Iza kulisa

peach:
stvarno? joj,hani,imas tako socne PP,pa sto ne rece ranije da pocnemo da se dokuckavamo :lol: !
ma,dajte,ljudi,ne mislite valjda ozbiljno?! :shock:
dobro,tu i tamo po koji extreman slucaj-OK,ali da sve bas funkcionise tako :roll: ...
heh i tebe smo dokacili :lol: al to ti kazem samo zato sto smo pisali lepe stvari
 
A ima i ona forumska klasika - pljuje je sa jednim nikom...a brani i muva sa drugim...naravno isti lik. :lol: A pecaju se... :lol:
I onda to njemu bude smesno, pa onda on sutra bude zrtva necije spletke, pa mu je onda krivo.

Isto tako i neke devojke, smeju se kada spletkare, a polude kad su ispletkarene...isti djavo...
 
hanibal77:
peach:
stvarno? joj,hani,imas tako socne PP,pa sto ne rece ranije da pocnemo da se dokuckavamo :lol: !
ma,dajte,ljudi,ne mislite valjda ozbiljno?! :shock:
dobro,tu i tamo po koji extreman slucaj-OK,ali da sve bas funkcionise tako :roll: ...
heh i tebe smo dokacili :lol: al to ti kazem samo zato sto smo pisali lepe stvari
s kim si me ogovarala,je l',slatka?! :shock:
a mozda si ti moj klon? :roll: samo si u fransu,a ja sirota ovde,smrc... :cry: ma,ne:ti si mene izmislila da bi imala s kim da raspravljas u zenskom kutku kad ti muz nije kod kuce pa ti dosadno :lol:
:wink:
 
peach:
hanibal77:
peach:
stvarno? joj,hani,imas tako socne PP,pa sto ne rece ranije da pocnemo da se dokuckavamo :lol: !
ma,dajte,ljudi,ne mislite valjda ozbiljno?! :shock:
dobro,tu i tamo po koji extreman slucaj-OK,ali da sve bas funkcionise tako :roll: ...
heh i tebe smo dokacili :lol: al to ti kazem samo zato sto smo pisali lepe stvari
s kim si me ogovarala,je l',slatka?! :shock:
a mozda si ti moj klon? :roll: samo si u fransu,a ja sirota ovde,smrc... :cry: ma,ne:ti si mene izmislila da bi imala s kim da raspracljas u xenskom kutku kad ti muz nije kod kuce pa ti dosadno :lol:
:wink:
sa decakom iz pomenute ekipe :wink:
 
hanibal77:
Pera_Zdera:
A ima i ona forumska klasika - pljuje je sa jednim nikom...a brani i muva sa drugim...naravno isti lik. :lol: A pecaju se... :lol:
koja svinja.ma ko je to bre?ja sam uvek sumnjala kad mi neko napise nesto lepo na pp da to nije neko s kim sam na ratnoj nozi
e,vidis :wink:
i meni je,hani sumnjiv jedan novi lik koji mi se tu nesto u poslednje vreme upucava nekim kratkim porukama...kao da se plasi da ga ne prepoznam :lol: :roll:
 
[ cak,ako mogu da primetim:forumashi su iskreniji i zanimljiviji na PP nego sto to mozes primetiti citajuci necije postove,onako usput :roll:[/quote]

Mislis, bude javno: Imam kitu od 27cm a na privatu prizna da je lagao i da ima samo 24. :lol: :lol: :lol:
 
peach:
hanibal77:
Pera_Zdera:
A ima i ona forumska klasika - pljuje je sa jednim nikom...a brani i muva sa drugim...naravno isti lik. :lol: A pecaju se... :lol:
koja svinja.ma ko je to bre?ja sam uvek sumnjala kad mi neko napise nesto lepo na pp da to nije neko s kim sam na ratnoj nozi
e,vidis :wink:
i meni je,hani sumnjiv jedan novi lik koji mi se tu nesto u poslednje vreme upucava nekim kratkim porukama...kao da se plasi da ga ne prepoznam :lol: :roll:
mozes da se kladis da ti dolecem na pp :lol:
 
snoshaj efendija:
[ cak,ako mogu da primetim:forumashi su iskreniji i zanimljiviji na PP nego sto to mozes primetiti citajuci necije postove,onako usput :roll:

Mislis, bude javno: Imam kitu od 27cm a na privatu prizna da je lagao i da ima samo 24. :lol: :lol: :lol:[/quote]
ja idem na PP samo sa finim likovima,te sexualno ugrozene ignorisem :evil: :!:
 
Ni meni niko ne šalje sex ponude na PP. A da bi da se nasmejem, bih. I ne ogovarate jedni druge. Uglavnom da kažu da im se nešto svidelo ili da sam iskompleksirani isfrustrirani izlizani krelac. A ja ih uglavnom šaljem ili iz dosade ili da pojasnim nešto za šta mislim da bi bilo previše udaljavanja sa teme da napišem javno.
 
DisMisaL:
Ni meni niko ne šalje sex ponude na PP. A da bi da se nasmejem, bih. I ne ogovarate jedni druge. Uglavnom da kažu da im se nešto svidelo ili da sam iskompleksirani isfrustrirani izlizani krelac. A ja ih uglavnom šaljem ili iz dosade ili da pojasnim nešto za šta mislim da bi bilo previše udaljavanja sa teme da napišem javno.
I ovaj laze....hihi :lol: :lol:
 
Šta lažem? Stvarno mi niko nije slao ponude, niti se hvalio sa svojim gabaritima... Mogu samo da zamišljam kako bi to zvučalo: Imam grudi petica, visoka sam i malo bucmasta i oću... (dopisati po nahođenju).
E jsam par put pomenuo Peru u PP, ali ga nisam ogovarao. Kako li je samo namirisao.
 
Pera_Zdera:
DisMisaL:
Ni meni niko ne šalje sex ponude na PP. A da bi da se nasmejem, bih. I ne ogovarate jedni druge. Uglavnom da kažu da im se nešto svidelo ili da sam iskompleksirani isfrustrirani izlizani krelac. A ja ih uglavnom šaljem ili iz dosade ili da pojasnim nešto za šta mislim da bi bilo previše udaljavanja sa teme da napišem javno.
I ovaj laze....hihi :lol: :lol:
ne laze! ja sam nase PP prepoznala u dis-ovoj poslednjoj recenici! :D
i nije mi nikoga ogovarao ni s foruma spominjao! :P
covek je skroz 8)
 

Back
Top