Ogovaranje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ozbiljno sad, ne volim da tracarim i ogovaram, sem kada se prica o nekom problemu, ali to nije tracarenje heheheh
jedino kad me neko extra naljuti, onda pricam o njemu... ali, samo sa prijateljem... sto opet nije tracarenje heheheheh

e, pa ne znam vise! :lol: 8)
 
Secam se svog :shock: kada sam u osnovnoj skoli cula da mi se drugarice iza ledja smeju jer NE PSUJEM, tj. da sam mnogo fina i koristim komplikovane reci... I u zabavistu su me kinjili jer sam stalno piskila i kakila u gace i zato sto sam bila debeljuca (i moje ime se tako nezgodno rimovalo sa "debela"). A ja samo jos vise drzala do sebe i shvatala da su ljudi budale i da im se ni pod koju cenu ne treba prilagodjavati... i naravno naucila sam da ujedam :!:
A sta tek sada pricaju... to me vise uopste ne dotice jer znam ... vise od njih.
 
Steffan:
Sta mislite o tome? Da li vas cesto ogovaraju? Da li ste mozda sami skloni ogovaranju drugih? Uopste, ajmo malo da se ogovaramo.. :lol:


Nisam sklona ogovaranju. Ali ponekad covek nehotice uz bezazleni razgovor moze nesto da kaze. Ali generalno, to je po meni glupo. Ako ti ne volis da te neko ogovara, to isto vazi i za druge.

Ali niko nije bezgresan :oops:
 
etotako:
Secam se svog :shock: kada sam u osnovnoj skoli cula da mi se drugarice iza ledja smeju jer NE PSUJEM, tj. da sam mnogo fina i koristim komplikovane reci... I u zabavistu su me kinjili jer sam stalno piskila i kakila u gace i zato sto sam bila debeljuca (i moje ime se tako nezgodno rimovalo sa "debela"). A ja samo jos vise drzala do sebe i shvatala da su ljudi budale i da im se ni pod koju cenu ne treba prilagodjavati... i naravno naucila sam da ujedam :!:
A sta tek sada pricaju... to me vise uopste ne dotice jer znam ... vise od njih.

Potpuno si u pravu :wink:

Same storry with me :lol: :lol: :lol:
 
Nadya:
ozbiljno sad, ne volim da tracarim i ogovaram, sem kada se prica o nekom problemu, ali to nije tracarenje heheheh
jedino kad me neko extra naljuti, onda pricam o njemu... ali, samo sa prijateljem... sto opet nije tracarenje heheheheh

e, pa ne znam vise! :lol: 8)

Znas, znas, nego te sramota da priznas.. :lol:
Evo ja cu reci umesto nje posto je tako fina.. :D devojke najvise vole da ogovaraju druge devojke i da pricaju perverzne stvari o seksu!! Ljudi, vi ne mozete da zamislite kakvih sam se ja sve gadosti naslusao na poslu od koleginica!! :lol: :lol: Mogu samo da zamislim kakve su kada ostanu same sa svojim mislima!! hahaha :lol:
 
etotako:
Secam se svog :shock: kada sam u osnovnoj skoli cula da mi se drugarice iza ledja smeju jer NE PSUJEM, tj. da sam mnogo fina i koristim komplikovane reci... I u zabavistu su me kinjili jer sam stalno piskila i kakila u gace i zato sto sam bila debeljuca (i moje ime se tako nezgodno rimovalo sa "debela").A ja samo jos vise drzala do sebe i shvatala da su ljudi budale i da im se ni pod koju cenu ne treba prilagodjavati... i naravno naucila sam da ujedam :!:
A sta tek sada pricaju... to me vise uopste ne dotice jer znam ... vise od njih.
Deca stvarno umeju da budu okrutna, a najteze padaju ogovaranja u tim godinama. Kad sam bila mala ucestvovala sam u kojekakvim predstavicama, modnim revijama, takmicenjima, a nikad nisam umela da se nametnem za autoritet, pa su me vukli za kosu, grebali, busili gume na biciklu, cak su mi bacili macu sa cetvrtog sprata... Ali uvek bi se nasao i neko da me brani i sa tim koji su me branili se i danas druzim.
By the way, ja vec pola sata lupam glavu da se setim koje li se to ime rimuje sa debela i bas mi se ne da... :lol: :lol: :lol:

Ogovarana sam i ogovaram, ali, naravno, ne sve i ne sa svakim
 
zapravo nadimak i "debela"
imam dugacko ime
nije ni vazno koje je ime...
Mene nikad nisu fizicki napadali, samo su me zezali kada god im se pruzi prilika. Nisam budila takve ideje... uvek sam bila kao plisani meda. I danas se ljudi zalete, delujem tako benigno, uvek nasmejana i raspolozena... a ja onda samo pustim zube i otkinem im ruku.
 
PoisonIvy:
etotako:
Secam se svog :shock: kada sam u osnovnoj skoli cula da mi se drugarice iza ledja smeju jer NE PSUJEM, tj. da sam mnogo fina i koristim komplikovane reci... I u zabavistu su me kinjili jer sam stalno piskila i kakila u gace i zato sto sam bila debeljuca (i moje ime se tako nezgodno rimovalo sa "debela").A ja samo jos vise drzala do sebe i shvatala da su ljudi budale i da im se ni pod koju cenu ne treba prilagodjavati... i naravno naucila sam da ujedam :!:
A sta tek sada pricaju... to me vise uopste ne dotice jer znam ... vise od njih.
Deca stvarno umeju da budu okrutna, a najteze padaju ogovaranja u tim godinama. Kad sam bila mala ucestvovala sam u kojekakvim predstavicama, modnim revijama, takmicenjima, a nikad nisam umela da se nametnem za autoritet, pa su me vukli za kosu, grebali, busili gume na biciklu, cak su mi bacili macu sa cetvrtog sprata... Ali uvek bi se nasao i neko da me brani i sa tim koji su me branili se i danas druzim.
By the way, ja vec pola sata lupam glavu da se setim koje li se to ime rimuje sa debela i bas mi se ne da... :lol: :lol: :lol:

Ogovarana sam i ogovaram, ali, naravno, ne sve i ne sa svakim

Zato sam ja lepo fino pocela da se tucem jos u vrticu cim su krenula takva zadirkivanja, znate vec onu 'agresija izaziva agresiju' 8) a u prva cetiri razreda osnovne to je toliko otislo daleko da su decaci krenuli da se zale uciteljici zbog mojih batina (branila sam i devojcice koje nisu znale da se brane) pa sam lepo fino zaradila ukor iako sam uvek bila odlican ucenik. Ali to mi je omogucilo veliko postovanje (ili da kazem strahopostovanje) kod muskog dela drustva i smatranje za jednu od njih.
Sto se teme tice, ne, ne volim ni da ogovaram ni da slusam ogovaranja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top