Islam i brak: Po Islamu dozvoljeno je imati seks sa "zenom" od 9 godina starosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ако можеш да сечеш беби од месец дана кожицу са полног органа што те чуди ако спавају са девојчицама од толико година? Одвратно је и једно и друго...

e, rade to i kompletni ateisti u izraelu, obave u bolnici nekad, nekad rabin obavi.
drugu se rodio sin bio, tip je ono skroz moderan chovek, mlad, pije, pushi, zayebava se i mrzi religiozne do koske.
i on je iskasapio sina, brit mila. zvao ga ja da ga pitam kako je beba, kaze sve je ok, plakala tri dana i sad se malo smirila.

mosh mislis kako je to malo bice percipiralo svet..
 
а шта,ти подржаваш ово? :)
Не кажем ја да нема добрих и нормалних људи...АЛИИИ.........

Ma ja sam u svemu tome sasvim nevazan.
Sustina je u tome sto ste puni mrznje i prezira da to granici sa zdravim razumom.
Potpuno je razumljivo da svako nije iste vjeroispovijesti, ali to nije razlog za ovakvim ponasanjem, ovdje prvenstveno mislim na tebe.
Neki clanovi ubise se trazeci sto odvratnije informacije, kako bi Islam predstavili u losem svjetlu. Nadjete nekog kretena kao sto je ovaj na klipu (da se razumijemo, nisam ni pogledao snimak, jer znam da prica nebuloze), koji sam sebe proglasi expertom za ne znam ti ni ja sta, i onda ospete paljbu kako je Islam ovakav i onakav.
Ako bas zelite da vidite sta je Islam pogledajte neko od predavanja hafiza Sulejmana Bugarija,a nemojte izvlaciti zakljucke iz govora Cerica i ostalih. Pomenuti Bugari je covjek na svom mjestu, ne ovi kretenski talibani. ;)
Ako ne postujes tudje, ne mozes postovati ni svoje. ;)
Sto se mene tice, nemam nista ni protiv jedne vjere, neka se svako moli na nacin kako on misli da je ok.
 
Vi znate da ja nikad ni jednu rec nism upotrebio da omalovazavam nijednu veru pa ni islam ,ali ovo je za mene veoma nenormalno ,devet godina ljudi moji to je dete drugi razred ,zar neko normalan to moze da opravda .
Zeludac mi se prevrnuo kad je ova skotina izgovorio 9 godina to je bre sramota do neba.

Tebi svaka cast sto ne omalozavas ni jednu vjeru, za razliku od tvojih kolega ovdje.
A ko kaze da je ovaj moron u pravu? :think:
To je vas problem, kad je u pitanju neka losa informacija vezana o Islamu, to se olahko prihvaca kao tacno. ;)
 
Ислам је ђавоље масло...
Ово је чиста педофилија-болест!
Мухамед,кога сматрају за божијек изасланика је био педофил,оснивач исламске религије... како може нешто добро изаћи из тога?!
Који нормалан човјек може овако нешто да уради?
фуј

Izgleda da su pedofilske partije i islam na putu da stupe u koaliciju,ako već nisu.
 
Znajuci stavove postavljaca teme o Islamu, ova tema nije postavljena da bi se o njoj raspravljalo, vec samo vredjao Islam ...
Nemam puno vremena, a i ne osecam se dovoljno kompetentan, ja koji sam musliman da raspravljam o tome, a pogotovo vi koji ste, da ne kazem "laici" o Islamu ...
Svejedno, druga su to vremena bila, a Muhamed s.a.v.s je bio ozenjen sa 15 zena ukupno, iz raznih razloga, pre svega da bi se ujedinila plemena tada ... Aisha je bila cerka Ebu Bekra, jednog od prvih koji je od Muhameda s.a.v.s primio Islam, i njegovog ashaba .... Da ju je ozenio sa 9 godina, u to nema sumnje, a sto se tice stupanja u seksualne odnose imalo bi o tome da se pise ...
 
Dobro pa i jedan nas kralj prcio mladje maloletnice kao na takmicenju , pa postade svetac SPC .
Tad je to bilo moderno . :mrgreen:

Kralj je uzeo dete za ženu da se orodi sa Vizantijom

Muhamed je uzeo dete za ženu jer mu je bilo baš onako yebozovno.

Piše u tim njihovim knjigama da se to dete još igralo sa lutkama kad ju je odvukao u krevet, i da se i sam često igrao sa njom i njenim lutkama.

