VOLIM TE... samo rec ili..?

Reči same po sebi ne znače ništa. Mi im dajemo značenje i smisao, a sve to opet zavisi kome ih upućujemo. Nikad nisam izgovorila ove dve reči, a da ih nisam osećala, ali daleko od toga da njima nisam manipulisala. Mislim da postoji više nivoa izgovaranja "volim te".
Ne očekujem da mi partner to stalno ponavlja. Mada mi ne smeta ako to čini često.
 
Nikad ne manipulišem tim rečima, mislim da sam sujeverna kad je to u pitanju:?
Mislim da bi mi nebo palo na glavu kad bih rekla nekome volim te, koga u stvari ne volim.
Sa druge strane, ako nekoga volim, nema te sile koja bi me sprečila da mu kažem; opet nikakve taktike i sl.
U poslednje vreme je često izgovaram. Imam potrebu i da kažem, i da pokažem.
 
Kada nekog zaista volim osecam potrebu da mu to i kazem. I pokazem, jer reci bez dela ne znace nista. Nikad ne manipulisem tim recima jer one za mene imaju tezinu i ako ljubav prestane jednostavno vise ne mogu da ih izgovorim.
 
Kazem samo kad to stvarno mislim.Ako nekoga volim to mu i kazem,ali ne stalno - da mu ne dosadi.Tacno je da reci nekad ne znace puno.Osobi sa kojom si treba pokazati da ga volis,ali nekad su te dve slatke reci potrebne.Lepo zvuce u pojedinim trenucima - jbga kad sam romanticna :D ;)
 
Једном сам се опек'о кад сам то рекао...а истина је да је нисам волео, само ми је била симпатична. После улетиш у многе непријатности...а био сам млађи...нисам знао да се носим са тим.

Зато сад баш водим рачуна о томе...лакше ми је...не знам шта урадити него рећи то. Али зато кад кажем...:wink:

Него кучко...много си ти нешто романтична. Да ниси заљубљена а? :) :wink:
 
Ne ocekujem da kaze ocekujem da pokaze. Reci to moze svako...pokazati malo ko... Kad mi neko to kaze to mi bas nista ne znaci...ili vrlo malo...
Takodje i ja je nikad ne govorim, mada su osobe sa kojima sam se druzio vrlo dobro znale kakve i koliko sam emocija imao prema njima.
 
Uvek kad kazem to je apsolutno iskreno i trudim se da ne govorim cesto ali se trudim svaki dan da pokazem predmetu ljubavi :D koliko ga volim!
Mislim da nisu reci najbitnije vec dela ali neki ljudi nemaju hrabrosti i snage da to izgovore iako osecaju jer ih to cini ranjivim a u ljubavi se ipak ne podrazumeva sve pa mislim da treba izgovoriti TE reci s' vremena na vreme u specijalnim trenucima!
 
Ne moze da skodi. :lol:

A kad ti neko kaze volim te, to ne mora uopste da to znaci...mozda je samo trenutna zaljubljenost...ili odraz trenutnog raspolozenja...ili sredstvo manipulacije....

E to je sad posebna tema kako mnogi koriste te reci bas za to ...manipulaciju...to ne volem...iskreno vol(e)m...
 
kučka:
Znamo sta znaci rec VOLIM TE

Ali koliko Vama ona znaci?
Ako ih cujem od nekoga do koga mi je stalo, onda mi znace puno

Da li je lako izgovarate i koliko iskreno?
Izgovaram ih uvek iskreno i zato retkim osobama to govorim, ali lako
Koliko cesto ocekujeta da Vam je on/ona kaze?
Volim i da cujem i da osetim svakog dana! Dobro ne mora da se kaze bas svakog dana, neki ljudi teze izgovaraju ove reci cak i kad stvarno nekog vole,ali volim da mi pokazuje ljubav cesto
Da li manipulisete tom reci?
Ne
:) :)
 
kučka:
Znamo sta znaci rec VOLIM TE

Ali koliko Vama ona znaci?

Da li je lako izgovarate i koliko iskreno?

Koliko cesto ocekujeta da Vam je on/ona kaze?

Da li manipulisete tom reci?


Meni nista ne znaci, svaka koja mi je to rekla znao sam da laze.
Ali se nekad koristila da se pridobije zenska, mada ove danasnje vise ne puse te fore.
 

Back
Top