Osećao sam se TAKO glupo kao nikad u 2004...

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
Evo i dok se prisecam jucerasnjeg dogadjaja - crvenim :oops:

Vracam se sa posla. Ispred moje omiljene prodavnice cokolade devojka prijatne spoljasnosti, gleda u izlog i polako ide napred prema stubu. Znači stala je licem na 2cm od stuba koliko se zagledala u izglog. Zamalo da se skuca licem u stub. Mislim, izgledala je skroz gotivno i video sam da je usla u prodavnicu pored. Udjem u prodavnicu sa cokoladom i kupim joj jednu bombonu, ovi to lepo upakuju i taj rad i dok je gledala u izlog pridjem joj i kažem nešto u stilu (nemogu sad da se citiram, takvi biseri se ne ponavljaju) da nema potrebe da samo gleda na stvari koje joj se dopadaju već da uživa u njima, jer kao u čemu je poenta biti mlada i lepa ako ne da uživa u stvarima koje želi... to sam bio čuo u nekom filmu, nešto slično, ali sam malo prilagodio situaciji. elem, dam joj bombonicu - osmehnem se i odem. :oops:

znači, čekao sam čitavih možda par sekundi pre nego što sam otišao... ali SE OSEĆAM BESKRAJNO GLUPO (OSETIO SAM SE KAO VASIONA GLUPILA) ZBOG SVOG POSTUPKA. iskreno, očekivao sam makar osmeh ili hvala - i to bi bilo to... ali ništa. Znači kunem se da nisam ni pomišljao da je muvam ili tako nešto - jednostavno sam hteo da proba i ona te čokoladice koje se meni dopadaju i uživa u ukusu.

Dakle devojke, baš umete da učinite da se osećam glupo... ne sve... ali vas ima... :oops: naravno, nisam lud da pričam ovo nekome koga poznajem, tek će me onda verovatno proglasiti ludim - nikako da se naviknem na Beograd :wink:
 
Tommy_V:
vucica!:
Treba da si ponosan jer si jedan u hiljdu (bar)! Mozda bi mnogi pomislili, ali tesko da bi uradili, a ona je sigurno bila u shoku, pa ko bi ocekivao tako nesto!
A, priznaj da ti se dopala!

malo
Razumem taj osecaj.I meni se nesto, slicno dogodilo.Mislim da ljudi nisu navikli na sitne paznje.Uvek postoji pitanje:sta se krije iza toga? Ostanite spontani.. :D
 
Tommy_V:
Betty:
Startovo, pa kidno! :lol:


Jel ti tako i kad devojka skine gaćice, zbrišeš? :wink:

Pa nisam je startovao - to nije "startavanje" i kada startujem počnem drugačije rečenicu - tako da sam siguran da je nisam startovao. 8)

Priznajem - zbrišem... gotovo sve mikrometre njene kože nežne, koje su te iste gaćice štitile od momaka poput mene :wink:

Tomo, trebalo je pri uručivanju ćokolade da je pitaš ono leksikonsko pitanje kojim si mene oborio s nogu:
KAD BI BILA HRANA, ŠTA BI BILA?
:wink:
Pa onda ti kažeš šta bi ti (kavijar beluga, ako se ne varam), pa onda skoknete da gricnete nešto od toga... :idea:
 
Betty:
Tommy_V:
Betty:
Startovo, pa kidno! :lol:


Jel ti tako i kad devojka skine gaćice, zbrišeš? :wink:

Pa nisam je startovao - to nije "startavanje" i kada startujem počnem drugačije rečenicu - tako da sam siguran da je nisam startovao. 8)

Priznajem - zbrišem... gotovo sve mikrometre njene kože nežne, koje su te iste gaćice štitile od momaka poput mene :wink:

Tomo, trebalo je pri uručivanju ćokolade da je pitaš ono leksikonsko pitanje kojim si mene oborio s nogu:
KAD BI BILA HRANA, ŠTA BI BILA?
:wink:
Pa onda ti kažeš šta bi ti (kavijar beluga, ako se ne varam), pa onda skoknete da gricnete nešto od toga... :idea:

dobra ideja... mada zamisli da ona kaze, naprimer, KARFIOL! pa, tek to ne bi bilo dobro.

