Nije da se qulcim..

Hvaal na lepom gestu i sto mislis na drugog,ovo je jako humano . :klap:

Ima hero veliku moc...:fdlan:

Volim da pomazem oko sexa :per: :lol: ali me sputavaju i gubim volju :aha:

Bezi sa ovog foruma moj savet Generalni :malav: nadji srecu sa nekom normalnom zenom koja ce voleti ono sto jesi :zper: i uzivace sa tobom kao sto sam ja uradio i nemam potrebe vise za devojkama sa ovog foruma :rotf:

Ne slusaj ih ne nasedaj na njihove price - zene su sasvim nesto drugo od ovih ovde :tajna:

Zato me ucutkavaju stalno :malav:
 
To su one koje misle da mogu imati sve, da može i ovo i ono, pucaju i na to da ste nekad bili zajedno, uglavnom ste daleko, to im je sigurno... Ja ih ne bi kresao, koji će ti falus nešto što si već imao pa ostavio... Toliko žena ima... A i nemoj da im činiš uslugu.
 
Отишо да мува баба вештице... :hahaha:

vestice jesu al nisu babe

- - - - - - - - - -

Hero dodji na pricaonicu da ti pustim neke sa WebCam :per: nema svrhe ove da muvas vise :mrgreen: one daju samo Leonu :rotf:

Mi nismo podobni za mazanje i vrtenje oko prsta :lol:

:cool:

ma daju kijac

- - - - - - - - - -

To su one koje misle da mogu imati sve, da može i ovo i ono, pucaju i na to da ste nekad bili zajedno, uglavnom ste daleko, to im je sigurno... Ja ih ne bi kresao, koji će ti falus nešto što si već imao pa ostavio... Toliko žena ima... A i nemoj da im činiš uslugu.

sta znaci ciniti uslogu i ko kome tu cini
seks nikad nisam video ko citinti uslugu ako ne racunamo ono da se potrudis da i ona svrsi
al i u tome ima cari, em ona zadovoljna em ti se pravo revansira i tako u krug
 
sta znaci ciniti uslogu i ko kome tu cini
seks nikad nisam video ko citinti uslugu ako ne racunamo ono da se potrudis da i ona svrsi
al i u tome ima cari, em ona zadovoljna em ti se pravo revansira i tako u krug

Znači da joj treba ekstra dodatni falus i da ćeš joj ti za to poslužiti.

A činiš joj uslugu jer joj pružaš ono što joj treba, on ako ima toliko ponuda on će svakako imati, sa njom i bez nje.

Ne pričam o seksu kao seksu u univerzalnoj priči, već u ovoj situaciji.

Ja sam više njih odbio nego što sam kresao, kod mene je uvek ono "mogu da te krešem a i ne moram", uvek ima neka... Ja zbog jedne rečenice nogiram neku, eto, i to je dovoljno... A što bi se on vraćao na staro, zašto bi im bio dojebnik? Ne zbog njihovih muževa, momaka, njih ko šljivi, nego zbog sebe samog.
 
Znači da joj treba ekstra dodatni falus i da ćeš joj ti za to poslužiti.

A činiš joj uslugu jer joj pružaš ono što joj treba, on ako ima toliko ponuda on će svakako imati, sa njom i bez nje.

Ne pričam o seksu kao seksu u univerzalnoj priči, već u ovoj situaciji.

Ja sam više njih odbio nego što sam kresao, kod mene je uvek ono "mogu da te krešem a i ne moram", uvek ima neka... Ja zbog jedne rečenice nogiram neku, eto, i to je dovoljno... A što bi se on vraćao na staro, zašto bi im bio dojebnik? Ne zbog njihovih muževa, momaka, njih ko šljivi, nego zbog sebe samog.

Kako zasto, vidis da je kriza u svetu :rtfm:
 

Back
Top