Iza kulisa

deadhorse.gif
 
znash snoshaju, svi mi imamo razlichite sisteme vrednosti, i ja prema mojima mogu da se stidim iskljuchivo onih stvari kojima sam ja lichno dovela u pitanje/izneverila sopstvene principe i stavove.

ne smatram se odgovornom za tudje postupke, licemerje, lazhljivost i ruzhne stvari koje priredjuju drugima iza ledja,a sve pod krinkom velike LJUBAVI

ako je nekom izdaja/prevara i igranje sa tudjim poverenjem, princip kojeg se drzhi u zhivotu, ja mu zaista ne mogu pomoci, niti imam potrebu za tim ,kao ni pravo da sudim drugim ljudima
jedino shto mogu da uradim je da drzhim takve ljude shto dalje od sebe i da ih zaobilazim u shirokom luku

zanimljiva stvar koja se ispostavila tokom chitave te predstave je da postoji gomila ljudi na ovom forumu koji su prezhiveli istu stvar od ljudi kojima su poklonile svoje poverenje, na shta bih ja mogla samo da izvedem zakljuchak da je vecina mushkaraca 'svinjovita', al eto suzdrhacu se od takve konstatacije :mrgreen:

e vidish poshto si ti jedna od osoba chiji su principi(bar oni za koje se svojim spisanijem ovde zalazhesh) u sushtoj suprotnosti sa mojima, ja mogu da razumem zashto ti mislish da sam ja ovca (beeeee)

tako bih i ja da sam na tvom mestu, radje pucala sebi u glavu, nego provela i jedan minut vishe na ovoj planeti svesna bede svog postojanja :P
 
:P Imagine

Imagine there's no Heaven
It's easy if you try
No Hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for Today

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too.
Imagine all the people
Living life in peace.

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one.

Imagine no possessions,
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood/sisterhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as ONE."

John Lenon



 
mi imamo razlichite sisteme vrednosti

Tvoj sistem vrednosti je dobar, veliki i izdrzljiv ****.To je bar sada jasno.

mila ljudi na ovom forumu koji su prezhiveli istu stvar od ljudi kojima su poklonile

Samo se ti tesi da je tako. Desilo se samo tebi i koleginici Istokuric


ako bih i ja da sam na tvom mestu, radje pucala sebi u glavu, nego provela i jedan minut vishe na ovoj planeti svesna bede svog postojanja :P[/quote]

Tek sad nema sanse. Kad vidim sta se ljuduma desava, moj zivot je super.
 
snoshaj efendija:
mi imamo razlichite sisteme vrednosti

Tvoj sistem vrednosti je dobar, veliki i izdrzljiv ****.To je bar sada jasno.

mila ljudi na ovom forumu koji su prezhiveli istu stvar od ljudi kojima su poklonile

Samo se ti tesi da je tako. Desilo se samo tebi i koleginici Istokuric


ako bih i ja da sam na tvom mestu, radje pucala sebi u glavu, nego provela i jedan minut vishe na ovoj planeti svesna bede svog postojanja :P


Tek sad nema sanse. Kad vidim sta se ljuduma desava, moj zivot je super.[/quote]


Uhh...kad ces vec jednom nauciti da citiras? :evil: 8) :lol:
 
Ipak se meni cini da je u toj prici glavni lopov ON a ne ona. Mada je to samo jedna prica, a more je veliko. I svima se dogadjaju razni slucajevi, pa ne mozemo sve nazvati svinjama...jer ih ima i u vodi. :wink:
 
O ne opet onaj bedni trougao :oops:

Dakle, moji PP kontakti sa forumašima su bili sasvim najs.

Dve ljubazne devojke mi poslale neki link sa smajlijima što sam tražila :D ,
sa jednom devojkom sam se nešto dopisivala oko astrologije :D
i jedan dečko pitao za moje druge slike i podatke, ja iskulirala pa me ostavio na miru.
 
onog momenta kada sam postavila prvi post,javio se neki freak,kaze da mu popusim :? i ostavio broj mobilnog telefona!
onda je neki drugi lik,sa 0 poruka a prijavljen ooodavno...pisao neke filozofije tastine praznine...ja samo sedela i cutala :roll:
e...onda su pocele da pljuste pp sexy tipa...
a imam drugara kojeg obozavam :P
i jos par drugara koji su mo jako dragi
i jos jednog drugara svetskog putnika,
i par drugarica koje su mi bas drage. :P
ogovaramo vas muske,pa sve puca :P :P :wink:
ali moram priznati da prijaju neki postovi :oops:
 
Samo sam sa jednim drugarom nesto malo vise komunicirala preko pp-a. Inace retko dobijam pp-ove, a i kad dobijem onda je to uglavnom neko pitanje ili nekakva konstatacija u vezi sa necim sto sam napisala na forumu (gde drugo )i samo mi se jednom desilo da dobijem neprijatan pp i to od osobe koja je nesto sto sam na forumu napisala pogresno protumacila. :?

