
Isto kao i imaginarni brojevi. Oni su izmisljeni da bi se objasnile neke pojave u matematici. Kao na primer koren iz -5! Sto ne zanci da je imaginarna osa dimenzija u prirodi!!!
 
Ne postoji ni 4ta a ne 5ta!
Radiestezisti smatraju da prostor pamti uticaje iz proslih vremena, iznesu procente "na tom i tom mestu ima 60% pozitivne i 40% negativne energije (zapravo informacije)", i u stvari govore o desnom i levom torzionom polju (Rajhovom POR-u i DOR-u).
Svi istorijski događaji, sve što je neka teritorija istrpela, vrši nevidljiv energetski uticaj na naše zdravlje, raspoloženje i atmosferu.
Primer
29% dobrog zračenja ima na dečjem igralištu na Kalemegdanu, iza Paviljona „Cvijeta Zuzorić“. Savu su žene više puta pitale zašto im deca tu tako često padaju i povređuju se. On bi im tada ispričao da to nije tek posledica dečjeg nestašluka ili nespretnosti, već nečeg dubljeg i univerzalnijeg. Ispod igrališta se, naime, u vizantijsko doba, otprilike u 3. veku naše ere, nalazilo mučilište. Patnje ljudi koji su na tom mestu umirali u najstrašnijim mukama prostor je zapamtio, a vreme nije uspelo da umanji štetne uticaje tragičnih događaja. https://www.alo.rs/vesti/reportaza/visak-otkriva-moci-beograda/42409/vest
 
Poslednja izmena:
Radiestezisti smatraju da prostor pamti uticaje iz proslih vremena, iznesu procente "na tom i tom mestu ima 60% pozitivne i 40% negativne energije (zapravo informacije)", i u stvari govore o desnom i levom torzionom polju (Rajhovom POR-u i DOR-u).
To sto pamti je posledica torzionih polja. Dosta sam proucavao, za sada samo od ruskih naucnika. Jedan koji se istice je Akimov Anatolij inace akademik.
Sta se tu dogadja? Torziono polje je zapravo posledica magnetnog polja i utice na promene spinova elektrona u materiji.
Nije mu potrebna energija za pomenu spinova i prenosi se mislim milion puta brze od svetlosti. I intenzitet uopste ne opada sa razdaljinom. Postoji "severna" i "juzna" TP.

Odnosno, spinovi elektrona zapravo su nosioci informacija.
Ja sam to licno osetio i osecam recimo kada sam u blizini antikviteta ili starih predmeta - jednostavno osecam neku harmoniju. Za razliku od novih proizvoda gde ne osecam nista!

Pa sam se poceo pitati kako to? Jer definitivno osecam nesto.. Prvo sam mislio da postoji neka "magija" a posle par godina sam skontao da jedino sto moze da bude je uticaj torzionog polja na materiju odnosno materija moze da cuva posledice razmisljanja, odnosno proslost!

Ovo objasnjava i telepatiju koja mi se desava. Da se telepatija ostvaruje radio talasima generisanim u mozgu nikada ne bi bila moguca na daljinama vecim recimo od 50m. A ja ponekad osecam ljude na 1000-2000 pa i 6000km bez problema, kada hoce da me zovnu!

Ps Piramide su generatori torzinih polja - unutra i ispod je "juzno polje" a iznad "severno". Juzna TP su dobra za ziva bica a Severna su negativna.
Cevi su takodje generatori TP (guglaj "cloud buster")
 
Piramide i sluze za otvaranje portala i ulazak u 5d, a stari Egipcani su to znali zato su se i sahranjivali u njima.
Морам те разочарати - нико није сахрањиван у пирамидама, већ у "Долини краљева".
У пирамиди нема ни једног јединог хиероглифа нити су икада нашли мумију нити злато.
 
Морам те разочарати - нико није сахрањиван у пирамидама, већ у "Долини краљева".
У пирамиди нема ни једног јединог хиероглифа нити су икада нашли мумију нити злато.
NIsam se najbolje izrazila, htela sam da kazem da su Egipcani verovali u zagrobni zivot, pa su njihovi vladari gradili sebi grobnice u obliku piramida. A piramide kao piramide su imale vise funkcija.
 
