Moja drugarica

Za svoju drugaricu sam uvek mislila da je onako..kul, no ovih dana ona je bila nepodnošljiva:
prvo je bila dva dana ljuta (bolje reći lju-ta) i oko nje su bili sve sami neki zlikovci, tj. njoj se tako činilo. Kad je prestalo da joj se čini, kupila im je čokoladicu i malo se umiljavala da malo izgladi tu ljutinu, no tada je naišla druga faza; juče uveče nije mogla dočekati da stigne kući s posla i na miru pusti suzu, i čim je ušla u stan, rasplakala se kao kiša :roll:

Elem, kapiram da će od danas biti sve ok, barem narednih mesec dana; sunce sija, a progesteron, estrogen i testosteron (ili šta već) su konačno u ravnoteži.
 
pa dobro, i to je za ljude...
dodushe, i ja se zarumenim kad pochne neko da me hvali...
nisam navikao...:rumenko:

Mozda se zarumenela i zbog ovog ludog vremena, ko ce znati vise ovu moju drugaricu, iznenadi me svakog dana necim novim :p
I jeste, udata je :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

Mora da je nisu vidile sa strane sa koje joj je glava izbrijana.

Nisu sigurno inace bi pale u nesvest :think:
 
pa sad, kolko je pametno ne znam...
mene drugarica ubedjuje u suprotno,
msm da ne treba da se opterecujem glupostima,
nego da se pustim u promet, al ne vredi...
tvrda glava je urodjena mana...

Znas kako, ono sto su nekome mane drugome su vrline i obratno, bitno da tvoj drug sam sa sobom zna sta, kako i zasto, ostali mogu samo da komentarisu i nista drugo :D



Dal je seljanka, ne znam, ne bih rekla, samo je mlad devojcurak al ima takvo samopouzdanje da je moja drugarica fascinirana : )))
 

Slične teme


Back
Top