Moja drugarica

moja drugarica se svadjala sa mamom, tera je da skine nakit kada se setka gradom
ali mama tvrdoglava i nece da cuje
a cak je i prodavacica na ulici pohvalila njene bisere, i nije je uspela smotati da je bizuterija posto zena zna razliku
 
Md "pokrece" mnoge zene u gymu da vezbaju i budu srecne posle tih treninga, najveci kompliment joj je sto joj svakodnevno govore sa bi volele da imaju njenu energiju i iskren osmeh za svakoga:zkez:
Bas sam ponosna na md sto u danasnje vreme bar na trenutak ucini nekog sretnim i nasmejanim, eto tako :D

Md je izgleda neki mnogo cool lik : )
 
jel moze ovako:
moja drugarica vec par dana ignorise komsiju koji se zbog toga uvredio,pa kad se sretnu,on je jako zajedljiv i sarkastican
a pocelo je tako sto je on uzasno pricljiv i moja drugarica ceo sat svaki dan samo se cereka njegovim salama i pricama.
al kad pocne svoju pricu,on ili daje savete,objasnjava zasto mi se to desilo,ili ako bas nema inspiraciju pocne u pola drugaricini price da zuri u grudi ,prica,jao ala bih te i sve tako neke nepodopstine
a moja drugarica nekad samo hoce da kaze nesto obicno sta joj se desilo
Moja drugarica je taj problem davno resila tako sto je rekla dragom da ne moze da spava sa njim zato sto se oseca otudjeno i da joj to utice na libido. Mesec dana tako moja drugarica bi otudjena. Posle vise nije mogla da izdrzi tu daljinu i spava sa njim. Mislila drugarica da ce zaboraviti i da ce se za nedelju dve sve vratiti na staro. Al' ocigledno da muskarci dugo pamte susu... Sad ne znam kako to ide kod visedecenijskog braka, al' nista te ne kosta da probas...
 
moja drugarica je malopre pisala svojoj drugaciri ppt. nista ne zna o njoj konkretno..a pisala joj je kao da se znaju ceo zivotl.
cudan je forum. upoznas ljude na nekom nivou, na kom ih mozda njihovi najblizi ne znaju..
lepo je to:)
 
...moja drugarica sedi i ceka postara:mrgreen:
...mora da ide napolje da pozavrsava jos neke obaveze pa da pocne da se pakuje, i sad sedi kao luda i gleda u ulazna vrata zgrade,
kao da ce postar brze doci ako gleda:confused:znacu pukla je skroz:evil:
...od sinoc joj ne izlazi iz glave, koliko neko moze da ogresi dusu o nekog koga ne poznaje, a vidi ga da se tetura ulicom, mozda i tog
nekog ljulja i vrti kao moju drugaricu...ok bice bolje od terapije..ali bez obzira ima neki osecaj tuge, ono kad nekog "osudimo" ili "obelezimo"
tek onako....moja md je bas tuzna zbog toga :(
 
...moj drug ima užasno mnogo posla, ne zna gde mu je doope gde mu je glava, pred kraj radnog vremena onako polu lud javlja se na telefon:
-halo! (ono kratko, brzo, polu ljutito, besno)
-tata, kada ćeš kući? začuo se dečiji glas sa druge strane.:)
-pa evo, još malo... počeh mahinalno da se pravdam... i stvarno počeh da razmišljam kada ću krenuti... nema šanse ni minut pre regularnog kraja, koleginicu sam pustio ranije i moram da sedim,
a i imam još nekoga da završim tako da ću ostati i duže. :(
-ali tata požuri...
-hoću, hoću, evo samo da....
u glavi mi je u trenutku proletelo da se nešto nije desilo kući?
-da li je kod kuće sve u redu? izletelo mi je... ali već polako počinjem da shvatam situaciju.
-jeste, požuri, požuri, ja te čekam.
-a kome to čeka? upitah :)
-pa Anja!
kez mi se razvukao od uveta do uveta... kako sada detetu da kažem da nisam njegov tata...:lol:
Anja, Anja... pokušao sam da nastavim ali sa druge strane se začuo glas odrasle osobe i veza se prekinula... :lol:
 
...moj drug ima užasno mnogo posla, ne zna gde mu je doope gde mu je glava, pred kraj radnog vremena onako polu lud javlja se na telefon:
-halo! (ono kratko, brzo, polu ljutito, besno)
-tata, kada ćeš kući? začuo se dečiji glas sa druge strane.:)
-pa evo, još malo... počeh mahinalno da se pravdam... i stvarno počeh da razmišljam kada ću krenuti... nema šanse ni minut pre regularnog kraja, koleginicu sam pustio ranije i moram da sedim,
a i imam još nekoga da završim tako da ću ostati i duže. :(
-ali tata požuri...
-hoću, hoću, evo samo da....
u glavi mi je u trenutku proletelo da se nešto nije desilo kući?
-da li je kod kuće sve u redu? izletelo mi je... ali već polako počinjem da shvatam situaciju.
-jeste, požuri, požuri, ja te čekam.
-a kome to čeka? upitah :)
-pa Anja!
kez mi se razvukao od uveta do uveta... kako sada detetu da kažem da nisam njegov tata...:lol:
Anja, Anja... pokušao sam da nastavim ali sa druge strane se začuo glas odrasle osobe i veza se prekinula... :lol:

lele...jel ovo neka anegdota cije je naravoucenije - kad cujes jedan djeciji glas cuo si ih sve? :sad2:
 