Па може да гради ко шта хоће а може и пирамидалне грађевине, ево рецимо ја бејах пре пра дана у Азији и тамо на улици у 3пм видех ово: дакле метална пирамида од поцинкованог челика, пропорција оних египатских...
Шта је творац хтео да каже? Ја бих рекао исто што и ја, провалио да фарадејев кавез пропорција пирамиде повећава неке прапсихолошке особине, па је хтео да покаже многим случајним пролазницима еуреку!!
IMG_5876.JPG
 
Piramide popravljanju ozonski omotac iznad -> bazne stanice ga unistavaju, dovoljno je primetiti razliku u jacini sunca izmedju ozracenih i neozracenih delova Beograda, ili uporediti gradove sa ruralnim sredinama.
Podsetimo se cenzurisane izjave direktorke SZO od pre 8 godina http://www.shoecomics.com/article.php?id=205
WHO Links Cell Phones to Global Warming, Indigestion
“Through exhaustive study and consultation, we believe that the photons of the cellular-phonic pan-ions have a festibular effect on the earth’s atmosphere and ozone layer, and that the bio-chemical causes of heartburn can be traced straight back to frequent use of the new line of iPhones,” said WHO Director-General Margaret Chan Fung Fu-chun
 
Ne postoji ni 4ta a ne 5ta!
Da pojasnim, vreme kao 4ta dimenzija ne postoji. Vreme je izmisljena stvar da bi se lakse opisale neke fizicke pojave kao recimo brzina i ubrzanje, sto ne znaci da postoji.
Isto kao i imaginarni brojevi. Oni su izmisljeni da bi se objasnile neke pojave u matematici. Kao na primer koren iz -5! Sto ne zanci da je imaginarna osa dimenzija u prirodi!!!
Vreme ne postoji, ali zato postoje razlicita stanja svesti I razlicite dimenzije postojanja. I sve je zapravo do brzine frekvencije/vibracije. Tako 3d svest karakterise spora ili niska vibracija, 4d je visa vibracija, a 5d jos visa ili brza. A sto se tice ravni postojanja pored fizicke, postoji astral i etericna ravan. E ta etericna ravan ti je 5d ili raj o kome se govori u Svetom pismu.
 
Sta se tu dogadja? Torziono polje je zapravo posledica magnetnog polja i utice na promene spinova elektrona u materiji.
Nije mu potrebna energija za pomenu spinova i prenosi se mislim milion puta brze od svetlosti.
Torziono polje ili torzioni talas je spiralni ili vrtlozni oblik energije. A gde god postoji takav oblik kretanja energije otvara se portal I ulazi se u etericnu ravan ili 5d.
Primer vanzemaljci kada hoce da nas posete bilo iz udaljenih delova univerzuma ili iz buducnosti onda koriste etericnu ravan ili 5d kao precicu da bi gotovo trenutno stigli do nas.
 
Ovo objasnjava i telepatiju koja mi se desava. Da se telepatija ostvaruje radio talasima generisanim u mozgu nikada ne bi bila moguca na daljinama vecim recimo od 50m. A ja ponekad osecam ljude na 1000-2000 pa i 6000km bez problema, kada hoce da me zovnu!
Telepatija kao sposobnost je katakteristika tzv. spiralne ili ti multidimenzionalne svesti. Mislim da je za telepatiju udaljenost sporedna stvar a da na kvalitet telepatske veze utice pre svega jacina licne energije I cistoca uma/srca kao I to da li postoje ometanja sa strane.
 
Poslednja izmena:
Vezano za prethodni video, rekla bih samo da mislim da je pogresno da se kao drzava i/ili pojedinci oslanjamo na saznanja/informacije velikih sila od pre vise decenija a koja nam se tek sad otkrivaju/plasiraju. I da bi kao svaka ozbiljna drzava trebalo da kreiramo sopstvene parapsiholoske programe/projekte, jer i kao narod i kao prostor imamo neiskoriscen parapsiholoski potencijal.
 
Poslednja izmena:
gde god postoji takav oblik kretanja energije otvara se portal I ulazi se u etericnu ravan ili 5d.
интересантно, а јел ти то можеш мало да докажеш, потврдиш...?
шта је етерична раван?
што се мене тиче нема портала (мада нисам 100% сигуран) него само мења спинове...

