Milan živi sa erekcijama koje traju i po 28 sati i tako već 40 godina

Patim od istog poremećaja i još sam ,da problem bude veći, abnormalno obdaren pa je prikrivanja erekcije još veći problem nego kod kolege Milana .Prinuđen sam da i po vrelim julskim danima kad na nebu nema ni oblačka nosim kišne mantile i kabanice kako bih koliko je to moguće od radoznalih pogleda... ali zbog kišnih mantila i kabanice mnogi veruju da nisam pri čistoj svesti i zdravoj pameti.
U mom slučaju maksimalno dolazi do izražaja istinitost onog poznatog Maovog zapažanja da kako god da se okreneš,dupe ostaje pozadi.
Ja kad čujem da ljudi imaju problem sa erektilnom disfunkcijom,da gutaje neke viagre,španske šljive,skočke i sl. ja se na tu njihovu muku samo nasmejem i kažem dajte da se menjamo ! Da vidite šta je muka !
Prošla bi vas volja i za seksom i za životom.
a zar nema da se kupe neke gaće kao steznik da ga malo iskrivi ili podvije? Msm nemoguće da ne postoji rešenje za to u vidu neke garderobe.
i što bi se čovek stideo? kakvi mantili po vrućini to je još čudnije
 
Ja kad čujem da ljudi imaju problem sa erektilnom disfunkcijom,da gutaje neke viagre,španske šljive,skočke i sl. ja se na tu njihovu muku samo nasmejem i kažem dajte da se menjamo ! Da vidite šta je muka !
Prošla bi vas volja i za seksom i za životom.
Eto zanimljive teme, Eriktilna disfunkcija vs ova pretjerana sexualna funkcija :cool:
 
Eto zanimljive teme, Eriktilna disfunkcija vs ova pretjerana sexualna funkcija :cool:
ali čovek kaže da nema veze sa sexom.
kaže da može da masturbira non stop i neće da padne. čak ne može često ni da svrši, a bole ga onda testisi. Da li sa ženom ili bez žene, izgleda da sa sexom nema mnogo veze. tj neće se olakšati posle sexa.
 

Back
Top