Haljina za svadbu

Nemam takve kukove, ali imam vece grudi, pa znam o cemu pricas. Kod mene mora gore uze (izbegavam veliki dekolte), a dole moze leprsavo i siroko.
Za tvoju gradju tela mozda i nisu leprsave stvari. Mislim, leprsave i gore i dole. Previse bi te prosirilo.

Mlada si, nosi ono sto ti se svidja. :)
Docice vreme, pa cemo se zbabati i vise necemo moci da se tako oblacimo. :D
Zgodna si, pa uzivaj.
Kad mi kazu blago tebi imas grudi, nakostresim se.
Za donji dio mogu haljinu ili sire pantalone ali gore bih nekakav dekolte zbog nekog razloga. Znam, problem je kad igram, kad se saginjem...
 
Ovakav dekolte ti treba gore, dole možeš i drugačiji kroj haljine.
P.S. Nemoj čisto belu, kažu da ne ide zbog mlade.😁
IMG_20240507_222021.jpg
 
Preozbiljno mi je nekako sve to.. Sa Marijom delim ukus što se tiče haljina.Sandale na prvoj slici i one bež pantalone mi se jako sviđaju rolka samo da je tamnija. I ova poslednja haljina je najbolja ako je to tvoj ukus. U svakom slučaju, šta se tebi najviše dopada ti tako. :heart:
 
Preozbiljno mi je nekako sve to.. Sa Marijom delim ukus što se tiče haljina.Sandale na prvoj slici i one bež pantalone mi se jako sviđaju rolka samo da je tamnija. I ova poslednja haljina je najbolja ako je to tvoj ukus. U svakom slučaju, šta se tebi najviše dopada ti tako. :heart:
Nemoj odgovarati bezveze jer je to lažan profil. To je instagram stranica brenda Mrs.Blush i slike su skinute sa te stranice i ovde ovo stvorenje to postavlja kao svoje. Zadnja slika je skrinšot iz video klipa sa te stranice dok su ostale regularne fotke sa iste. Inače, brend ima preko 8000 postova gde jedna cura isprobava sve kombinacije. Nisam mogla više da gledam kako vas vozi.
:heart:
 
Nemoj odgovarati bezveze jer je to lažan profil. To je instagram stranica brenda Mrs.Blush i slike su skinute sa te stranice i ovde ovo stvorenje to postavlja kao svoje. Zadnja slika je skrinšot iz video klipa sa te stranice dok su ostale regularne fotke sa iste. Inače, brend ima preko 8000 postova gde jedna cura isprobava sve kombinacije. Nisam mogla više da gledam kako vas vozi.
:heart:
Hvala Hrle :heart:
 
Ne venčavaj se u tamnoj boji. Izaberi belo ili neke druge svetle boje. Na samom venčanju ne ističi svoje fizičke atribute, to ostavi za prvu bračnu noć. Ono što ćeš obući prve bračne noći, važnije je od venčanice. Ne venčavaš se za goste, već za osobu sa kojom treba da provedeš život.
 

Back
Top