Kreativnost i specificnost

mikka88

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.156
U gomili smorenih tinejdzera i tinejdzerki, debila i fuksa, smaraca i kokosaka, da li se krije neko ko je bar malo kreativan, specifican i ima svoju nisu.

Jesam li strog? Hmmm...

Interesuje me da li vi forumasi imate kreativnu stranu?

Da li ste specificni?

Sta kazu o vama ljudi koji vam se najvise dive? Cemu se ljudi vama najvise dive?

Da li imate publiku? Da li vam neko zavidi? Da li ste fokusirani?

Jer meni se ne cini tako. Dokazite mi da niste totalni smorovi.
 
U gomili smorenih tinejdzera i tinejdzerki, debila i fuksa, smaraca i kokosaka, da li se krije neko ko je bar malo kreativan, specifican i ima svoju nisu.

Jesam li strog? Hmmm...

Interesuje me da li vi forumasi imate kreativnu stranu?

Da li ste specificni?

Sta kazu o vama ljudi koji vam se najvise dive? Cemu se ljudi vama najvise dive?

Da li imate publiku? Da li vam neko zavidi? Da li ste fokusirani?

Jer meni se ne cini tako. Dokazite mi da niste totalni smorovi.

teret dokazivanja je na onome ko tvrdi nesto :D
Tako da ti moras da dokazes da jesmo smorovi :D.
 
Kreativan sam.....napravio sam elektromotor u 5 razredu...haha..

imam dara....
dive mi se zato sto sam pametan..lol.....svi koji me poznaju smatraju me za 6 glava intelektualno iznad...sad dal mi se dive zbog toga ili ne...to je vec diskutabilno...
 
U gomili smorenih tinejdzera i tinejdzerki, debila i fuksa, smaraca i kokosaka, da li se krije neko ko je bar malo kreativan, specifican i ima svoju nisu.

Jesam li strog? Hmmm...

Interesuje me da li vi forumasi imate kreativnu stranu?

Da li ste specificni?

Sta kazu o vama ljudi koji vam se najvise dive? Cemu se ljudi vama najvise dive?

Da li imate publiku? Da li vam neko zavidi? Da li ste fokusirani?

Jer meni se ne cini tako. Dokazite mi da niste totalni smorovi.

Koji si ti ****** da se ja tebi dokazujem? :roll:
 
Pobogu,Miki,sta ti pada na pamet.
Mi smo svi ovde drugaciji od drugih,neshvaceni,oni koji svojom neobicnoscu,talentima i zrelim pogledima na svet cine jednu individuu koja se nikako ne uklapa u uobicajne norme danasnjice,iskace iz fluidne celine gluposti i rudimenrnosti.
Svaki nas dah odise kreativnoscu,a svaki pogled zivotnom mudroscu.
Zivimo sa Sokratistickim uverenjima,istrajni u nasim nacelima,makar ona dovela do gasnja nasih mladih unikatnih zivota.
Povraca mi se od ovog foruma.
Elem,dosadna sam kokoska,dive se mom dupetu.
 
Poslednja izmena:
Kreativan sam.....napravio sam elektromotor u 5 razredu...haha..

imam dara....
dive mi se zato sto sam pametan..lol.....svi koji me poznaju smatraju me za 6 glava intelektualno iznad...sad dal mi se dive zbog toga ili ne...to je vec diskutabilno...

Haha
Ja sam pravio mnoooogo stvari od drveta.
A prije škole sam razjebao dinamu i pravio neke motoriće od nje, nisam ni znao kako se tada zove ta sprava :mrgreen:
A zadnjih dana pišem pričicu, pa ćemo frend i ja strip raditi, prejebeno lik crta :mrgreen:
a možda i igrica osvane xD
 
imam ortaka
koji je napravio telo gitare celo
fale mu neki delovi da bi je zavrshio, magneti itd. ali osnova je tu
a pravi svashta
njegov cale je napravio bilijarski shtap koji sam koristio, mnogo je kvalitetniji nego kupovni, navodno kvalitetni shtapovi (ko god misli da je lako napraviti kvalitetan dobro izbalansiran bilijarski shtap grdno se vara :D )
 
Haha
Ja sam pravio mnoooogo stvari od drveta.
A prije škole sam razjebao dinamu i pravio neke motoriće od nje, nisam ni znao kako se tada zove ta sprava :mrgreen:
A zadnjih dana pišem pričicu, pa ćemo frend i ja strip raditi, prejebeno lik crta :mrgreen:
a možda i igrica osvane xD

pa to je lepo..ja sam uvek zeleo da nacrtam strip...ali mi je talenat za crtanje off...tako da nista od toga...
 
Moj deda je napravio pistolj, pre tog nije imao nijedan da mu sluzi kao uzor.
Beat that! :P


?

db_franks-first-gun-compressed8.jpg
 
Sto se mene tice, svi se dive kolicini gluposti koju mogu da izbacim u jednoj recenici :lol:


Kad smo vec kod stripova, negde u petom osnovne sam nacrtao strip koji je bio zauzeo pola sveske, i bio je toliko debilan da je njih 90% prestalo na drugoj stranici :lol:
 
Poslednja izmena:
I da-da se razumemo.
Razvijanje svojih talenata,stoga razvijanje samosvesti je nesto sto je hvale vredno,i svako bi trebalo da tezi tome.
Sa druge strane,efekat svega toga pada u septicku jamu ako doticna osoba koja rdi na sebi ide okolo vristeci-Hej,ja radim na sebi,ja sa poseban!!!!!!!
Ne znam zbog cega je to toliko rasireno medju tinejdzerima-taj sindrom posebnosti.
 
I da-da se razumemo.
Razvijanje svojih talenata,stoga razvijanje samosvesti je nesto sto je hvale vredno,i svako bi trebalo da tezi tome.
Sa druge strane,efekat svega toga pada u septicku jamu ako doticna osoba koja rdi na sebi ide okolo vristeci-Hej,ja radim na sebi,ja sa poseban!!!!!!!
Ne znam zbog cega je to toliko rasireno medju tinejdzerima-taj sindrom posebnosti.

da se razumeeemo 5% njih je stvarno posebno, a ostatak tripuje da jeste...
 
Не разликујем се од других.
Јесам креативна,волим да цртам и знам,али вероватно ниси мислио на ту врсту креативности...
Добро играм стони тенис и добро певам али не верујем да ми се људи диве због тога...
 
da se razumeeemo 5% njih je stvarno posebno, a ostatak tripuje da jeste...

blah...sta znaci posebnost.....znam likove za koje niko zivi ne bi rekao nista pozitivno...a opet su posebni na neki nacin...ako posebnost znaci da budes vundekind sa 190 iq-a i da si zavrsio faks sa 12 onda takvih ima jako malo....svako je poseban na neki nacin....sad zavisi koliko to ume da eksplatise....
 

Back
Top