Patim od morske bolesti pa ne silazim u potpalublje krstarice (iliti iza kulisa). Kazu da je za nas sto patimo od nauseae (ex mari) najbolje da boravimo na palubi :P :lol:
 
peach:
hanibal77:
Pera_Zdera:
A ima i ona forumska klasika - pljuje je sa jednim nikom...a brani i muva sa drugim...naravno isti lik. :lol: A pecaju se... :lol:
koja svinja.ma ko je to bre?ja sam uvek sumnjala kad mi neko napise nesto lepo na pp da to nije neko s kim sam na ratnoj nozi
e,vidis :wink:
i meni je,hani sumnjiv jedan novi lik koji mi se tu nesto u poslednje vreme upucava nekim kratkim porukama...kao da se plasi da ga ne prepoznam :lol: :roll:
Jel ja? :wink:
 
Hogar68:
peach:
hanibal77:
Pera_Zdera:
A ima i ona forumska klasika - pljuje je sa jednim nikom...a brani i muva sa drugim...naravno isti lik. :lol: A pecaju se... :lol:
koja svinja.ma ko je to bre?ja sam uvek sumnjala kad mi neko napise nesto lepo na pp da to nije neko s kim sam na ratnoj nozi
e,vidis :wink:
i meni je,hani sumnjiv jedan novi lik koji mi se tu nesto u poslednje vreme upucava nekim kratkim porukama...kao da se plasi da ga ne prepoznam :lol: :roll:
Jel ja? :wink:
nisi ti sigurno! :D ..pricha se iza kulisa da je taj tip neki opasan macan lalinski :wink:
 
cLick - OR - Die:
Hogar68:
peach:
hanibal77:
Pera_Zdera:
A ima i ona forumska klasika - pljuje je sa jednim nikom...a brani i muva sa drugim...naravno isti lik. :lol: A pecaju se... :lol:
koja svinja.ma ko je to bre?ja sam uvek sumnjala kad mi neko napise nesto lepo na pp da to nije neko s kim sam na ratnoj nozi
e,vidis :wink:
i meni je,hani sumnjiv jedan novi lik koji mi se tu nesto u poslednje vreme upucava nekim kratkim porukama...kao da se plasi da ga ne prepoznam :lol: :roll:
Jel ja? :wink:
nisi ti sigurno! :D ..pricha se iza kulisa da je taj tip neki opasan macan lalinski :wink:

Ma kakvi lala,oni su ti mirni.
To ti je neki vaš 100 %! :D
 
snoshaj efendija:
Zanimaju me iskustva clanova foruma u vezi onih stvari koja se desavaju na forumu sakrivena od ociju ostalih clanova. Sitna podmetanja, nabacivanja, ogovaranja preko privatnih poruka.
Da li je to nesto sto se desava svima ili pojedincima? Da dobijate interesantne ili zgrazavajuce poruke poruke od ljudi koji su na pozornici jedno a iza kulisa drugo.
Naravno, ne imenovati nikoga vec samo iskustva.
Javno deo foruma je samo vrh ledenog brega. :lol: Vidim da je dosta ljudi na ovoj temi napisalo da se skoro uopšte ne dopisuju preko privatnih poruka. To me baš čudi, očekivala sam drugačije odgovore, ali dobro, možda je novosadska ekipa specifična. Meni je stalno puno sanduče, kao i "Poslato" i "Snimljeno", pa moram da brišem poruke. Ima par ljudi na forumu sa kojima se stalno dopisujem, sa nekima povremeno i to su većinom ljudi koje i lično poznajem. Povremeno naleti i neka "nepristojna ponuda", ali to je retko, pošto moji postovi nisu provokativni. Uglavnom se ljudi meni prvi obrate preko pp-a.

Tačno je da je ogovaranje preko pp-a raširena pojava i po onome što sam ja videla, još je u gorem obliku nego u real life-u. Ljudi su mnogo više bezobzirni kad su koliko-toliko anonimni i skloni su pravim SF izmišljotinama o drugim forumašima, naravno i spletkarenju. Meni je to čudno, jer ne vidim šta neko ima od izmišljanja i plasiranja takvih priča okolo, čist gubitak energije, ionako te ljude ne poznaju. 8)
 

Back
Top