Centar za prirodnjacke studije

odo ja sad raditi nešto pametnije pa ako budem dobre volje možda dođem sutra opet da sa vama mlatim praznu slamu

A jes vala, ne valja ceo dan sedeti pored računara, oće oči da bole. Bedni pokušaj da se pokaže kao osoba koja ima nešto pametno da radi... sva zauzeta...
E nesrećo, prebacio sam više sena danas preko ruku nego što si u životu videla. Kad se rano ustane puno se i uradi pa ostane vremena i za praznu slamu.
 
Drago mi je što je šarlatančina (Miroljub Petrović) tamo gde mu je mesto - iza brave.
pileskace1-1.gif
 
A što ste digli toliku dreku protiv kućnog porođaja? :huh:
Treba priznati da to ima obilje prednosti.
Pre svega, niste u sistemu. Ako je dete vanbračno, može bez posledica da se ostavi na pragu kakvog imućnog građanina.
Svakako, postoji određen minoran procenat (jedva nekoliko na sto porođaja) smtonosnih hemoragija koji će dokrajčiti porodilju do ujutro, kao i zanemarljiv broj zaostalih delova placenti koje svaka bolja kuvarica mož da sastruže kutlačom.
Zatim, dete van sistema ne morate vakcinisati, a možete ga obrezati.
Ako se rodi defektno, tu vam je zadnje dvorište gde blagovremeno možete improvizovati lomaču na kojoj će izgoreti i dete i majka koja je očigledno nosilja kakvog greha.
I tako... :kafa:
 
'oće sad da postupi ovako:

Miroljub Petrovic:
Lepo od tebe sto govoris u mnozini, da se zna da nisi sam nego da vas je vise, da je cela sekta na okupu. Samo radite to sto ste naumili, pokazite kakva ste govna vi subotari, kakvo ste smece. Ja sam ovde izneo samo delic vase prljavstine, jer me prozivate, a vi nastavite ostalo. Cak su i ekumenisti manje zlo od vas. Oni imaju svoje forume gde pokusavaju da me blate, ali ovde se ne ukljucuju, a vi nasrcete neprestano. To pokazuje da ste vise demonizovani nego oni.

Ali znajte da se priblizava dan kada ce se Bog zestoko obracunati sa vama. Ako pre toga dodje sloboda u Srbiju, sa zadovoljstvom cu doci sa bracom da vam bejzbol palicama izlomim glave, da popalim vase kupleraje koje nazivate "crkvama" i da vam zatrem seme sotonsko kao sto je Isus Navin zatro Hahanejce.

Samo neka pazi da mu neko tu palicu ne nabije u doope.:mrgreen:

Čak i da su ga pustili, pustili su ga samo zato što su shvatili da je bezazalena budaletina.:mrgreen:
 
svratih samo da vam kažem džaba ste krečili
čovek je izašao iz zatvora,živ je i zdrav,nastavlja gde je stao
slobodno se sad radujte:lol:

Pa ti stvarno pojma nemas o istraznom postupku! On nije bio u zatvoru, nego u pritvoru. Pritvor nije sankcija (kazna), pritvor je mera obezbedjenja prisustva osumnjicenog/okrivljenog (da sad ne nabrajam razloge zbog cega je to potrebno).

U prvih 48 sati pritvora, on je morao biti saslusan od strane istraznog sudije, koji dalje odlucuje da li se mera pritvora ukida, ili produzava.
Nakon ovog postupka, optuznica se podize, i tada krece pravi krivicni postupak.

Radovacemo se kad cujemo: "odbacen predlog za podizanje optuznice." :mrgreen:
 
Pa ti stvarno pojma nemas o istraznom postupku! On nije bio u zatvoru, nego u pritvoru. Pritvor nije sankcija (kazna), pritvor je mera obezbedjenja prisustva osumnjicenog/okrivljenog (da sad ne nabrajam razloge zbog cega je to potrebno).

U prvih 48 sati pritvora, on je morao biti saslusan od strane istraznog sudije, koji dalje odlucuje da li se mera pritvora ukida, ili produzava.
Nakon ovog postupka, optuznica se podize, i tada krece pravi krivicni postupak.

Radovacemo se kad cujemo: "odbacen predlog za podizanje optuznice." :mrgreen:
Verovatnije je da ćemo se radovati kad pročitamo "verwierp een voorstel om tarieven te verhogen". (Tako kaže čiča Google da se to vabi na olandskom) :D
 
Evo šta kaže dr čika Miroljub na njegovom forumu. Izgleda da je oduševljen boravkom u pritvoru i tamošnjim osobljem.
A možda se i vrati tamo kad mu se tako dopalo. :ok: Svi su bili korektni i fer prema njemu. Isfali čovek sve živo tamo, svi su mu bili superiška, a naročito bog stvoritelj jer ga je štitio na neverovatne načine :mrgreen:
----------------------

"Pozdrav svim forumasima. Evo javljam vam se sa slobode. Sve vase molitve sam itekako iskusio tokom prethodnih 48 sati dok sam bio u pritvoru. Cela prica se zakuvala tako sto je jedna bosanska novinarka, koja radi za holandske dnevne novine, a koja je poznata po svojim otrovnim tekstovima, ponudila Holandjanima na naslovnoj strani lista za koji pise svoju verziju onoga sto sam pricao u Holandiji, a Holandjani, posto ne znaju srpski jezik, zaista su naseli na njene lazi i uplasili se, umesto da se smeju. Zbog toga je holandska ambasada zatrazila od policije Srbije da me ispita.

