Moja drugarica

moja drugarica rekla zmuu ako niko ne bude od drugara mogao sa njim na more nek vodi komsiju
tek kasnije joj je sinulo da to znaci da ce provesti bar jedno vece sa crnogorcem:lol:

- - - - - - - - - -

takoreci ***** bal
 
Moja drugarica ima dva dejta za vikend :mrgreen: petak- balkanac idemo u provod, zezanje,pijemo, klub ovo ono
Subota britanac- idemo na veceru, koju hranu volis, posle u bioskop, da mi das savete za opremanje stana
 
moja drugarica rekla zmuu ako niko ne bude od drugara mogao sa njim na more nek vodi komsiju
tek kasnije joj je sinulo da to znaci da ce provesti bar jedno vece sa crnogorcem:lol:

- - - - - - - - - -

takoreci ***** bal

Grozna ti je drugarica. :(

Moja je ispratila muža na kvantaš, sprema se da pravi neke figurice. I sluša Zvezde granda, tj. jednu buduću zvezdu, nada se. I još se nada da će muž brzo prodati krastavce, ne voli da spava sama. :( Što je starija, sve joj je teže. :rida:
 
Kazi drugarici da joj je vreme za svalera br. 1.

Za pocetak :malav:

- - - - - - - - - -

Moja drugarica ima dva dejta za vikend :mrgreen: petak- balkanac idemo u provod, zezanje,pijemo, klub ovo ono
Subota britanac- idemo na veceru, koju hranu volis, posle u bioskop, da mi das savete za opremanje stana
Daj napisi kakvi su Pa da navijamo :super:

- - - - - - - - - -

moja drugarica rekla zmuu ako niko ne bude od drugara mogao sa njim na more nek vodi komsiju
tek kasnije joj je sinulo da to znaci da ce provesti bar jedno vece sa crnogorcem:lol:

- - - - - - - - - -

takoreci ***** bal
Dakle hit :lol: pa kako ces u medjuvremenu? Da li se krug prosiruje? :zper:
 
Pa napisala je navijamo za naseg naravno xD

Nije dovoljno sto je nas mora da ima neke kvalitete :malav:
Meni je samo drago sto nema arapa u igri I da britanac ne lici n'a princa carlsa

- - - - - - - - - -

ma nece od toga biti nista
al za to vreme bi drugarica mogla da napravi sirup od nane za mohito i da stavi jagode u zamrzivac

E sad si se pokajala sto si nam rekla
:(
 

Slične teme


Back
Top