Iza kulisa

Ja imam dve net drugarice sa kojima pretresem ceo forum na PP i mnogo nam je zanimljivo.
Jednom mi je neki lik koji ima 4 poruke na Forumun pisao da se zaljubio kad je pročitao sve moje poruke :roll:
 
Selena:
I ja imam net frendicu koju ovom prilikom pozdravljam :D i sa kojom malko pričuckam!
Inače sam stekla utisak da su na forumu ženske osobe mnogo iskrenije!

To je prokleta laz!! :D

Pa ne ocekujes valjda da muskarci budu otvoreni prema zenama kao sto su prema drugim muskarcima i obrnuto?!? :mrgreen: Bas si mala i naivna... :wink:
 
Meni niko ne pise PP-ove niti ih ja nekom pisem... ranije sam ih razmenjivao a sada mi to vise ne pruza nikakvo zadovoljstvo... mozda kada bih upoznao neku ekstra zanimljivu osobu, mada sumnjam da ima takvih medju vama... :wink:
 
Meni niko ne pise pp... nikada nisam dobila ni jednu pp... ne znam...
c018.gif
 
Ja sam odavde upoznao samo jednu osobu i mnogo je slatka i sexy!Prepoznace se ona. :D Vodila me na pice neki dan,umalo se ne posvadjasmo ko ce da plati :D
PP skoro da i ne koristim,par puta da nekog nesto pitam ili tako nesto,drugo nista.
A ako bih pisao za neke druge net avanture...pa to bi bili shokovi! Mogao bih odmah da napisem trilogiju.E sad sto je bilo bilo je,okrecemo novi list.Sve sam mailove obrisao,sve brojeve telefona,sve slike,sve,sve,sve...proslost vise ne postoji.
 
nije niko nikog zayebao, meni je tad to bio ispusni ventil i prijalo mi je :twisted:

u svakom sluchaju mi je bilo zabavnije od da ga umaltim bejzbol palicom na sred Kneza

a sad me zabole qurac, ako ce i tebe da kreshe, mozhe slobodno ,evo ima moj blagoslov :lol: :lol: :lol:
 
raindog:
a shto ?
vec sam objasnila da ja ne kontam bash stvari pa ono ako bi mogao ... malo da mi objasnish

Ako bih se sa teskom mukom uvukao u gacice o je forumasici X i posle par meseci konstatovao da je krndaci forumas Y, SIGURNO NE BIH TO RAZGLASIO PO FORUMU I DOPUSTIO DA ME SVI ZEZAJU. a ponajmanje bih prozivao nju , i kao to mi je yebeni ventil.
Mislim, ispala si ovca privatno (sto i nije strasno) ali si sama sebi napravila da ispadnes ovca i javno sto je uzasno.
 

Back
Top