Islam i brak: Po Islamu dozvoljeno je imati seks sa "zenom" od 9 godina starosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ti si jako nekulturan i nevaspitan momak, zao mi je sto sam ti morao pomenuti majku, ali nista mi drugo nije preostajalo. Vjerovatno se radi o jednoj finoj gospodji, koja te citav zivot pokusala necemu nauciti, ali bezuspjesno. ***, nije zena kriva sto ti nisi ni na sta nalik. :roll:
toj toleranciji su te ucili u medresi?
 
Sad sam malo izučavao tu pedofiliju u korenu islama i naišao na još jedan interesantan detalj...

Jedna od Muhamedovih žena je bila njegova sestra od tetke, Zejneb. Bila je udata za Muhamedovog posinka, pa ju je jednog dana slučajno video golu kroz neke zavese kroz koje je virio, pa mu se dopala... onda je ukapirao da Alah zapoveda da njegov sin mora da se razvede kako bi se on, Muhamed, pod hitno oženio sopstvenom snajom.

Koja mu je inače sestra.

Boles'.

ne zayebavaj :eek:

daj link da procitam. nisam znao ja to
 
Sad sam malo izučavao tu pedofiliju u korenu islama i naišao na još jedan interesantan detalj...

Jedna od Muhamedovih žena je bila njegova sestra od tetke, Zejneb. Bila je udata za Muhamedovog posinka, pa ju je jednog dana slučajno video golu kroz neke zavese kroz koje je virio, pa mu se dopala... onda je ukapirao da Alah zapoveda da njegov sin mora da se razvede kako bi se on, Muhamed, pod hitno oženio sopstvenom snajom.

Koja mu je inače sestra.

Boles'.

snalazljivost
 
Јесте,Бог је један.
А сви они који не признају Христа,зна се шта су,и коме се уствари моле... Дакле,ја не осјећам ни најмању кривицу зато што не дјелим мишљење с тобом...
А што се тиче муслимана у мојој околини,поштујем их као људе,али свако од њих зна моје мишљење о Исламу...

A zasto si tako sigurna da je Hriscanstvo jedina ispravna religija? :lol:
 
Ne moras ti nesto extra postovati Islam, samo nemoj pljuvati po takvim stvarima.
Valjda si upoznata sa cinjenicom da je Bog JEDAN, ali da se ljudi mole na razlicite nacine. ;)
Ne mozes postovati ni te muslimane u svojoj okolini ako se tako izrazavas o necemu sto je za njih sveto.

U ime tog "Boga" Srbima su odsjecane glave, noževima sječeni vratovi sa uzvikom imena tog "Boga"...

I kažeš da treba pažljivo da na forumu piše o njemu?
 
Da trebaju slediti njegov model, ponasanja i svega, al ako si procitao gore sto sam postavio za kolegu zimzelenog, a sumnjam da si , vidis da ta informacija da je ozenio kad je imala 9 godina, nije bas pouzdana, postoje razna tumacenja ...

pa kao sto je za katolike glavno tumacenje tumacenje vatikana, za nas pravoslavce nasih svetitelja, isto tako koliko ja znam za vas muslimane je glavno tumacenje saudijskih ulema ..... jer ipak vi idete na hadz ne u bosnu na piramide, nego u meku i medinu tj u saudi arabiju.

a glavni saudijski ulema za bracna pitanja kaze da je prorok muhamed ozenio aisu kad je imala 6 , a imao seksualne odnose sa njom kad je ista napunila 9 godina.
 
A zasto si tako sigurna da je Hriscanstvo jedina ispravna religija? :lol:

Батице,ја сам по вјероисповјести П Р А В О С Л А В К А...
права вјера... ;)
Прилично сам сигурна да је то једина права вјера и вјероисповјест... ;)
Ако ти нешто није јасно,читај Библију,пронађи чуда која се дешавају у тој религији,па ћеш и сам да видиш ;)
 
Nema na cemu, i drugi put ... Najlakse je osuti paljbu , a jedini forumas koji je malo upucen u tematiku Islama , nemusliman, je Rechke ...
Ova tema je vise za religiju, jer bi se trebalo raspravljati dal je to ispravno po Islamu ...
A vidis i sam u kojem pravcu ode tema ...

Iz prostog razloga...zato što oni koji bi trebalo da stanu u odbranu tvoje vere dođu ovde i khenjaju ko foke bez trunke argumenat ili ideje šta treba da rade, nadajući se da će na taj nači skrenuti temu upravo u pravcu osipanja paljbe.
 
U ime tog "Boga" Srbima su odsjecane glave, noževima sječeni vratovi sa uzvikom imena tog "Boga"...

I kažeš da treba pažljivo da na forumu piše o njemu?

I sa uzdignuta tri prsta muslimani su butalno ubijani od strane Srba, pa ja opet o Hriscanstvu nemam negativno misljenje. Ni jedna vjera nije losa sama po sebi, nego je ljudi prave takvom. ;) :lol:
 
Dali je pedofil covek dobroga karaktera?

