Tadić i Josipović zvezde foruma u Briselu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
23.131
Poslednja izmena od moderatora:
Шта то Хрватска усвојила Тадића као председника!
Пошто је из њихових новина,јако сам се изненадила Хрватској подршци Тадића!

Молим вас пробудите ме када му истекне мандат!:confused:
 
Nista se ne desava znamo da sve politicare placaju strane tajne sluzbe i mi tu nista ne mozemo.
Kako jadno izgleda nasa drzava.Kakvi smo bili borci nekada, protiv Turaka, Prvi svetski rat, Drugi svetski rat, posle sve ode u ... propade zemlja kako dodjose ovi tunjavi politicari na vlast.Sada od politicara na raspolaganju niko nije sposoban da vrati Srbiji staru slavu.
 
Шта више рећи а остати културан.
Стиди се србине,бедо и мизеријо еуропских начела.И система вредности.И људских права.
Председник ти иде по свету и плаче над туђим гробовима.Од твојих пара.Од напаћеног и ојађеног народа.Од гладног и обесправљеног радника.Од оних који су вековима ову земљу стварали.Све распродају и арче да би нас унижавали пред белосветским битангама.Насмејани и нашминкани,уништише војску,привреду,традицију сву српску бит.Зарад чега?Да сутра моју децу називају зликовцима.Такву срамоту нисам ни сањао да ћу доживети.Да председник бежи из земље на дан страдања народа.И да му тако узвраћа дато поверење.Да иде на поклоњење онима што се са скинутим српским главама сликаше.И треба да те сатру Србијо.Да те нема.Нек те земља прогута,да се не срамотиш више.
 
Могла би и ти да поставиш статуу у кухињи.

Не би била ништа гора куварица таква бронзана него оваква каква си.


Pa da....ko nama daje za pravo da sporimo politiku koju vodi Tadic...msm se...aj idi na pdf moda....

Niste vi predsednik i moze da vam bude krivo samo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top