...moj drug ima užasno mnogo posla, ne zna gde mu je doope gde mu je glava, pred kraj radnog vremena onako polu lud javlja se na telefon:
-halo! (ono kratko, brzo, polu ljutito, besno)
-tata, kada ćeš kući? začuo se dečiji glas sa druge strane.:)
-pa evo, još malo... počeh mahinalno da se pravdam... i stvarno počeh da razmišljam kada ću krenuti... nema šanse ni minut pre regularnog kraja, koleginicu sam pustio ranije i moram da sedim,
a i imam još nekoga da završim tako da ću ostati i duže. :(
-ali tata požuri...
-hoću, hoću, evo samo da....
u glavi mi je u trenutku proletelo da se nešto nije desilo kući?
-da li je kod kuće sve u redu? izletelo mi je... ali već polako počinjem da shvatam situaciju.
-jeste, požuri, požuri, ja te čekam.
-a kome to čeka? upitah :)
-pa Anja!
kez mi se razvukao od uveta do uveta... kako sada detetu da kažem da nisam njegov tata...:lol:
Anja, Anja... pokušao sam da nastavim ali sa druge strane se začuo glas odrasle osobe i veza se prekinula... :lol:

...joj bre, pogresila :heart:
 
Moja drugarica konacno uspela da zaprepasti samu sebe

:ceka:

- - - - - - - - - -

Md danas bila u ulozi cistacice... sto bi divkina baba rekla pre...ala celu vinariju... prvo usisavanje pa ribanje... pa namestaj... kuhinja... sutra se nastavlja... :)

cekamo nastavak ove uzbudljive price ko kasandru :super:
mislim cicak sta je dalje bilo :eek:

- - - - - - - - - -

Md "pokrece" mnoge zene u gymu da vezbaju i budu srecne posle tih treninga, najveci kompliment joj je sto joj svakodnevno govore sa bi volele da imaju njenu energiju i iskren osmeh za svakoga:zkez:
Bas sam ponosna na md sto u danasnje vreme bar na trenutak ucini nekog sretnim i nasmejanim, eto tako :D

Md je izgleda neki mnogo cool lik : )
joj jano,nemoj da se ljutis al i ti si mnoooogo dosadna :D
:zag:

- - - - - - - - - -

moja drugarica je malopre pisala svojoj drugaciri ppt. nista ne zna o njoj konkretno..a pisala joj je kao da se znaju ceo zivotl.
cudan je forum. upoznas ljude na nekom nivou, na kom ih mozda njihovi najblizi ne znaju..
lepo je to:)

ja mislim da se i znaju ceo zivot,samo sto su se konkretno srele na pola ;)
 
...moj drug ima užasno mnogo posla, ne zna gde mu je doope gde mu je glava, pred kraj radnog vremena onako polu lud javlja se na telefon:
-halo! (ono kratko, brzo, polu ljutito, besno)
-tata, kada ćeš kući? začuo se dečiji glas sa druge strane.:)
-pa evo, još malo... počeh mahinalno da se pravdam... i stvarno počeh da razmišljam kada ću krenuti... nema šanse ni minut pre regularnog kraja, koleginicu sam pustio ranije i moram da sedim,
a i imam još nekoga da završim tako da ću ostati i duže. :(
-ali tata požuri...
-hoću, hoću, evo samo da....
u glavi mi je u trenutku proletelo da se nešto nije desilo kući?
-da li je kod kuće sve u redu? izletelo mi je... ali već polako počinjem da shvatam situaciju.
-jeste, požuri, požuri, ja te čekam.
-a kome to čeka? upitah :)
-pa Anja!
kez mi se razvukao od uveta do uveta... kako sada detetu da kažem da nisam njegov tata...:lol:
Anja, Anja... pokušao sam da nastavim ali sa druge strane se začuo glas odrasle osobe i veza se prekinula... :lol:
anja sine ...imaš li plave oči -imaš...e onda za tebe još nisam znao
 
mora mora :malav:
je l ti imas neki alarm ,taguje te forum na rec alimentacija? :rotf:

Ma jok, nego reko malo da te dzarnem...:prstic:
Meni se alarm pali svaki put kada vidim da neko bespotrebno trosi i baca para. Zivci krenu da mi igraju kolo i boli me glava.:kafa:

Ali gledaj, nema smisla da zena i deca dodju nakon 10 godina i traze alimentaciju za prethodnih 10 godina, a covek nije imao pojma da je imao decu na primer, ili da je ona odlucila da ne prima alimentaciju, a onda trazi za prethodnih 10 godina?:roll:
 

Slične teme


Back
Top