Zaboravljeni seksualni običaji u istočnoj Srbiji (samo za +18, godina, a šta ste mislili) - Strndžanje

eh da su samo klisani takvi. u ns su stigla gospoda naspram ovih sto je nama po selima zapalo, kao da je neka namerno birao
јођ један познати несрбин клон са политике :mrgreen:

тачно је да читав нови сад и огроман број новосађана је познат по прослави бадњег дана. нема делића града у којемсе не ложи бадњак. как осе лако одате, па чак и на теми око ватачине... истрчи из вас мржња...
 
јођ један познати несрбин клон са политике :mrgreen:

тачно је да читав нови сад и огроман број новосађана је познат по прослави бадњег дана. нема делића града у којемсе не ложи бадњак. как осе лако одате, па чак и на теми око ватачине... истрчи из вас мржња...
na forumu sam od 2003, a u mom selu su moji jos od osnivanja.
skoro 300 godina se peske islo pored kuca, trotoarom a kolima, zapregom, ili jasuci se islo po putu
i kada bi neko isao pesice putem reklo bi se za njega: vidi ga magare, ide putem umesto trotoarom


i posle skoro 300 godina obicaja, dosli su ONI...



a izrazi poput klon, nesrbi, i stajaznam zvuci onako tabloidski :kafa:
 
Mi smo kao klinci u osnovnoj skoli radili to strndzanje u nekoj blazoj verziji a da nismo ni znali da se tako zove. Doduse danas bi nas verovatno pritvorili zbog takvog odnosa prema devojcicama... ali kao sto rekoh, to je jos bilo vreme kad je nikad prezaljeni i najveci sin nasih naroda i narodnosti J.B.Tito imao obe noge, ili su mu u Ljubljani rtazmisljali da skinu jednu, tad se moglo bez nekih vecih posledica "slucajno" spustiti ruka na neku dojku ili, ne daj boze, ispod pojasa. Stara dobra vremena, ehh..
To se kod mene i drugara zvalo "vatanje" a kasnije generacije su izraz koristili za neobavezni seks.
 
@Admin Sredoje , чист примјер провокације. Вређања људи који живе у насељу Клиса у Новом Саду. и вређање због јекавице тј говора.

Правилник крсте на који се позиваш то свакако не допушта јел де ?

као да је ватачина нека страна реч непозната у србији а не само новом саду јел ?
koliko vidim mita je reagovao.
 

Back
Top