18 godina!

Silent Bob:
Heh, možda se njegov drug loži na tebe ili tvoju drugaricu, a njega boli patka... :) ))))

ne mislim da je to skoro nemuguće, zato što moja drugarica i on su školski drugovi...a mojoj drugarici se pre neko vreme palila na njegovog druga pa mislim da se ne bi usudio, ma vrag će ga znati
 
Ako cekas na njega...
Pozovi tog vaseg drugara da vas lepo okupi, a onda kad se niko ne nada, u sred price nek se negde izgubi...pa kad ostanete sami, sve ce se to srediti.
Mislim, snadji se malo. Zajednicki prijatelj je cesto najbolji saveznik, jos ako imas drugaricu za njega...
 
trofazna:
narode, kažite šta da radim inaće izludi ćekajući!
Jakooooooooo mi se sviđa jedan dečko, moje je godište, znamo se iz viđenja več dugo. Predpostavljam da se i ja njemu sviđam(gleda me i smijulji se i njegov drug koji je moj poznanjik nešto je uveliko počeo da se druži sa mnom i ispituje me kad ću da izađem-pa da mu prenese predpostavljam) ali od njega ništa KONKRETNO! U petak smo se konačno pozdarvili i progovorili(pitao me dal sam napravila saltu!?wtf!?) ali tu sad nastaje problem...kako da ubraz ovu *ebenu situaciju?On je pomalo stidljiv, pa ne mogu da navalim na njega(nije mi inače to nikakav problem) al samo da ga pitam da odemo na kavu ukenjo bi se ili bi ostao bez teksta!

O Bože zašto su moji vršnajci takve p**ke i mora sve da se jim crta?

uhvati ga za kitu ....ako ne reaguje i ne preuzme inicijativu ....taj je ***** definitivno :lol:
 
gossca:
Ako cekas na njega...
Pozovi tog vaseg drugara da vas lepo okupi, a onda kad se niko ne nada, u sred price nek se negde izgubi...pa kad ostanete sami, sve ce se to srediti.
Mislim, snadji se malo. Zajednicki prijatelj je cesto najbolji saveznik, jos ako imas drugaricu za njega...

Evo je ova...2 posrednika, ugovor i 3 svedoka sa lichnim kartama....
 
trofazna:
nečeš verovati ali potpuno se slažem ;) ali mene svejedno ubija to čekanje...ne znam dal je on stvarno prirodno glup pa ne shvača neke stvari il se namerno pravi englez


Mozda je po prirodi malo nesiguran i ne moze da se sastavi sa mozgom da je te srece, da ga ti "primecujes" i jednostavno se ne snalazi.

Ovo "prirodno glup" ruzno zvuci. Kakav je tvoj izbor i sposobnost procene, ako si odlepila za "prirodno glupim"?
 

Back
Top