iskustvo sa montaznim kucama

ma ja znam ljud ekoji godinam zive u montaznoj kuci, super je! Doduse oni su kupili u ono vreme, kako bese ZA SVE KRIVO KRIAVAJ KRIVA JE, tako nesto i super ih sluzi, al sad ja da se pitam ne bih od slovenaca, jer mi je prosle godine gorenje frizider riknuo dva dana posle isteka garancije, e to mi je za nauk bilo
 
Prvo i osnovno pitanje je gde si?
Od toga zavise cene...
Ja sam u Banja Luci i kuću sam kupila od preduzeća INTAL Milići.
Ovde ima još dosta onih koji to rade, a u Srbiji ih je, čini mi se,još više.

Mi smo iskop radili mašinski, kupovali gotov beton,platili majstore i sami dovodili struju i vodu , pa to odvuče malo više novca. Ako imaš nekog ko bi ti to radio ili sazoveš radnu akciju možda možeš da uštediš deo novca.
INTAL kuća je oko 320KM/m2 (oko 160eura) za grube radove , ali oni daju 10% popusta na avansno plaćanje. (temelje radiš sam)
Kad završe svoje radove, tebi ostaje da uradiš podove, keramiku, sanitarije i razvod vode i struje(tj. provučeš kablove kroz već postavljene bužire i spojiš utičnice, prekidače i osigurače) i .

Ima li još pitanja?
Ja sam raspoložena da odgovaram, jer znam koliko smo se mi premišljali šta da radimo i od koga da dobijemo informacije.
Išli smo tako gradom i ako vidimo negde montažnu kuću fino udjemo u dvorište i pitamo za iskustva..
Na svu sreću svi su bili jako predusretljivi.
Zato, pitaj slobodno sve što te zanima.
 

Back
Top