Islam i brak: Po Islamu dozvoljeno je imati seks sa "zenom" od 9 godina starosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Marinko i Bucko su isti lik brate, i to je ne-musliman koji nas sve zaje*ava.

I da, potpuno se slazem sa tobom, takvi su indijanci, a Gazija je nash.

Nash je, jer je normalan... i shto nema ideja da ubije komshiju Srbina. Nebitna veroispovest.


Баш то сам мислио. :ok:


Gazija, burazeru, al' smo se svi uk.njali od tebe i tvojih, pogle' koliko te volimo svi do jednog :rotf:

Газија је лик. :)
 
A vidim ti si devojcica od 9godina i nemas vise klitoris pa znas?

Priča bezveze, ne obraćaj pažnju, namerno nisam reagovala na besmislicu.

Šta to znači, da ove su devojčice koje treraju na sex sa 9 godina srećne u odnosu na njihove vršnjakinje u Africi? Ili da i mi krenemo njihovim putem?

Ovde ljudi pišu svašta, samo da bi u sopstvenim očima izgledali pametno, nekad je bolje praviti se da nešto ne vidiš.;)
 
pa dobro, kod muslimana u severoistocnoj Africi devojcicama seku klitoris.Tako da to sex sa devet je pesma u odnosu na ovaj ritual

I to sto kazes:think:

A posle 'kuku-lele americki hegemonizam, kako mogu da napadaju divne, predivne, slobodne i moralne drzave' :sad2:

Kada im ponestane nafte, bacamo H-bombu na S.Arabiju, i uvodimo prinudnu upravu:mrgreen:
 
Priča bezveze, ne obraćaj pažnju, namerno nisam reagovala na besmislicu.

Šta to znači, da ove su devojčice koje treraju na sex sa 9 godina srećne u odnosu na njihove vršnjakinje u Africi? Ili da i mi krenemo njihovim putem?

Ovde ljudi pišu svašta, samo da bi u sopstvenim očima izgledali pametno, nekad je bolje praviti se da nešto ne vidiš.;)

Ne prica bezveze, stvarno postoje moroni koji to rade bez anestezije...Mislim, to je bolesno i sa, i bez anestezije.
 
Priča bezveze, ne obraćaj pažnju, namerno nisam reagovala na besmislicu.

Šta to znači, da ove su devojčice koje treraju na sex sa 9 godina srećne u odnosu na njihove vršnjakinje u Africi? Ili da i mi krenemo njihovim putem?

Ovde ljudi pišu svašta, samo da bi u sopstvenim očima izgledali pametno, nekad je bolje praviti se da nešto ne vidiš.;)

Uvek ima onih koji zele da budu duhoviti pa zabavu nalaze cak i u patnji nevinih. Iskreno, kada neko poredi tako dve bolesne stvari i meri ih kao da su na vagi, nije nista bolji od onih koji te bolestine rade...
 
jel to najbolje sto si mogao da smislis???

Nisam se ni trudio da smisljam... Ako se osecas uvredjenin, sorry. Ustvari nije mi zao... Porediti dve tako odvratne stvari i reci, *** ima srece sto nije u Africi jer bi joj tamo odsekli klitoris ( ne bas tim recima ) je bolesno!!! Iskreno se nadam da nece tvoju cerkicu sa 9 godina ( ako je budes imao ) zaveti neki matori raspali smrad i onda da se nadje neki duhoviti kliinac koji ce reci, pa sta onda barem joj nisu odeskli klitoris...
 
Priča bezveze, ne obraćaj pažnju, namerno nisam reagovala na besmislicu.

Šta to znači, da ove su devojčice koje treraju na sex sa 9 godina srećne u odnosu na njihove vršnjakinje u Africi? Ili da i mi krenemo njihovim putem?

Ovde ljudi pišu svašta, samo da bi u sopstvenim očima izgledali pametno, nekad je bolje praviti se da nešto ne vidiš.;)

Zivis u neznanju.Sudan,Etiopija,Eritreja,...potpuno je normalno da devojcicama seku klitoris na zivo.Vecina dobije infekcije i ostane sterilna,ili pak rana tako zaraste da moraju muzevi ponovo da ih "otvaraju"prilikom konzumiranja braka.Praksa je stara ,starija od ovih nasih organizovanih religija.Ali se zadrzala iskljucivo kod muslimana koju podrzava veliki broj imama tih zemalja
Dugujes mi izvinjenje
 
Uvek ima onih koji zele da budu duhoviti pa zabavu nalaze cak i u patnji nevinih. Iskreno, kada neko poredi tako dve bolesne stvari i meri ih kao da su na vagi, nije nista bolji od onih koji te bolestine rade...

Decko, savetujem ti da se prvo obavestis pre nego pomislis da se neko sali sa tako bolesnim obicajima
 
Cale, ako mislis da si samo ti obavesten savetujem ti da se prizemljis... Sprdanje je samo poredjene takve dve stvari, sto tebi ocigledno nije jasno!!!!

momcino ocigledno je da nisi cuo za takvu praksu.Samim ti nema potrebe da mi podmeces.Ti i reg.tripujete da je to bio pokusaj skretanja paznje.:eek:Pa pojma nemate koliko je svet surovo mesto za zivot
 
SVEDOKINJI NALOŽENO DA SKINE ZAR
(1) Četvrtak, 19. Avgust, 2010.| Autor: Agencija TANJUG



PERT - Australijski sud je zatražio od muslimanke koja je došla u sudnicu da svedoči obučena u burku da skine veo pre nego što da iskaz pred porotom. Šona Dini, sudija u zapadnoaustralijskom gradu Pertu, rekla je da je "neprimereno" da svedok govori s pokrivenim licem, javlja Bi-Bi-Si.

Tužilac je kazao da bi se svedokinja, 36-godišnja muslimanka identifikovana samo kao Tasnim, osećala nelagodno bez burke što bi moglo da utiče na njen iskaz. Advokat odbrane je, međutim, insistirao da članovi porote imaju pravo da vide njen izraz lica dok bude svedočila. Sudija Šona Dini naložila je ženi da skine burku, ističući pri tom da njena odluka ne predstavlja pravni presedan. Ona je, takođe, odbacila svako poređenje sa drugim pravnim sistemima, navodeći da je slučaj iznet pred australijskim, a ne islamskim sudom.

Tasnim je došla na sud da svedoči protiv direktora jedne islamske škole, optuženog za proneveru fondova. U Australiji živi već sedam godina, gde radi kao učiteljica. Veo, koji nosi od svoje 17. godine, skida samo pred članovima porodice i muškim rođacima
http://www.kurir-info.rs/planeta/svedokinji-nalozeno-da-skine-zar-46584.php
 
momcino ocigledno je da nisi cuo za takvu praksu.Samim ti nema potrebe da mi podmeces.Ti i reg.tripujete da je to bio pokusaj skretanja paznje.:eek:Pa pojma nemate koliko je svet surovo mesto za zivot

Ne samo si ti cuo, mi smo svi kreteni i nemamo pojma!!! Mani me tih klinackih prepucavanja.... Nisam ja tebi nista podmetnuo vec si se ti sam "spotakao" o tvoju konstantaciju.

" pa dobro, kod muslimana u severoistocnoj Africi devojcicama seku klitoris.Tako da to sex sa devet je pesma u odnosu na ovaj ritual "

Nisam siguran sta je bilo, al i dalje stojim iza onoga sto sam rekao/napisao. Da je poredjenje te dve stvari bolesno!!!

Samo me zanima dal bi pevao da se tako nesto dogodi u tvojoj familiji, i koja pesma bi isla u pozadini?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top