4 banke

Ha,pa i dalje biraju prijatelju,zahtevnije su nego ikad,jer znaju sta hoce a sta nece,posvecuju vremena partneru onoliko koliko zele i koliko im prija,trose ohohooo ..sa ostalim se slazem :kafa:


Hej, Lunice... pa ti za merilo mozda uzimas sebe i par tvojih prijateljica, a ja to kazem iz svog iskustva... pa valjda ja muvam zene, a ne ti breee :hahaha:

I kad ja ovakav - skoro pa nikakav, mali, zgoljav, svorc... ma sve ono sto kazete da vas ne privlaci kod muskarca, dakle kad ja takav mogu da smuvam vise od 70% zena starijih od 40 godina, znaci od 10 pokusaja 7 zena cu smuvati sigurno... valjda znam sta pricam, u razdeljak te ljubim pile moje pirgavo :D
 
Hej, Lunice... pa ti za merilo mozda uzimas sebe i par tvojih prijateljica, a ja to kazem iz svog iskustva... pa valjda ja muvam zene, a ne ti breee :hahaha:

I kad ja ovakav - skoro pa nikakav, mali, zgoljav, svorc... ma sve ono sto kazete da vas ne privlaci kod muskarca, dakle kad ja takav mogu da smuvam vise od 70% zena starijih od 40 godina, znaci od 10 pokusaja 7 zena cu smuvati sigurno... valjda znam sta pricam, u razdeljak te ljubim pile moje pirgavo :D

:manikir: zavodnice....:rumenko:
 
Hej, Lunice... pa ti za merilo mozda uzimas sebe i par tvojih prijateljica, a ja to kazem iz svog iskustva... pa valjda ja muvam zene, a ne ti breee :hahaha:

I kad ja ovakav - skoro pa nikakav, mali, zgoljav, svorc... ma sve ono sto kazete da vas ne privlaci kod muskarca, dakle kad ja takav mogu da smuvam vise od 70% zena starijih od 40 godina, znaci od 10 pokusaja 7 zena cu smuvati sigurno... valjda znam sta pricam, u razdeljak te ljubim pile moje pirgavo :D

samo zene znaju sta ih kod muskaraca privuce..al evo odacu ti tajnu:mrgreen:
to je vrlo retko fizicki izgled.
da si dobar u muvanju, znali smo i pre nego si pohvalio:rotf:
a sto se teme tice, nemam pojma kakve su zene od cetiri banke, ja 40 punim tek u septembru:rtfm:
a do tada-ihaaaaj:lol:
 
samo zene znaju sta ih kod muskaraca privuce..al evo odacu ti tajnu:mrgreen:
to je vrlo retko fizicki izgled.
da si dobar u muvanju, znali smo i pre nego si pohvalio:rotf:
a sto se teme tice, nemam pojma kakve su zene od cetiri banke, ja 40 punim tek u septembru:rtfm:
a do tada-ihaaaaj:lol:

Dobro koto... cekacu te da porastes :hahaha:
 
E, zaboravih da kazem da mi je veci od 10 ali manji od 20, znaci neki naucno dokazani prosek :D da ne mogu 5-6 puta za noc (ma ne mogu ni 3), da ne mogu da izdrzim sat - dva ( i 20 minuta je prava retkost :hahaha: )

i da odmah posle seksa zaspim :rotf:

Pa ti sad vidi... koliko i kako birate :D

mani ti mene iz mnozine....ja biram.....:manikir:
 
E, zaboravih da kazem da mi je veci od 10 ali manji od 20, znaci neki naucno dokazani prosek :D da ne mogu 5-6 puta za noc (ma ne mogu ni 3), da ne mogu da izdrzim sat - dva ( i 20 minuta je prava retkost :hahaha: )

i da odmah posle seksa zaspim :rotf:

Pa ti sad vidi... koliko i kako birate :D

kada mi bude trebao kip za fontanu u bashti potrazicu te :)
bash cjesh da chuchnesh :D
 
Svake godine su sjajne za ženu, samo je pitanje da li žena zna da "nosi" svoje godine na pravi način. Ako to ume, sve godine će biti sjajne za tu ženu, imala ona 20. ili 60. jer će jednako biti privlačna i šarmantna. :heart:

:) ma da, samo nije lose sto je moda da su ove od 4 banke cool :zcepanje:....nije da se bunim.....
 

Back
Top