Telepatija kao sposobnost je katakteristika tzv. spiralne ili ti multidimenzionalne svesti. Mislim da je za telepatiju udaljenost sporedna stvar a da na kvalitet telepatske veze utice pre svega jacina licne energije I cistoca uma/srca kao I to da li postoje ometanja sa strane.
па ти ме .. хм.. ниси ти почетник у овоме :)
јел има негде да могу више да научим о тим спиралним стварима, и где си научила за телепатију. ја што знам све сам сам сконтао :)

могла си отворити и посебну тему за ово - има доста да се каже?
 
Poslednja izmena:
интересантно, а јел ти то можеш мало да докажеш, потврдиш...?
шта је етерична раван?
што се мене тиче нема портала (мада нисам 100% сигуран) него само мења спинове...


па ти ме .. хм.. ниси ти почетник у овоме :)
јел има негде да могу више да научим о тим спиралним стварима, и где си научила за телепатију. ја што знам све сам сам сконтао :)

могла си отворити и посебну тему за ово - има доста да се каже?
Ja intuitivno osecam/znam neke stvari, dokaz bi mogao da bude jedino uspesno izveden eksperiment,
Etericna ravan je elektromagnetna, svetlosna ravan, mi ne mozemo da je vidimo fizickim ocima ali ona postoji. Ja bih to uporedila sa ultraljubicastim ili infracrvenim zracima koji su nevidljivi deo sunceve svetlosti.
Telepatija kao sposobnost se ne uci, ako je imas genetski kodiranu ona ce se pod odredjenim okolnostima ispoljiti.
Inace niko me nije ucio, vec sam jednostavno citala najrazlicitiju literaturu tipa ezoterija, nauka, religija povezivala I otkrivala sto iz radoznalosti sto iz zelje za duhovnom spoznajom.
A sto se tice otvaranja tema, ja sam razumela da su teme iz oblasti misticnog I okultnog na ovom forumu zabranjenje, pa bi bio red da se postuje "kucni red".
 
Etericna ravan je elektromagnetna, svetlosna ravan, mi ne mozemo da je vidimo fizickim ocima ali ona postoji. Ja bih to uporedila sa ultraljubicastim ili infracrvenim zracima koji su nevidljivi deo sunceve svetlosti.
Elektromagnetna ravan ili zracenje?Ako je zracenje,ma koliko bilo slabo,morali bi da ih osete uredjaji za merenje istih?Ili je to isto kao verovanje u sve ostalo su sta ljudi veruju bez provere ili dokaza (piramide,reinkarnacija,vera u Boga u krajnjem slucaju,ima mnogo primera)?
 
Elektromagnetna ravan ili zracenje?Ako je zracenje,ma koliko bilo slabo,morali bi da ih osete uredjaji za merenje istih?Ili je to isto kao verovanje u sve ostalo su sta ljudi veruju bez provere ili dokaza (piramide,reinkarnacija,vera u Boga u krajnjem slucaju,ima mnogo primera)?
Zracenje pojedinacnih objekata, uz pomoc odredjenih uredjaja moze da se registruje vec odavno. Ali uredjaj koji bi snimio citavu elektromagnetnu ravan mislim da ne postoji. Dok je iz te ravni kao vise moguc pregled fizickog plana.
 
Telepatija kao sposobnost se ne uci, ako je imas genetski kodiranu ona ce se pod odredjenim okolnostima ispoljiti.
мислим да ово свако може само мора да
1) мисли добро о свакоме и свачему,
2) да буде у тами и тишини неко време
3) да је имао физички контакт са дргом особом
4) да се изолује од буке овога света (ту мислим и електромагнетног утицаја, зато се експерименти изводе у подморницама на днима мора (подморница је уједно и Фарадејев кавез!))
5) мораш да можеш да реагујеш јако емоционално
6) мислим да и место је битно, нисту сва иста
7) друга особа је пожељно да има претходно набројано
(то је што сам ја сконтао)

A sto se tice otvaranja tema, ja sam razumela da su teme iz oblasti misticnog I okultnog na ovom forumu zabranjenje, pa bi bio red da se postuje "kucni red".
шта је ту окултно, типа ја осећам када ће ме зовне неко? мени је то више као ја осећам када је топло, само није топло него су нечије емоције. није да сарањујем желудац младог јагњета у темељ - то је већ идиотлук... :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top