U sredu u 6 ujutru na vrata mog stana zazvonila je ukipa policijskih inspektora i specijalaca do zuba naoruzanih, da pretresu moj stan i da me privedu. Bili su vrlo ljubazni i korektni, sto me je zaista pozitivno iznenadilo. Maksimalno profesionalno su uradili svoj posao, a zatim me priveli u odelenje, gde sam razgovarao sa tuziocem, koji je bio maksimalno profesionalan i korektan.

Posle toga sam odveden u pritvor, gde sam bio 48 sati, sve do jutros (petak), kada sam izveden pred sudiju, koji je takodje bio izuzetno korektan i doneo odluku o mom pustanju iz pritvora na slobodu.

Proces nije zavrsen, ali mi je omoguceno da se branim sa slobode.

Koliko god da sam se ja salio, problem je nastao jer je neko zloupotrebio moju salu i isprepadao ljude u Holandiji, za sta i ja snosim odgovornost, jer sam trebao da znam da ta sala moze da se zloupotrebi. Sada je ostalo da se saceka zakazivanje novog rocista koje ce odrediti sudija.

U isto vreme, moj stric iz Holandije je angazovao advokata i bice podneta krivicna prijava protiv otrovne novinarke i njenog lista zbog zloupotrebe saljivog video klipa. Trazice se odsteta.

Mi nastavljamo sa nasim radom. Jos jednom hvala svima na podrsci i molitvama, a najveca hvala ide nasem Bog Stvoritelju koji me je sve vreme stitio na neverovatne nacine."

---------------------------

Zar je moguće da niko tamo nije bio satanizovan i demonizovan !? :think:

Jedino ta novinarka je malko otrovna ali ništa strašno :zcepanje:
 
Evo šta kaže dr čika Miroljub na njegovom forumu. Izgleda da je oduševljen boravkom u pritvoru i tamošnjim osobljem.
A možda se i vrati tamo kad mu se tako dopalo. :ok: Svi su bili korektni i fer prema njemu. Isfali čovek sve živo tamo, svi su mu bili superiška, a naročito bog stvoritelj jer ga je štitio na neverovatne načine :mrgreen:
----------------------

"Pozdrav svim forumasima. Evo javljam vam se sa slobode. Sve vase molitve sam itekako iskusio tokom prethodnih 48 sati dok sam bio u pritvoru. Cela prica se zakuvala tako sto je jedna bosanska novinarka, koja radi za holandske dnevne novine, a koja je poznata po svojim otrovnim tekstovima, ponudila Holandjanima na naslovnoj strani lista za koji pise svoju verziju onoga sto sam pricao u Holandiji, a Holandjani, posto ne znaju srpski jezik, zaista su naseli na njene lazi i uplasili se, umesto da se smeju. Zbog toga je holandska ambasada zatrazila od policije Srbije da me ispita.

U sredu u 6 ujutru na vrata mog stana zazvonila je ukipa policijskih inspektora i specijalaca do zuba naoruzanih, da pretresu moj stan i da me privedu. Bili su vrlo ljubazni i korektni, sto me je zaista pozitivno iznenadilo. Maksimalno profesionalno su uradili svoj posao, a zatim me priveli u odelenje, gde sam razgovarao sa tuziocem, koji je bio maksimalno profesionalan i korektan.

Posle toga sam odveden u pritvor, gde sam bio 48 sati, sve do jutros (petak), kada sam izveden pred sudiju, koji je takodje bio izuzetno korektan i doneo odluku o mom pustanju iz pritvora na slobodu.

Proces nije zavrsen, ali mi je omoguceno da se branim sa slobode.

Koliko god da sam se ja salio, problem je nastao jer je neko zloupotrebio moju salu i isprepadao ljude u Holandiji, za sta i ja snosim odgovornost, jer sam trebao da znam da ta sala moze da se zloupotrebi. Sada je ostalo da se saceka zakazivanje novog rocista koje ce odrediti sudija.

U isto vreme, moj stric iz Holandije je angazovao advokata i bice podneta krivicna prijava protiv otrovne novinarke i njenog lista zbog zloupotrebe saljivog video klipa. Trazice se odsteta.

Mi nastavljamo sa nasim radom. Jos jednom hvala svima na podrsci i molitvama, a najveca hvala ide nasem Bog Stvoritelju koji me je sve vreme stitio na neverovatne nacine."

---------------------------

Zar je moguće da niko tamo nije bio satanizovan i demonizovan !? :think:

Jedino ta novinarka je malko otrovna ali ništa strašno :zcepanje:



"Miroljube, jel tako da smo bili krajnje korektni?"

(užurbano klimanje glavom)

"Krajnje profesionalni i korektni?"

(užurbano klimanje glavom)

"Ajde, Miroljube, slobodan si".

:mrgreen:
 

Back
Top