KARIJERA ili PORODICA

ne,naravno da ne
nego nema previše muškaraca koji HOĆE da menjaju mamu, retki su takvi
ti bi voleo da ostaješ kod kuće svaki dan u ulozi majke, a da ona ide na posao? Ako je odgovor da, ondaK bravo za tebe! :P Zaista verujem da muškarci nisu preterano skloni (to ne znači da ne umeju!) celodnevnom dadiljanju. Što se gena tiče - moji su lutalački, i sigurno neći iskoristiti svo to neko pordiljsko plus godišnji plus obično bolovanje...ma nema šanse da sedim celu godinu u ukući i da nemam nikakav drugi posao! (dobro, ja mogu i od kuće da radim)
 
Odlicna je tema!

Sada izmedju porodice (moje primarne) i karijere-posla lako se odlucujem za karijeru. Ali kad moju porodicu budu cinili muz i maleno bice koje zahteva mnogo paznje mislim da cu se opet isto tako lako odluciti za porodicu. Ne mogu da zamislim da svoje dete od godinu dana ostavim u obdanistu, odem na posao i pokupim ga tek uvece. Idealno bi bilo kada bih do osnivanaj porodice radila na karijeri, onda se do trece godine mog najmladjeg deteta posvetim porodici, uz mozda neki rad kod kuce, i onda opet nastavim sa karijerom. Ja bih tako volela - ako moze! :P
 

Back
Top