Пролећно спремање

Е, различите нам мајке биле...
Namerno bih čistila kuću kad pada kiša i sumoran je dan. Ovako lep dan da potrošim na trljkanje vitrine? Cela zima... i pola proleća je bilo neko gadno vreme. Neki od tih dana je moja vitrina dobila svoj kozmetički tretman, a i nema od čega da se isprlja toliko. Moja vitrina je u sobi koja se retko posećuje! :hahaha:
 
Ja ovako,a vi raspremajte.
FB_IMG_1714500962008.jpg
 
Zadnjih dana sam spremila terasu i cvece,kuhinjske elemente iznutra, plakare takodje, sve fioke, komode
cipelarnik i ostavu isto, ocistila frižider i šporet, tepisi danas došli iz servisa..ostalo ce žena ovih dana do Uskrsa
 
Zadnjih dana sam spremila terasu i cvece,kuhinjske elemente iznutra, plakare takodje, sve fioke, komode
cipelarnik i ostavu isto, ocistila frižider i šporet, tepisi danas došli iz servisa..ostalo ce žena ovih dana do Uskrsa
Које остало :lol:
Ти као моја мајка, све очисти пре него што дође чистачица, да се не обрука :rotf:
 
Čišćenje je mi je drugo ime.🙂
Ponekad pomislim da li ima još neko da me nađe kome treba šta da očistim?
Moj stan,mamina kuća,dvorište,šupa,garaža,špajz,kotlovnica,ljetnja kuhinja,jedno groblje,drugo groblje,nekad sam čistila i kuću u selu,sad više ne...
I taman to sve očistiš,opet drugi krug čišćenja ili košenja trave...
Nekad sam bila i budala pa sam sve to detaljisala da bude kao apoteka....Sad više nemam toliko snage,a i ne troši mi se život na to...
 
Čišćenje je mi je drugo ime.🙂
Ponekad pomislim da li ima još neko da me nađe kome treba šta da očistim?
Moj stan,mamina kuća,dvorište,šupa,garaža,špajz,kotlovnica,ljetnja kuhinja,jedno groblje,drugo groblje,nekad sam čistila i kuću u selu,sad više ne...
I taman to sve očistiš,opet drugi krug čišćenja ili košenja trave...
Nekad sam bila i budala pa sam sve to detaljisala da bude kao apoteka....Sad više nemam toliko snage,a i ne troši mi se život na to...
Што не рече у суботу, да те зовем у госте :mrgreen:
 
Ево 3 дана не стајемо...како се од пролећа до пролећа направи оволико лома, а стално нешто чистимо, бришемо, перемо :evil:
Или тад запнемо да све изгланцамо, па паднемо на нос...јел и вама овако тешко падне свако пролећно спремање?
Nije,...da mi je ta briga u životu, pevala bih svaki dan! :hehe:
I ovako uglavnom sve rade mašine, mda volim da čistim. Jedino što to ne radim kad sam preumorna.
 
Ево 3 дана не стајемо...како се од пролећа до пролећа направи оволико лома, а стално нешто чистимо, бришемо, перемо :evil:
Или тад запнемо да све изгланцамо, па паднемо на нос...јел и вама овако тешко падне свако пролећно спремање?
samo tetki da odnesem lek...
 

Back
Top