Nasi fenomeni

Ja naprimer diram noge onako smrdljive ili bilo sta i nemogu da odolim a da nepomirisim prste !!! Neznam sto... ? to mi ko neka droga !!! A jos najvise mrzim kad cujem ili vidim Stiropor da neko dira
 
NPR
samojed je jedan pas koji sam sebi pojede noge ako mu ne donesete hranu na vreme pa se zato i zove samojed
bubamari prvi dan izadje jedna crna tufna
drugi dan druga
-----
petog dana nema vishe mesta za tufne i ona ugine
 
Lanfear:
heheh, ja stalno uvrcem pramen kose... moram da se igram privjeskom na lancu... s vremena na vrijeme imam tik da moram reci neshto nekome... i nisam mirna dok to ne uradim... hm... :?

Zaboravila si da kazesh da imash obichaj da u isto vrijeme prichash sa 50 osoba, tako da njih 49oro ima osjecaj da ih ne slushash, a ipak ti zapamtish svaku rijech koju su rekli :shock:
 
Najvise mrzim kad neko grebe one suskave jakne, i ne podnosim da mi suve ruke klize po plisu. Kad idem ulicom idem samo onim delom trotoara gde su, hm, oni blokovi (al sam se izrazio) i onda ih brojim. Isto dok sam u kolima brojim linije na sredini puta.
 
hanibal77:
a ja obozavam da pucketam onaj celofan kako da ga nazovem sto sluzi kao zastita odredjenih proizvoda u ambalazi pri transportu,sto ima one male loptice pune vazduha :D
U normalnim zemljama one-male-loptice-pune-vazduha štite sve proizvode, a kod nas samo televizore!
7.gif
 
Ne podnosim da diram sitan novac, osim ako moram, a i tada cim zavrsim perem ruke kao manijak deset minuta. Takodje ne volim kada se neko u mojoj blizini igra sa novcicima, uzasno me to iritira, i odmah (ako mi je neko blizak) zamolim tu osobu da to prestane da radi i da opere ruke :)

Mrzim kada neko zvecka kljucevima, ili se igra sa njima u dzepu.

Ne volim kada ljudi ostavljaju novac i novine na trpezarijskom stolu.

Uzasava me kada vidim da neko salatu jede direktno iz posude, a ne sipa je u zasebnu ciniju. U stanju sam automatski da ustanem od stola.
 
E, ja moram da pomirišim kafu, pre nego što je skuvam.
I, povraćam od pečuraka. Kad god ih pojedem vratim ih u istom izdanju. Svi me smaraju, kao, mnogo misliš o tome, ja se najedem i peglam ceo dan. Šta da radim. MOžda je neka alergija. A nisam alergična ni na šta drugo.
I od sunca mi se stalno kija. Ali, to je valjda noramlno. Znate kad vam se kija, a ne možete. pa onda tražite izvor svetlosti...
 
Peruzzi:
Ja kad sednem na wc sholju sve imam neki trip da ce nesto da izgmize iznutra i uvuce mi se u bulju/ujede me za muda/watever, pa vec 3 meseca kenjam u wc-u iza kuce (sto je interesantno videti me kako trcim sa rolnom papira tamo...)
:lol:
a jel nije veca verovatnoca da ti tamo nesto uletu u ljubinku?
 
Dah_andjela:
Lanfear:
heheh, ja stalno uvrcem pramen kose... moram da se igram privjeskom na lancu... s vremena na vrijeme imam tik da moram reci neshto nekome... i nisam mirna dok to ne uradim... hm... :?

Zaboravila si da kazesh da imash obichaj da u isto vrijeme prichash sa 50 osoba, tako da njih 49oro ima osjecaj da ih ne slushash, a ipak ti zapamtish svaku rijech koju su rekli :shock:
zar?
izgleda da se trudim... :roll: :wink:
 
ja kad gnjurim grnjom usnom zapushim nos...jer ak to ne uradim voda mi udje u nos i slije se...pa se zagrcnem pa bude skroz loshe....al pre nego shto izronim ja spustim usnu i duvam kroz nos...tako da kad izranjam niko ne vidi moju usnu na mome nosu
 
AntunTun:
ja kad gnjurim grnjom usnom zapushim nos...jer ak to ne uradim voda mi udje u nos i slije se...pa se zagrcnem pa bude skroz loshe....al pre nego shto izronim ja spustim usnu i duvam kroz nos...tako da kad izranjam niko ne vidi moju usnu na mome nosu
Kako uspewash,aj' se slikaj pa pokazi da widimo taj fenomen. :lol: (imash surlu?)
 

Back
Top