5G tehnologija, zacarenje Antihrista i NSP

јој - ја радим у том сектору - итекако може
просто је неограничен број поремећаја организма (тровања) који може да се изазива - и већ се изазива (није само радио таласи, ту су и лекови, фарме...)

замисли сценарио напаве неку машинерију (или ти вештачка интелигенција), која после побије 99 (полако системом кувања жабе) посто раје и ко је крив? нема кривца а план је остварен

мало сам се зезао ништа лично

5г је само легалан покривач за оно што ће да дође
U Kini vec 6G a mi u Evropi pricamo o zastarelom 5G koji vise od pola Evrope i nema :hahaha:
 
Izgleda da su za 6G smanjili frekvencije, umesto najavljenih terahercnih, nastavice se sa dosadasnjim. Lepo ja rekoh da nece dozvoliti da nesto sto je bezbedno udje u upotrebu ni po koju cenu.
The frequency bands within the 6G spectrum are expected to cover a wide range, extending beyond traditional cellular frequencies that exist today. Specifically, the spectrum will likely encompass mid-band frequencies from 7 to 15 GHz, including distinct bands like 7.125-8.5 GHz, 10.7-13.25 GHz, and 14-15.35 GHz.
Otprilike do 100 GHz je granica stetnosti, znaci nju ne smeju da prekorace. Mogli bi recimo bar za kucnu upotrebu da se koriste ruteri sa frekvencijom daljinskog* za televizor, ali se to nece desiti...
*Sto se tice samog daljinskog, upotreba traje vrlo kratko, pa zato nije bio problem sto je bezbedno (da je duze primenili bi i kod njega 5 GHz) :kafa:
 
„На основу таквих наноструктура данас се развијају прототипови 6Г ћелијских комуникационих уређаја следеће генерације, који ће радити у фреквенцијском опсегу од 300 ГХз до 3 ТХз“, закључио је он.
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/science/2018214-ortoferrit/
Hoce kako da ne
 
нисам рекао да постоји, већ да може да буде употребљена.
(исто као да имаш пушку кући.. то не значи да си пуцао али то значи да можеш пуцати када ти затреба)

добро знам како ради. и радио и људско тело.

ако мало помериш фреквенцију магла га више не заусавља (на пр. ако 27 је блокирано маглом онда 26.8 неће бити! - што се и много користи)

итекако можеш.. ставиш рецимо вајфај сигнал пулсираш у фреквенцији он 10 херца.. то мало направи људе луђима него што јесу..

боље ти нађи берија тровера - тај је цео живот радио на томе како радиоталасима напакостити другима, па је почео причати

само ти мрзи :)

али легално могу ако им буде требало

могуће, изазива хематоме у мозгу
odelenje Maksima po diviziji nema uspeha kao ti u lupetanju .
Sve ti se svodi Sta bi bilo kad bi bilo
 

Back
Top