Islam i brak: Po Islamu dozvoljeno je imati seks sa "zenom" od 9 godina starosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ja ti kažem da jeste.
Vjera zavađa i truje ljude.
Skoro svi dosadašnji ratovi su vođeni zbog vjere.

Ako je stvarno istina to za muslimane, da smiju seksati sa 9 godišnjom djevojčicom, ja bi im ga svima odrezao skroz do jaja, pa neka onda seksa.

E, to resenje..:lol:

Mozda je to i bila ideja sunecenja? Smislio neki ogorcen roditelj kome su odveli slinavo dete kod razvratnika..
 
E ja ti kažem da jeste.
Vjera zavađa i truje ljude.
Skoro svi dosadašnji ratovi su vođeni zbog vjere.

Ako je stvarno istina to za muslimane, da smiju seksati sa 9 godišnjom djevojčicom, ja bi im ga svima odrezao skroz do jaja, pa neka onda seksa.

...ma to su neke arhaicne stvari kojih je bilo u svakoj veri, pojedini ljudi ne umeju da razluce istoriju i arhaizme od postovanja svoje religije. To je problem sa muslimanima, deo njih ne zna kako da se otrgne od prevazidjenih obicaja
 
I sa uzdignuta tri prsta muslimani su butalno ubijani od strane Srba, pa ja opet o Hriscanstvu nemam negativno misljenje. Ni jedna vjera nije losa sama po sebi, nego je ljudi prave takvom. ;) :lol:

**** te, nisam ni znao da su Srbi tako jak narod... držali su ispružena 3 prsta, a nož sa preostala dva i brutalno su vas klali. Čoveče, pa to ni Čak Noris nije u stanju.
 
Za mnogo toga imam toleranciju, ali kad neko maltretira decu, e stvarno mi se želudac digne.

Eeejj, čoveče...devet godina!!! Ona ne zna ni da je žensko u tim godinama, a ne ....

Ma neee, njima treba jedan Ataturk da ih dovede u red. Samo to, ništa više.

pa i taj ataturk, nije doveo njih u red vec jermene (i to preko milion ih je "doveo u red")

znaci, muhamed je bio pedofil.....ovaj zivot je katastrofa, svaki dan se covek zbog necega razocara.....mislim, znao sam i ranije da je islam vera za retarde, ali bas da su toliko izopaceni....
 
**** te, nisam ni znao da su Srbi tako jak narod... držali su ispružena 3 prsta, a nož sa preostala dva i brutalno su vas klali. Čoveče, pa to ni Čak Noris nije u stanju.

:mrgreen:

:worth:

Pre ce da im zabrane da trpaju magarce nego devojcice !!!!!!!!!!!!!!!

Brigitte Bardot bi izmedju zatezanja sisa i odbrane prava MACORA (gde si Aveiro) i pasa, trebala da brani prava i devojcica (i decaka ).

:mrgreen:

:worth:
 
mo-aisha.gif


Pedofilčina odvratna.

boles' :eek: :eek: :eek:
 

Na ovom snimku Doktor Ahmad Al Mubi glavni muslimanski verski poglavar za bracna pitanja odgovara na pitanje kada i kako musliman moze da stupi sa zenskom osobom u brak i kada moze prvi put da taj brak "konzumira" tj da ima seks sa svojom zenom

I ako pogledate snimak videcete da Al Mubi kaze da ne postoji granica kada musliman moze da stupi sa zenom u brak , da je dozvoljeno sklapati i brakove izmedju odraslih muskaraca i maloletne dece cak i ako ona imaju samo godinu dana.

Sad drugi deo price je kada musliman moze da iskoristi svoj brak i imas seks sa svojom zenom. Tu se dr. Ahmad Al Mubi poziva na primer muslimanskog proroka Muhameda koji je svoju zenu Aisu ozenio sa 6 godina a prvi put imao seks sa njom kada je pomenuta imala 9 godina zivota . Muhamed je tada bio u 40tim godinama . Tako da je dozvoljena granica po njemu od 9 godina starosti "zene".

Sta mislite o ovoj muslimanskoj "tradiciji" i pogledu islama na brak kao instituciju ?

Da li muslimanima u srbiji treba dozvoliti da upraznjavaju svoja verska prava i zene se sa decom od par godina starosti a upraznjavaju seks sa njima vec od 9 godina ili se treba drzati sekularizma ?

Ovo je Srbija...
a to je zaits bolesno...:eek::eek::eek:
Zao mi je tih devojcica koje stradaju od takvih pedofila i nasilnika...:sad2: I sto su isti takvi tamo negde zakonom zasticeni...
 
Jedno je pričati o muhamedanskoj veri, a sasvim drugo o njihovom totalno nazadnom ponašanju.
Sad, ako uzmemo u obzir da je Muhamed njihov prorok i da se vernici po difoltu ugledaju na njega, možemo da očekujemo da zatraže da se njihove pedofilske i druge nastrane sklonosti ne tretiraju u skladu sa srpskim i ostalim naprednim pravima.

tako je. i u slucaju da im to ne odobravas odmah ce da kukaju kako su ugrozeni i traze otcepljenje od Srbije.
 

Na ovom snimku Doktor Ahmad Al Mubi glavni muslimanski verski poglavar za bracna pitanja odgovara na pitanje kada i kako musliman moze da stupi sa zenskom osobom u brak i kada moze prvi put da taj brak "konzumira" tj da ima seks sa svojom zenom

I ako pogledate snimak videcete da Al Mubi kaze da ne postoji granica kada musliman moze da stupi sa zenom u brak , da je dozvoljeno sklapati i brakove izmedju odraslih muskaraca i maloletne dece cak i ako ona imaju samo godinu dana.

Sad drugi deo price je kada musliman moze da iskoristi svoj brak i imas seks sa svojom zenom. Tu se dr. Ahmad Al Mubi poziva na primer muslimanskog proroka Muhameda koji je svoju zenu Aisu ozenio sa 6 godina a prvi put imao seks sa njom kada je pomenuta imala 9 godina zivota . Muhamed je tada bio u 40tim godinama . Tako da je dozvoljena granica po njemu od 9 godina starosti "zene".

Sta mislite o ovoj muslimanskoj "tradiciji" i pogledu islama na brak kao instituciju ?

Da li muslimanima u srbiji treba dozvoliti da upraznjavaju svoja verska prava i zene se sa decom od par godina starosti a upraznjavaju seks sa njima vec od 9 godina ili se treba drzati sekularizma ?

Tema nema veze sa Politikom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top