I sad, kao, poštuj islam. Kako da ne.
 

Na ovom snimku Doktor Ahmad Al Mubi glavni muslimanski verski poglavar za bracna pitanja odgovara na pitanje kada i kako musliman moze da stupi sa zenskom osobom u brak i kada moze prvi put da taj brak "konzumira" tj da ima seks sa svojom zenom

I ako pogledate snimak videcete da Al Mubi kaze da ne postoji granica kada musliman moze da stupi sa zenom u brak , da je dozvoljeno sklapati i brakove izmedju odraslih muskaraca i maloletne dece cak i ako ona imaju samo godinu dana.

Sad drugi deo price je kada musliman moze da iskoristi svoj brak i imas seks sa svojom zenom. Tu se dr. Ahmad Al Mubi poziva na primer muslimanskog proroka Muhameda koji je svoju zenu Aisu ozenio sa 6 godina a prvi put imao seks sa njom kada je pomenuta imala 9 godina zivota . Muhamed je tada bio u 40tim godinama . Tako da je dozvoljena granica po njemu od 9 godina starosti "zene".

Sta mislite o ovoj muslimanskoj "tradiciji" i pogledu islama na brak kao instituciju ?

Da li muslimanima u srbiji treba dozvoliti da upraznjavaju svoja verska prava i zene se sa decom od par godina starosti a upraznjavaju seks sa njima vec od 9 godina ili se treba drzati sekularizma ?

Па болесници, шта рећи ...
 
Znajuci stavove postavljaca teme o Islamu, ova tema nije postavljena da bi se o njoj raspravljalo, vec samo vredjao Islam ...
Nemam puno vremena, a i ne osecam se dovoljno kompetentan, ja koji sam musliman da raspravljam o tome, a pogotovo vi koji ste, da ne kazem "laici" o Islamu ...
Svejedno, druga su to vremena bila, a Muhamed s.a.v.s je bio ozenjen sa 15 zena ukupno, iz raznih razloga, pre svega da bi se ujedinila plemena tada ... Aisha je bila cerka Ebu Bekra, jednog od prvih koji je od Muhameda s.a.v.s primio Islam, i njegovog ashaba .... Da ju je ozenio sa 9 godina, u to nema sumnje, a sto se tice stupanja u seksualne odnose imalo bi o tome da se pise ...


Ma brate, vjeruj da mi se povraca od svakojakih likova ovdje.
I sam znas da Islam priznaje "vjere knjige".
Citajuci ove komentare, valjda je njima dozvoljeno da se ovako ponasaju i blate tudje poslanike. :confused:
Ovi ovdje nemaju nikakve veze ni sa svojom vjerom, a pogotovo tudjom.
Ovo su likovi izgubljeni u vremenu i prostoru.
Zao mi je samo ako ih bas tome uce u crkvama. Onda ne mogu kriviti njih, nego te predavace tamo. :confused:
 
Kralj je uzeo dete za ženu da se orodi sa Vizantijom

Muhamed je uzeo dete za ženu jer mu je bilo baš onako yebozovno.

Piše u tim njihovim knjigama da se to dete još igralo sa lutkama kad ju je odvukao u krevet, i da se i sam često igrao sa njom i njenim lutkama.

I sad, kao, poštuj islam. Kako da ne.

Mislim sta reci na ovaj tvoj post. Ocito je ko je ovdje bolestan u glavu. :roll:
A vjeruj da muslimanima neces nauditi ovakvim rijecima, stetis samo sebi i svojoj okolini koji te takvog trpe. ;) Za koju godinu neces ni pertle znati svezati.
Hajde :bye:
 
Ma brate, vjeruj da mi se povraca od svakojakih likova ovdje.
I sam znas da Islam priznaje "vjere knjige".
Citajuci ove komentare, valjda je njima dozvoljeno da se ovako ponasaju i blate tudje poslanike. :confused:
Ovi ovdje nemaju nikakve veze ni sa svojom vjerom, a pogotovo tudjom.
Ovo su likovi izgubljeni u vremenu i prostoru.
Zao mi je samo ako ih bas tome uce u crkvama. Onda ne mogu kriviti njih, nego te predavace tamo. :confused:

Ma kakve Crkve, vecina Srba ide u Crkvu samo za sa'rane, vencanja, krstenja i neke slave da ih ne bi olajavale komsije. Srbi i religija k'o ja i religija.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top