Gastoz je retard i seljacina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Napisao sam mu to na fejsu, i na grupi obozavatelja. Covek je tipicna seljacina, i ako Srbija voli takve, treba da izurme kao nacija lol. No sa bright sidea, ne vole ga svi, ali opet... Trebamo se zapisati kakav ljudski olos je gastoz, i da li zasluzuje da zivi.
 
ma nije bas retard...samo se decko malo s*****o tamo u francuskoj, nostalgija ga uhvatila, pa poceo da salje klipove braci Srbima...ima nekih dobrih provala, jedino sto treba da uradi je da zada neku odredjenu temu svakoj epizodi, i da o tome sere, jb-g, u redu improvizacija, ali treba ipak neka osnovna ideja...mada, ja sam pogledao prvih desetak klipova, ne znam sta je dalje radio, mozda gresim...
 
Napisao sam mu to na fejsu, i na grupi obozavatelja. Covek je tipicna seljacina, i ako Srbija voli takve, treba da izurme kao nacija lol. No sa bright sidea, ne vole ga svi, ali opet... Trebamo se zapisati kakav ljudski olos je gastoz, i da li zasluzuje da zivi.

a kakav je on to aa??
okreni se malo na ubice,siledzije,na politicare,na onu tamnu stranu ljudskog uma,koruptovanu..
a ne jednog wannabe komicara da blatis
bar se nasmejes i zaboravis sranja oko sebe
 
a kakav je on to aa??
okreni se malo na ubice,siledzije,na politicare,na onu tamnu stranu ljudskog uma,koruptovanu..
a ne jednog wannabe komicara da blatis
bar se nasmejes i zaboravis sranja oko sebe

pa to sto ima politicara i ostalih, ne znaci da nije ni on olos. Jednostavno sama njegova pojava je kretenska, i on se mnogo decko gubi, kao nesto se glupira na youtubeu, retard rbe najobicniji
ne mogu da verujem da neko smatra da je to neki lik :lol:
daleko bilo.
 
pa to sto ima politicara i ostalih, ne znaci da nije ni on olos. Jednostavno sama njegova pojava je kretenska, i on se mnogo decko gubi, kao nesto se glupira na youtubeu, retard rbe najobicniji
ne mogu da verujem da neko smatra da je to neki lik :lol:
daleko bilo.

pa jbbg,dolazi sa sela sta ocekujes ;)
ali danasnja publika bas to trazi-prostakluk,puno psovki,malo lude improvizacije i eto njima novog idola,a eto njemu fanovi

ima odvale,ima i gluposti..
ovo drugo vise..ali opet,jeste smesan otprilike
ali nije on olos
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top