Nije da se qulcim..

tudj muz tudj problem, ti jednostavno ne treba da odgovaras na poruke, koje primas i ovako i onako , bez obzira da li ste prijatelji ili ne. zayebavas nas ti malo, sa tim "moralnim dilemama",a? :lol:
e svaka cast,al ja nemogu biti kao ti ;)
ne zajebavam bre :lol:

- - - - - - - - - -

ti si to tek sad shvatila? :lol:
njegove sve teme su self promotion :zplez:
pametan si kao ovaj moj ..izvini sad al stvarno imam utisak da si sad ispo malo cudan :lol:
 
Sta mislite koj im qurac..
Jebbo sam ih pre 10 god,neke i pre 12,neke i pre 5 a i dalje bi da se kresnemo opet.
Sad je problem stu su neke u u inostranstvu i imaju verenike,neke udate i po troje klinaca .. Sve sam ih otkacio jako lagano i neprimetno ne zeleci da budem grub i povredim ih previse.

Pre 7 dana sam napravio Fb profil...
Normalno je da zatrazi prijateljstvo,ja iskupiram i ne prihvatim zahtev al mi stizu por..

Ona-Kako si bre,poslala sam ti zahtev..cujem ovo ono itd,,
Ja-Dobro sam,video sam zahtev al ne vidim svrhu da prihvatim ..da tacno je sve itd,,,

Pocinje dil..ponude da se vidimo na pice negde i podsetimo starih vremena,,,podseca me na vezu dok se zabavljali ,,,:roll:
U roku od 5 dana njih 3 bivse ::eek:

Pokusao da ugasim profil al on i dalje je tu kad se ulogujem,,Nije da ja njih ne zelim jer volim zensko al ne zelim da udjem u nesto sto ce mi da obaveze i ucene na kraju :(

Sta bi vi ste na mom mestu?ko me natera da napravim Fb profil kad sam dosad bio bez :dash:

Mislim da precjenjujes moć svog kurrca.

Lock
 
Sta mislite koj im qurac..
Jebbo sam ih pre 10 god,neke i pre 12,neke i pre 5 a i dalje bi da se kresnemo opet.
Sad je problem stu su neke u u inostranstvu i imaju verenike,neke udate i po troje klinaca .. Sve sam ih otkacio jako lagano i neprimetno ne zeleci da budem grub i povredim ih previse.

Pre 7 dana sam napravio Fb profil...
Normalno je da zatrazi prijateljstvo,ja iskupiram i ne prihvatim zahtev al mi stizu por..

Ona-Kako si bre,poslala sam ti zahtev..cujem ovo ono itd,,
Ja-Dobro sam,video sam zahtev al ne vidim svrhu da prihvatim ..da tacno je sve itd,,,

Pocinje dil..ponude da se vidimo na pice negde i podsetimo starih vremena,,,podseca me na vezu dok se zabavljali ,,,:roll:
U roku od 5 dana njih 3 bivse ::eek:

Pokusao da ugasim profil al on i dalje je tu kad se ulogujem,,Nije da ja njih ne zelim jer volim zensko al ne zelim da udjem u nesto sto ce mi da obaveze i ucene na kraju :(

Sta bi vi ste na mom mestu?ko me natera da napravim Fb profil kad sam dosad bio bez :dash:

Muke su to tantalove :lol:

- - - - - - - - - -

sto tako mislis?

Koja mu je ovo tema po redu da ovom tematikom :think:

Mada, svako se hvali onim sto ima :lol:
 

Back
Top