i ne bi do grickanja tako brzo doslo - ne zovem nepoznate na gajbu tek tako. :wink:

narocito ne na kavijar... koji inace ima dobar ukus i kada se stavi na belu cokoladu... njam.... :wink:
 
Tommy_V:
[
dobra ideja... mada zamisli da ona kaze, naprimer, KARFIOL! pa, tek to ne bi bilo dobro.

i ne bi do grickanja tako brzo doslo - ne zovem nepoznate na gajbu tek tako. :wink:

narocito ne na kavijar... koji inace ima dobar ukus i kada se stavi na belu cokoladu... njam.... :wink:

pa što mora na gajbu, odmah bi da privodiš cicu :shock:

eto vidiš. Da si ostao i lepo s njom poraZgovrao, možda bi te vodila na kavijar u restoran Vlade Srbije, ehm?

kao bilo da bilo, to ti je kao u vrtuću: smokneš, pa pobegnep. U ovom slučaju daš bombon, a ne tražiš ostatak vica.
 
Tommy_V:
Betty,

znaci ne bih joj nikada dozvolio da me ONA vodi u restoran. pa zar nisam niti malo dzentlmen?! mada, siguran sam da bih spremio klopu bolje nego u najboljem restoranu u gradu...

E ta ti je dobra! Cool je i ono sto si uradio :wink:
Samo nastavi u tom smeru 8)
Fora je u samom spremanju hrane, i tvom gestu.. ne toliko u njenom kvalitetu..
...i taj trenutak izmedju vas 8)
 
Uobrazena mala, nista vise, mozda misli da neko nije dostojan da pridje tako "Odvaznoj" gospodjici, ma foliranje, dobro kad nije bila jos veci skot pa da kaze nesto drugo. I bas te briga, nikad je mozda neces videti, ostavi to u staroj godini, definitivno!
I nadam se da ces u 2005-oj naci neku kojoj ce taj znak paznje mnogo vise znaciti!
 
Sreća tvoja što ti se to nije desilo u januaru 2004.
Ovako još samo dva dana i krećeš iznova. :wink:
Šalu na stranu, ako te zanima moje mišljene, skoro nisam čula nešto tako slatko.
I u potpunosti se slažem sa sanjom(čini mi se da je ona rekla), da je tu u potpunosti bitno ono što ti osećaš i kako ti doživljavaš sve to, i da treba da budeš srećan zbog davanja, a šta je bilo u glavi te ribe, verovatno nikada nećemo saznati.
A možda se i ona sad jede što se toliko zbunila i ništa nije odgovorila.
U svakom slučaju pozdravljam i želim ti da te ovo ne promeni, jer uvek postoji osoba koja će to da ceni. :lol:

Na putu do princeze moraćeš da poljubiš puno žaba.
 
Mislim da ste u pravu - zar je bitno šta dalje. Uradio sam ono što sam mislio da je ispravno i gotovo. Nadam se da joj je bilo prijatno i želim joj da joj se što više prijatnih stvari dešava.

Kao i vama, NARAVNO.... :lol: :lol: :lol:

Obećavam da ću iduće godine čekati više od par sekundi :wink: i da ću intenzivnije tražiti svoju lepšu polovinu :wink:
 
Tommy_V:
Mislim da ste u pravu - zar je bitno šta dalje. Uradio sam ono što sam mislio da je ispravno i gotovo. Nadam se da joj je bilo prijatno i želim joj da joj se što više prijatnih stvari dešava.

Kao i vama, NARAVNO.... :lol: :lol: :lol:

Obećavam da ću iduće godine čekati više od par sekundi :wink: i da ću intenzivnije tražiti svoju lepšu polovinu :wink:


Kao i tebi NARAVNO...... :lol:
 

Back
Top