Muhammed je tvrdio da je na krilatom magarcu odleteo u Jerusalim i tamo se sastao sa Abrahamom u Solamanovom hramu. Samo jedan problem postoji tu ako neracunamo krilatog magarca. Solomenov hram je bio unisten godine 70AD pet vekova pre nego sto se Muhammed rodio. Ocito Muhammed je cuo pricu o hramu a nije znao da je hram unisten.

Zar bi poslanik od Boga rekao takvu neistinu?

Muhammed u kuran tvrdi da sunce zalazi na specificnom mestu na zemlji u mutan izvor a da izlazi na specificnom mestu iznad jednog naroda.

(Kur’an Sura 18:86) Kad stiže do mjesta gdje Sunce zalazi, učini mu se kao da zalazi u jedan mutan izvor i nađe u blizini njegovoj jedan narod. "O Zulkarnejne," - rekosmo Mi - "ili ćeš ih kazniti ili ćeš s njima lijepo postupiti?"

(Kur’an Sura 18:90.) I kad stiže do mjesta gdje Sunce izlazi, on nađe da ono izlazi iznad jednog naroda kome Mi nismo dali da se od njega bilo čime zakloni.

Dali bi Bog dao svom poslaniku tako pogresne informacije?


Postojeli matematicke greske u Kur’an?

(Kur’an Sura 4:11.) Allah vam naređuje da od djece vaše - muškom pripadne toliko koliko dvjema ženskima. A ako bude više od dvije ženskih, njima - dvije trećine onoga što je ostavio, a ako je samo jedna njoj - polovina. A roditeljima, svakome posebno - šestina od onoga što je ostavio, ako bude imao dijete; a ako ne bude imao djeteta, a nasljeđuju ga samo roditelji, onda njegovoj materi - trećina. A ako bude imao braće, onda njegovoj materi - šestina, pošto se izvrši oporuka koju je ostavio, ili podmiri dug. Vi ne znate ko vam je bliži, roditelji vaši ili sinovi vaši. To je Allahova zapovijed! - Allah, zaista, sva zna i mudar je.

(Kur’an Sura 4:12.) A vama pripada - polovina onoga što ostave žene vaše, ako ne budu imale djeteta, a ako budu imale dijete, onda - četvrtina onoga što su ostavile, pošto se izvrši oporuka koju su ostavile, ili podmiri dug. A njima - četvrtina onoga što vi ostavite, ako ne budete imali djeteta; a ako budete imali dijete, njima - osmina onoga što ste ostavili, pošto se izvrši oporuka koju ste ostavili, ili podmiri dug. A ako muškarac ili žena ne budu imali ni roditelja ni djeteta, a budu imali brata ili sestru, onda će svako od njih dvoje dobiti - šestinu; a ako ih bude više, onda zajednički učestvuju u trećini, pošto se izvrši, ne oštećujući nikoga, oporuka koja je ostavljena ili podmiri dug; to je Allahova zapovijed! - A Allah sva zna i blag je.

(Kur’an Sura 4:176.) Oni traže od tebe rješenje. Reci: "Allah će vam kazati propis o ’kelali’": ako neko umre, i ne bude imao djeteta, a ima sestru, njoj - polovina njegove ostavštine, a on će naslijediti nju ako ona ne bude imala dijete; a ako su dvije, njima - dvije trećine njegove ostavštine. A ako su oni braća i sestre, onda će muškarcu pripasti dio jednak koliko dvjema ženama. To vam Allah objašnjava, da ne zalutate. A Allah zna sve.

Kada sabers sve podeljene delove dobijes 1.25 i 1.125 Kako je moguce dobiti vise od jedan kada sabers sve podeljene delove jedne imovine?

Kur'an tvrdi da sperm se stvara izmedju kicme i grudi danas je poznato da je to greska koju je prvo pisao Hippocrates u 400 BC.

Kur'an Sura 86:6. Stvoren je od tekućine koja se izbaci,
Kur'an Sura 86:7. koja između kičme i grudi izlazi,

Zar bi Bog napravio takvu gresku?


Dali je Islam vera mira ili nemira?

(Ovo specificno govori za hricane I jevreje “kojima je data knjiga (Sveto Pismo/Biblija)”

Kur’an (Surah 9:29)
Borite se protiv onih kojima je data Knjiga, a koji ne vjeruju ni u Allaha ni u onaj svijet, ne smatraju zabranjenim ono što Allah i Njegov Posalnik zabranjuju i ne ispovijedaju istinsku vjeru - sve dok ne daju glavarinu poslušno i smjerno.


Posto muslimani smatraju da hricani veruju u 3 Boga i hricane zovu mnogobosci, a cilj je jasan da moraju pobiti sve one koji neprihvate islam.

Kur’an(Surah 8:39).
I borite se protiv njih dok mnogoboštvo ne iščezne i dok samo Allahova vjera ne ostane. Ako se oni okane - pa, Allah dobro vidi šta oni rade;

Kur’an(Surah 9:14)
Borite se protiv njih! Allah će ih rukama vašim kazniti i poniziti, a vas će protiv njih pomoći, i grudi vjernika zaliječiti
Kur’an (Sura 9:5). Kada proðu sveti mjeseci, ubijajte mnogobošce gdje god ih nađete, zarobljavajte ih, opsjedajte i na svakome prolazu dočekujte! Pa ako se pokaju i budu molitvu obavljali i zekat davali, ostavite ih na miru, jer Allah zaista prašta i samilostan je.


