TEZINA LANACA--dokumentarni film--istina o razbijanju SFRJ...obavezno pogledati..

Daj decko je napravio delo u vidu naucne fantastike, te neke teorije zavere , nesto slicno kao i kad HRT pravi emisije o raspadu Jugoslavije .

Realno ga je napravio i prikazao neke dokumete americke vlade i nije optuzio narod koji i nije zeleo rat nego vrhusku,agenturu(predsednistvo SFRJ) bez obzira na naciju,ako je to SF onda.....
 
Realno ga je napravio i prikazao neke dokumete americke vlade i nije optuzio narod koji i nije zeleo rat nego vrhusku,agenturu(predsednistvo SFRJ) bez obzira na naciju,ako je to SF onda.....

Da narod nije zeleo rat , rata ne bi ni bilo . Jednostavno nije bilo 'hemije' izmedju naroda Jugoslavije i Juga se raspala . Kao sve krivi neki drugi , samo neduzan narod . Jest price za malu decu
 
Film uopće ne govori o odgovornosti Srba iz Bosne i Hrvatske za raspad Jugoslavije i samo ovlaš dotiče Miloševića.

S druge strane sotonizira Hrvate i Bošnjake namečući vezu sa WW2 u zbivanja devedesetih.

Potpuno neobjektivno.

Prema vama i vasem cvecu je bio preblag ... nema tih specijalnih efekata koji ce vas i vase ponasanje u ratu makar i priblizno da docara
 
Da narod nije zeleo rat , rata ne bi ni bilo . Jednostavno nije bilo 'hemije' izmedju naroda Jugoslavije i Juga se raspala . Kao sve krivi neki drugi , samo neduzan narod . Jest price za malu decu

Vidi rekao si univerzalnu stvar enicke grupe se mrze medjsobno,ali kada ih novac spaja trpe se i tolerisu i sjedinjavaju,a amerikaci su bas tu podlogu izvukli ispod nogu sredinom i krajem 80-tih.....

Da ti ocigledan primer, Hitler posle depresije, i usmeravanje mrznje sa ekonomskih tema na rasne ....
 
Vidi rekao si univerzalnu stvar enicke grupe se mrze medjsobno,ali kada ih novac spaja trpe se i tolerisu i sjedinjavaju,a amerikaci su bas tu podlogu izvukli ispod nogu sredinom i krajem 80-tih.....

Da ti ocigledan primer, Hitler posle depresije, i usmeravanje mrznje sa ekonomskih tema na rasne ....

Ti me ocigledno teras da gledam to smece od filma pa da povadim detalje i da ti objasnim kako deluje srpska propaganda :)
 
Pogledaj i daj misljenje,decko je srbin al` ne znaci da je Dragoljub Milanovic,gledaj ga otvorenih ociju ne kao etnicki pripadnik nekog naroda.

Pazi ,ja sam Srbin i nacionalista sam , ali film je smece u sluze da samo veci nacionalisti od mene ucvrste svoje stavove o nekoj srpskoj nevinosti. Srbi su jedni od glavnih krivaca za dogadjanja iz 41-45 i 91-95 u Jugoslaviji . On pokusava da srpsku krivicu prebaci na druge . Njegov film pokusava da toboze stvori neku atmosferu pomirenja , svi smo pomalo krivi ,a politicari glavni krivci i belosvetska zavera
 
Pazi ,ja sam Srbin i nacionalista sam , ali film je smece u sluze da samo veci nacionalisti od mene ucvrste svoje stavove o nekoj srpskoj nevinosti. Srbi su jedni od glavnih krivaca za dogadjanja iz 41-45 i 91-95 u Jugoslaviji . On pokusava da srpsku krivicu prebaci na druge . Njegov film pokusava da toboze stvori neku atmosferu pomirenja , svi smo pomalo krivi ,a politicari glavni krivci i belosvetska zavera

Takodje,slazem se da deo krivice pripada nama i nasoj gluposti, i za stvaranje kr.SHS i za `91 ,al` ovj film ne prebacuje krvicu nego oznacava jos jedan deo krvaca,ameriku i nemacku.Ako ti ne vidis ulogu i ponsanje "zapada" poslednjih 20 godina,onda,mnoge stvari ne ukljucujes u tvrdnju da smo mi krivi.
 
mladic sa ovih prostora koji je otisao u kanadu...i iz kanade uspeo da napravi po meni remek delo...dokumentarni film koji na dosad najobjektivniji nacin prikazuje istinu o raspadu SFRJ i unistenju srbije...pogledajte...to je sazeto svo nase pisanje na forumu...
http://www.filmskimaraton.com/conte...e-Chains-)-Download-Titlovi-Hrvatski-prijevod

Ne mogu da ga skinem ovo mi pise

Ovaj sadržaj nije besplatan!
Postani Premium član i skidaj bez ograničenja!
Nema slobodnih slotova za besplatno skidanje ili je server preopterećen. Pokušajte kasnije!
 

Back
Top