Srpski (ne)prijatelji ???!!!

СРБIN

Zainteresovan član
Poruka
206
Pored standardnih Rusa i (donekle) Grka sa jedne i Albanaca i Hrvata sa druge strane, ko su još srpski (ne)prijatelji...

Možda Crna Gora? Možda BiH? Možda BJRM? Možda Kuba? ili Turska? ili Kuvajt? ...Slovačka? ...Rumunija? ...Španija? ...Trinidan i Tobago? ...Egipat? ...Kina? ...Izrael? ...Iran?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Зна се.........

dollar%20roll.jpg
 
Nema PRIJATELJA i NEPRIJATELJA, postoji samo interes medju zemljama.

A najveci NEPRIJATELJ Srbije su ljudi koji razmisljaju poput tebe, koji u "prijatelje" svrstavaju samo pravoslavce, a u neprijatelje po automatizmu katolike i muslimane.

Ja u stvari mislim, da ako postoje 'prijateljstva' medju zemljama, nasi trenutni najveci prijatelji su Irak i Kuvajt, jer smo samo od izvoza oruzja u ove 2 zemlje zaradili pola milijarde evra.

Al' aj' ti ovo objasni zatucanim nacionalistima koji bacuske iz Rusije poistovecuju sa Mamom, koja ce svaki put da bude tu kad nesto ne bude u redu. Oce moj q.
 
Pored standardnih Rusa i (donekle) Grka sa jedne i Albanaca i Hrvata sa druge strane, ko su još srpski (ne)prijatelji...

Možda Crnja (i) Gora? Možda BiH? Možda BJRM? Možda Kuba? ili Turska? ili Kuvajt? ...Slovačka? ...Rumunija? ...Španija? ...Trinidan i Tobago? ...Egipat? ...Kina? ...Izrael? ...Iran?

Lakse je nabrojati tko nije a ne tko jeste. :kafa:

Evo recimo, Burundi nije neprijatelj Srbije.
 
Сами себи смо душмани Но.1
халапљивост, неслога. отпадија од Бога .... итд....
Да смо сложни сви ђутуре душмани би били ко мишеви... и били би пријатељи... :)

pa lepo se sprijatelji s braćom Srbima :per: nemoj da više ćujem na forumu da pljuješ po braći LDPovcima, sestrama NVOa, velikom bratu Borisu Tadiću i seki Olji Bećković itd... :per:
:mrgreen::lol:
 

Back
Top