Spremanje za izlazak :))

pa ne izlazim ti ja vise u takav provod da su mi potrebne depilacije,epilacije i ostala cuda
mada je to bilo bas cool,obozavala sam to,zajednicko spremanje s drugaricom,razgovor,oblacenje,sminkanje :)
sad se istusiram,namestim frizuru(to ne znaci da feniramnego osusim preko glave,za divlji volumen ili eventualno ispeglam za promenu),sminka,parfem i kombinaciju obicno pripremim u glavi pa se samo obucem
kad imam vremena obicno to radim uz casu nekog aperitiva,martini ili slicno,ali to je jednom u 100god
 
Sta sve radite dok se spremate za grad? Neki posebni rituali, maske, kreme, pilinzi...toliko toga a malo vremena :DD Ja licno najvise molim kada mogu da uz muziku uzivam u spremanju u kadi, pa u sobi, pa tek onda u gradu :DD
navedeno je dnevni ritual, izlazak ili ne
sa tim sto izbjegavam zapaljive i druge suvisne stvari u kupatilu,
lako je to na filmu kada samo uskocis a neko drugi pripremi i pospremi set :lol:

elem, samo obucem nesto i idem
 
Ako mi je kosa ok onda sam za 23 min potpuno spremna...Volim da mi pre izlaska dodju drugarice da popijemo po Aperol,malo se ismejemo,odvrnemo po dve tri nase pesmice i krenemo...
Ako sam sama i imam vremena onda ritualisem,kada,pa mackanje,pa telefoniram,pa konac za zube:roll:,pa sto cudesa...
Ima situacija kad mogu da izletim za tri minuta,ako je negde dobro drustvo i zezanje...ali sve manje to mogu...godine...;)
 
Večeras je pravi izlazak posle sto godina, tako da ću vam sutra detaljno pričati kako sam se spremala.
Do sada sam sredila kosu, bila juče na depilaciji i tretmanu lica, sad idem na manikir i ostaje posle podne da se: prvo dobro odmorim da se ne vide ovi dražesni žuto-zeleni podočnjaci, onda da se lagano našminkam, bacim pogled kroz prozor da vidim koja kombinacija dolazi u obzir za oblačenje, Chanel-Chance i ..mužiću, odvezi me, odoh u provod, dođi po mene u neko doba...
 

Back
Top