Kur'an (Sura 47:4). Kada se u borbi s nevjernicima sretnete po šijama ih udarajte sve dok ih ne oslabite, a onda ih vežite, i poslije, ili ih velikodušno sužanjstva oslobodite ili otkupninu zahtijevajte, sve dok borba ne prestane. Tako učinite! Da Allah hoće, On bi im se osvetio, ali On želi da vas iskuša jedne pomoću drugih. On neće poništiti djela onih koji na Allahovu putu poginu,

U kur’an I Haditima ponavlja se vise od 33,000 puta da vernici islama moraju ubijati Hricani Jevreji I Pagane.
.

:think:
 
Батице,ја сам по вјероисповјести П Р А В О С Л А В К А...
права вјера... ;)
Прилично сам сигурна да је то једина права вјера и вјероисповјест... ;)
Ако ти нешто није јасно,читај Библију,пронађи чуда која се дешавају у тој религији,па ћеш и сам да видиш ;)

Ok, to je tvoje misljenje sa kojim se drugi ne moraju sloziti. :):lol::p
 
Nema na cemu, i drugi put ... Najlakse je osuti paljbu , a jedini forumas koji je malo upucen u tematiku Islama , nemusliman, je Rechke ...
Ova tema je vise za religiju, jer bi se trebalo raspravljati dal je to ispravno po Islamu ...
A vidis i sam u kojem pravcu ode tema ...

:eek::eek::eek::eek::eek:
Imao sam prilike vidjeti od njega svakakve postove, prema tome... :roll:
 
I sa uzdignuta tri prsta muslimani su butalno ubijani od strane Srba, pa ja opet o Hriscanstvu nemam negativno misljenje. Ni jedna vjera nije losa sama po sebi, nego je ljudi prave takvom. ;) :lol:

Ne sa uzvikom "Boga" na usnama kao kod vas.

22x3a.jpg
 
ne zayebavaj :eek:

daj link da procitam. nisam znao ja to

Nema laži, nema prevare.

A common criticism of Muhammad by non-Muslim sources includes his marriage to Zaynab bint Jahsh, the wife of Zayd ibn Harithah, an ex-slave whom Muhammad had adopted as his son. The story goes that "One day Muhammad went out looking for Zayd. There was a covering of haircloth over the doorway, but the wind had lifted the covering so that the doorway was uncovered. Zaynab was in her chamber, undressed, and admiration for her entered the heart of the Prophet. After that Allah made her unattractive to Zayd.'"

Muhammad was so bewitched by her beauty that he asked Zaid to divorce her so that he could marry her. Muhammad had known Zaynab all her life. She was Muhammad's first cousin. The marriage between Zayd and Zaynab was arranged by Muhammad himself. Zaynab, however, was not happy marrying a former slave. She wanted to marry someone with higher status and the marriage turned out to be unhappy one. Muhammad felt responsible for the failed marriage and offered to marry her after her divorce.

http://en.wikipedia.org/wiki/Zaynab_bint_Jahsh
http://en.wikipedia.org/wiki/Criticism_of_Muhammad
 
Sta se duris, rekao sam samo da to sto meni pises kazes kevi, nista vise. ;)
Isto tako kako mislis da to ona nije zasluzila, tako nisam ni ja zasluzio da mi pises takve svinjarije. :roll::p

Ne pominji mi roditelje je l' ti jasno!?

Ja tvoju majku nisam dirao!

Meni mosh da kazesh shta hocesh, je*e mi se, ali za kevu cu da te ubijem.
 
Da trebaju slediti njegov model, ponasanja i svega, al ako si procitao gore sto sam postavio za kolegu zimzelenog, a sumnjam da si , vidis da ta informacija da je ozenio kad je imala 9 godina, nije bas pouzdana, postoje razna tumacenja ...


Sada kazes da informacija nije pouzdana, a da vidimo sta si napisao pre manje od sat vremena:


Znajuci stavove postavljaca teme o Islamu, ova tema nije postavljena da bi se o njoj raspravljalo, vec samo vredjao Islam ...
Nemam puno vremena, a i ne osecam se dovoljno kompetentan, ja koji sam musliman da raspravljam o tome, a pogotovo vi koji ste, da ne kazem "laici" o Islamu ...
Svejedno, druga su to vremena bila, a Muhamed s.a.v.s je bio ozenjen sa 15 zena ukupno, iz raznih razloga, pre svega da bi se ujedinila plemena tada ... Aisha je bila cerka Ebu Bekra, jednog od prvih koji je od Muhameda s.a.v.s primio Islam, i njegovog ashaba .... Da ju je ozenio sa 9 godina, u to nema sumnje , a sto se tice stupanja u seksualne odnose imalo bi o tome da se pise ...


:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top