Kako muskarac treba da reaguje kada mu zena lupi samar?

Mada konceptualno..samari se lupaju bez ozbira sta mi mislili o tome..

pitanje je da li je taj samara bio javan ili tajan privatan..msm dal mu je lupila samara koji niko nije video ili mu lupila samar koji videla cela kafana?

muskarci I kad nalupaju samara zeni obicno to urade tamo gde se to ne vidi od strane javnosti
udariti samar u javnosti je cin ponizavanja..a ne kaznjavanja ali tome su zene sklone ..ali kad zena udari muskarcu samar u javnosti to znaci dve stvari..prvu hoce da ga ponizi u drustvu a drugo da sebe zastiti od retribucije u vidu pesnice u glavu.kad muskarac I dobije samar od zene u javnosti obicno ce se uzdrazati od fizicke reakcije..progutace taj samar. sto znaci da je takva zena..kukavica.od one ljigave sorte.

naravno ne podrazvam samaranje ni tamo ni ovamo..
 
Žena koja potegne šamar je kreten. Kao kreten - zaslužuje šamar nazad. Međutim, pošto bi prava reakcija bila - ''evo, ženo, vrata, mojne mi se više javljaš na ulici'', i muškarac je takođe ispao kreten.
Kreten naš'o kretena, sve je u redu sa univerzumom, mi neutralni posmatrači možemo da se razilazimo.

i ti tipujes da ce se uzet na kraju? sta ti je ljubav...:lol:
 
mislis da I muskarci znaju kojoj treba da nalupaju samar I koju da prevare..mislim takvim zenama se to I radi zar ne?

Apsolutno... Ko god oseti manjak samopoštovanja sa druge strane, pokušaće i da pregazi tu osobu sa druge strane... Ja nikada nisam čuo da je neka dobila šamar tek tako a da kod nje ima nešto da se poštuje i da ona poštuje samu sebe... I samo bez onih priča "a šta ako nema gde da ode pa trpi", uvek ima gde, znam priče gde su žene odlazile bez ičega, pa, opet uspele, nego neće da se cimaju, lakše im ostati u finansijski stabilnom i po cenu batina, jer nisu spremne za rizik...

Evo, ja ti mogu potpisati da mene neće nijedna udariti dok god sam živ, prosto to nije opcija, ne može da se desi...

Da, bitno je i reći to da većina ljudi i zasluži šamar, ima i ljudi koje biju samo zato što im se može, ali ima i onih koji debelo zasluže, pa, izvolite budite ljudi, neće vas ni šamarati. :)
 
Apsolutno... Ko god oseti manjak samopoštovanja sa druge strane, pokušaće i da pregazi tu osobu sa druge strane... Ja nikada nisam čuo da je neka dobila šamar tek tako a da kod nje ima nešto da se poštuje i da ona poštuje samu sebe... I samo bez onih priča "a šta ako nema gde da ode pa trpi", uvek ima gde, znam priče gde su žene odlazile bez ičega, pa, opet uspele, nego neće da se cimaju, lakše im ostati u finansijski stabilnom i po cenu batina, jer nisu spremne za rizik...

Evo, ja ti mogu potpisati da mene neće nijedna udariti dok god sam živ, prosto to nije opcija, ne može da se desi...

nikad ne reci nikad ..buducnost je varijabla :)

ti znaci mislis da svako ko ima manje samopostovanja od nekog nivoa koji si ti propisao zasluzuje batine?
 

Back
Top