brazilska ili intimna depilacija

Evo i moje iskustvo,mozda komicno i blamirajuce ali nema veze....
Pre par godina pred more imala sam strpljenja da sve to odradim pincetom,mislim nisam zarasla,sve dokle nije bolno depilatorom to mogu,prepone i tako to,a najdelikatniji deo sama pincetom,i za svaku polovinu mi trebalo sat vremena,sta je to sat vremena strpljenja uz muziku a bez krvi i podliva i ulepljivanja i neznam cega,jeste da malo kicma strada od pogrbljenosti,i nije uopste frka,mislim za svaku dlaku malecna koncentracija radi istrpljenja bola ali vremenom naviknes i brzo ide,pola jednog dana,pola drugog :)) pa sam sama sebi komcna kad tako asimetricna budem....
Posle toga samo kad ti neka krene da raste ti opet pincetu i to je to....
Medjutim ja nastavila kasnije brijanje i sve do skoro,pa mi dojadilo jer nikad ne moze da bude nezno kao kod depilacije al nikad nisam se ponovo usudila pincetom,mislila sam za sebe koji sam kreten kad sam onda to uspela da odradim,al eto pre par dan sam probala ponovo i uspela da izdrzim do kraja,za tri sata uz omiljene pesmice i silnu zelju da to zavrsim sve sam ih pocupkala,sve sve!!!!

Bizarniju stvar od ove skoro nisam procitala:shock:
+ neko " kovrdzanje trepavica" koje neko spominu ispod nje:-|
Daj kazite mi da se zezate :?:
Kakvo bre kovrdzanje...kakva bre pinceta ...o cemu vi to..??:|
 
Imam srece pa skoro i nemam dlacica, a i to sto imam je plavo... koza mi je preosetljiva i depilacija ne dolazi u obzir... tako da brijac sve resava... pazuh, noge, prepone...sve sredim za 30 min... i koza kao bebina guza...
Da li si ti svesna koliko si ti ovom izjavom sebi napravila mrskih neprijatelja? Evo ja te sad prva mrzim iz dna duše. :!:

bug.gif
 
Da se malo vratimo na ovu temu. Juce sam bila kod kozmeticarke na ovakvoj vrsti depilacije.(zadnji put sam bila u junu prosle godine, i trazila sam da mi se radi sa emulzijom za int.depilaciju, i bila sam zadovoljna, ali je dugo trajala, mislila sam da ce brze ici sa hladnim voskom).I ja sad zamolim ovu kozmeticarku da mi radi sa hladnim voskom, rekla je da ona radi samo sa emulzijom, jer se to ne lepi na kozu, nego samo na dlake, znaci ne ostecuje se koza. Dolazile su joj devojke sa ranama od prethodnih depilacija sa voskom.
Znaci uradila mi je sa emulzijom,isto je malo duze trajalo, ali je rezultat odlican.

Na prethodnoj strani goldfish je stavila sliku svog kozmeticara, ja ne bih mogla da zamislim da mi neki muskarac radi brazilsku. Spomenula sam to kozmeticarki, kaze ona zna jednog s kim je isla u Beograd u medicinsku skolu za kozmeticare, svima je bilo cudno otkud momak i takvo zanimanje, i taj je sa najboljim ocenom zavrsio skolu, i jako voli svoje zanimanje.
 
ljudi, ja se samo pitam u vezi onih njihovih spatula kojima nanose vosak!
dzabe im sto kuvaju vosak na "200 stepeni", kad tu spatulu ne bacaju posle svakog. i
li jos gore kod hladnog voska, onaj valjak koji naviju na vrh patrone, to nikad ne bacaju! ja stvarno ne znam ni jedan salon u bg da bacaju te drvene spatule ili valjke posle svakog ( pa i upotreba hiruskih rukavica, koje bi takodje bacali, je ovde neobicna pojava)
ima li neko resenje?
 
Ne znam ko je pit'o al' evo odgovora gde je ta 'radnja' koja valja sve vrste voskova :arrow:
u Palmoticevoj (*** ne znam tacno koji broj, ali 3 zgrade ispod ugla sa Lole Ribara (Svetogorskom) - prljavo roza zgrada na interfonu pise "KARIKA". Rade ribe koje su uvek opustene da daju savet koji vosak je za sta najbolji..
P.S. Imaju i sve druge za'ebancije koje koriste koz. saloni. ;)
 
Ja tu depilaciju sigurno ne bih radila u kucnoj varijanti. I ovako dugo traje kod kozmeticarke, a ja sama sigurno bih duplo vise vremena provela s tim i traljavo bih uradila. Tako da se nisam ni raspitivala gde se moze to kupiti.
Schljokice, kad budes uradila sebi, javi kako ti je uspelo. (jedan savet: tu emulziju treba jako pritisnuti na dlake, i tek tada povuci. Moju kozmeticarku su prsti vec pri kraju boleli).
 
Ne znam ko je pit'o al' evo odgovora gde je ta 'radnja' koja valja sve vrste voskova :arrow:
u Palmoticevoj (*** ne znam tacno koji broj, ali 3 zgrade ispod ugla sa Lole Ribara (Svetogorskom) - prljavo roza zgrada na interfonu pise "KARIKA". Rade ribe koje su uvek opustene da daju savet koji vosak je za sta najbolji..
P.S. Imaju i sve druge za'ebancije koje koriste koz. saloni. ;)

pa ti si poverljiva bas upucena...;)Kakve su cene?
 
misslim da nisi u pravu ja sam kozmeticar i veruj mi uradila sam preko sto brazilskih depilacija nemas ti ni bilo koja devojka nista sto ja nemam kako ides kod ginekologa ili se mozda sama pregledas.bolje je da ti depilaciju uradi neko ko je obucen za to jer nikad ne znas kakve komplikacije mozes sama sebi napraviti


Hehe..neko iskopo temu i ja sad videh....ma i ne smeta mi sto ce me kozmeticar videti bez gacica...
Nego ja imam strasno osetljivu kozu...nema sanse da to izdrzim....plus nisam kao neke devojke koje imaju jednu dllacicu na citavoj nozi...:lol:

I u mojoj oklini nema dobrih kozmeticara.nijedna nije odradila posao kako treba....:x
 
Imam srece pa skoro i nemam dlacica, a i to sto imam je plavo... koza mi je preosetljiva i depilacija ne dolazi u obzir... tako da brijac sve resava... pazuh, noge, prepone...sve sredim za 30 min... i koza kao bebina guza...

I ja sam te srece samo sto ja imam problem kad želim da friziram tamo dole,
....recimo mali trouglić ili linijicu a posto nemam guste i ostre dlacice,...na zalost ne mogu da se friziram... :(
 

Back
Top