TOMA NIKOLIC U BRISELU ODAJE SESELJEVU MREZU'PATRIOTA'

japanski-strsljen

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.577
Toma Nikolic otisao u Brisel.....S obzirom da je po Seseljevoj knjizi o njemu on u rukama mi-6, a u strahu od likvidacije, veruje se da je u Brisel otisao da oda 'mrezu' Seseljevaca, i ostalih koji su umesani u TZV-ANTIHASKI LOBI......O povezanosti Seselja sa 'zemuncima' pred atentat na Djidjica kao i ulozi Kostunice, kao predvodnika i ideologa atnetata, i Ace Tomica.....
 
Toma Nikolic otisao u Brisel.....S obzirom da je po Seseljevoj knjizi o njemu on u rukama mi-6, a u strahu od likvidacije, veruje se da je u Brisel otisao da oda 'mrezu' Seseljevaca, i ostalih koji su umesani u TZV-ANTIHASKI LOBI......O povezanosti Seselja sa 'zemuncima' pred atentat na Djidjica kao i ulozi Kostunice, kao predvodnika i ideologa atnetata, i Ace Tomica.....

Jel da da je lepo kada veruješ u bajke kojima sam sebi objašnjavaš svove poraze i neuspehe.
 
Toma Nikolic otisao u Brisel.....S obzirom da je po Seseljevoj knjizi o njemu on u rukama mi-6, a u strahu od likvidacije, veruje se da je u Brisel otisao da oda 'mrezu' Seseljevaca, i ostalih koji su umesani u TZV-ANTIHASKI LOBI......O povezanosti Seselja sa 'zemuncima' pred atentat na Djidjica kao i ulozi Kostunice, kao predvodnika i ideologa atnetata, i Ace Tomica.....
ma da. ovo nije doba telefona i interneta. covek je morao da ode u brisel da nesto isprica. ko i svi spijuni, i toma mnogo putuje.
cujem da svi dobijaju frequent flier discount.
 

Back
Top