Nije da se qulcim..

Znači da joj treba ekstra dodatni falus i da ćeš joj ti za to poslužiti.

A činiš joj uslugu jer joj pružaš ono što joj treba, on ako ima toliko ponuda on će svakako imati, sa njom i bez nje.

Ne pričam o seksu kao seksu u univerzalnoj priči, već u ovoj situaciji.

Ja sam više njih odbio nego što sam kresao, kod mene je uvek ono "mogu da te krešem a i ne moram", uvek ima neka... Ja zbog jedne rečenice nogiram neku, eto, i to je dovoljno... A što bi se on vraćao na staro, zašto bi im bio dojebnik? Ne zbog njihovih muževa, momaka, njih ko šljivi, nego zbog sebe samog.

da al neke su veze propale jer nam se pogledi na tok veze razlikovali, ona hoce familiju decu a ja provod i zivot, neke zbog gluposti...a seks je bio izrsan, odgovarala, bas kako meni prija a i nijma ja..zato se i vracaju, a meni da mi ne prijaju ne bi se upustio u vezu ja njom...znaci opet se ne zna ko kome cini
 
da al neke su veze propale jer nam se pogledi na tok veze razlikovali, ona hoce familiju decu a ja provod i zivot, neke zbog gluposti...a seks je bio izrsan, odgovarala, bas kako meni prija a i nijma ja..zato se i vracaju, a meni da mi ne prijaju ne bi se upustio u vezu ja njom...znaci opet se ne zna ko kome cini

Ne znam, ja ne volim ni hleb od par dana, a ne ljude iz kutije zaboravljenih.
 
Sta mislite koj im qurac..
Jebbo sam ih pre 10 god,neke i pre 12,neke i pre 5 a i dalje bi da se kresnemo opet.
Sad je problem stu su neke u u inostranstvu i imaju verenike,neke udate i po troje klinaca .. Sve sam ih otkacio jako lagano i neprimetno ne zeleci da budem grub i povredim ih previse.

Pre 7 dana sam napravio Fb profil...
Normalno je da zatrazi prijateljstvo,ja iskupiram i ne prihvatim zahtev al mi stizu por..

Ona-Kako si bre,poslala sam ti zahtev..cujem ovo ono itd,,
Ja-Dobro sam,video sam zahtev al ne vidim svrhu da prihvatim ..da tacno je sve itd,,,

Pocinje dil..ponude da se vidimo na pice negde i podsetimo starih vremena,,,podseca me na vezu dok se zabavljali ,,,:roll:
U roku od 5 dana njih 3 bivse ::eek:

Pokusao da ugasim profil al on i dalje je tu kad se ulogujem,,Nije da ja njih ne zelim jer volim zensko al ne zelim da udjem u nesto sto ce mi da obaveze i ucene na kraju :(

Sta bi vi ste na mom mestu?ko me natera da napravim Fb profil kad sam dosad bio bez :dash:

pazi sinko ako cemo opet da laprdamo,moramo biti kreativniji:D..ovako kad kazes da ti se sve nude a ti im ne das,i places nocima na krstarici covek bi pomislio da bi da navatas nesto sto ne biti zensko:lol::PPPP
promeni taktiku,izadji napolje,krstarica nije produktivna koliko bi ti zeleo..:cool:
 

Back
Top