za koga bi ste glasali 2006.?

za koga bi ste glasali da su sutra izbori?

  • SRS

  • DS

  • DSS

  • PSS-SDP

  • SPS

  • LDP

  • Ostali(G17,SPO...)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Uzevsi u obzir da je Srbija u stanju u kome jeste, meni se radikalizacija Srbije ne cini ne mogucom. Mada moram potvrditi da radikale prati los glas, jer njihov predjasnji image ne ide im bas na ruku zar ne? Ali zao mi je samo to sto su u nasoj zemlji termini "radikalno" i "nacionalno" poistoveceni, a svi znamo da se moderno drustvo zasniva u stvari na zastiti sopstvenih drzava, sto nacionalno i podrazumeva.
A sta bih ja voleo ako smem da kazem :-) , voleo bih nesto izmedju radikala, Kostunice, sa primesama neke "satro" proevropske forme, i rado bih kopirao Americki ustav, onoliko koliko je to dozvoljeno, pa da vidim onda sta bi svet mogao da kaze!!!?

POzdrav
 
miskov:
90% onih koji "glasaju"upste nemaju nikakv kontakt sa internetom,tako da te ankete ne mogu da pudu merodavne.Al dobro valja malo da se tesite i da zivite u laznoj nadi.:D

jel ti to insinuirash da smo mi, DS i LDP dovoljno pismeni, civilizovani, inteligentni...
a za vas glasaju glupi, nepismeni, necivilizovani...

a?

tako mi ovo zvuchi...
al OK, necu da ti protivurechim ;)

a kad uzmemo u obriz da ovi glasovi za SRS i DSS su uglavnom iz komshiluka, a i iz rasejanja... onda smo stvarno jadni kad vidimo ko nam kroji sudbinu u Srbiji.
 

Back
Top