Navikla na skupa mesta...

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Ziveo sam lepo i srecno sa mojih 50,000 mesecno (ukljucujuci tu i neku lovu od matoraca, ali dobro), dok se nije pojavila ONA ciji roditelji imaju preko 200,000 i sve slupaju u nju. Samo bi da izlazi na neka ne bas jeftina mesta, kako i ne bi kad pare nije ona zaradila. Ne kazem da nije lepo izlaziti i trositi, ali jednostavno ja ne mogu da priustim da potrosim sve pare na kafice i glupo "kulturno uzdizanje" ili putovanja, jer posto placamo 50/50, njoj ce uvek da ostane jos 150,000 a ja cu da budem na 0 kad potrosim sve!

Da ne govorim da se osecam glupo jer mojih 50,000 izgledaju tako malo u poredjenju sa 200,000 :hvala:
 
Ziveo sam lepo i srecno sa mojih 50,000 mesecno (ukljucujuci tu i neku lovu od matoraca, ali dobro), dok se nije pojavila ONA ciji roditelji imaju preko 200,000 i sve slupaju u nju. Samo bi da izlazi na neka ne bas jeftina mesta, kako i ne bi kad pare nije ona zaradila. Ne kazem da nije lepo izlaziti i trositi, ali jednostavno ja ne mogu da priustim da potrosim sve pare na kafice i glupo "kulturno uzdizanje" ili putovanja, jer posto placamo 50/50, njoj ce uvek da ostane jos 150,000 a ja cu da budem na 0 kad potrosim sve!

Da ne govorim da se osecam glupo jer mojih 50,000 izgledaju tako malo u poredjenju sa 200,000 :hvala:

....znaš kako, prvo bi trebao da budeš pošten prema njoj, pa ovo što si rekao
nama, da kažeš njoj, bez ustezana i blama......ako je "normana" devojka trebalo
bi da shvati, da nisu svi u istoj poziciji...ako ne onda se lepo pozdravi sa njom,
i nađi drugu devojku.....

....to bi ja ovako uporedila.......npr., ja hoću da vozim poršea..a ne mogu da
kupim ni fiću.....:worth:
 
...samo popricaj sa njom i videces bice sve u redu...ona verovatno nema osecaj jer je tih 200 000 njena realnost...nije ona kriva zbog toga...imala sam slican problem i raskinuli smo na kraju, budite pametni i nemojte to da dozvolite. Mastom se moze uciniti i poboljsati puno toga za sitan novac samo je pitanje da li ti imas zelju da joj ugadjas sto mozes izvesti sa veoma malo novca...nijedna fina devojka nije imuna na paznju i trud a to se vidi i oseti...:heart:

P.S. Tek sam sada videla da placate pola-pola...sada sam sigurna da ce biti sve ok, ocigledno da je devojka ok. Nemoj samo da joj saspes sve u lice ljutito
 
Poslednja izmena:
...samo popricaj sa njom i videces bice sve u redu...ona verovatno nema osecaj jer je tih 200 000 njena realnost...nije ona kriva zbog toga...imala sam slican problem i raskinuli smo na kraju, budite pametni i nemojte to da dozvolite. Mastom se moze uciniti i poboljsati puno toga za sitan novac samo je pitanje da li ti imas zelju da joj ugadjas sto mozes izvesti sa veoma malo novca...nijedna fina devojka nije imuna na paznju i trud a to se vidi i oseti...:heart:

Šta je tebi?
 
Ja te negde razumem.Bila sam jednom u slicnoj,ne zavidnoj situaciji...Nakon razvoda sam ostala sa skromnijim budzetom,i mnogo manje mogla sebi da priustim...Dete je bilo na prvom mestu,a ja sam na srecu kupovala dobre stvari i mnogo pa sam mogla da preguram i da se provucem bez obnavljanja garderobe dve godine u svim sezonama...
A onda sam srela njega...
On je sve imao bolje,vece,skuplje,zeleo je samo dobro i najbolje za sebe..obasipao me je poklonima na koje ja nisam mogla da odgovorim ni jednim delicem...Mucila sam sebe cutanjem o tome koliko zaista zaradjujem,koliko mogu sebi da priustim...
Jednostavno sam ponekad padala u ocaj jer sam se osecala tako mala nekako a sve je bilo skopcano sa finansijama...
Cista glupost.
Volela sam ga,voleo me je...Objasnio mi je da sve to nema veze sa zivotom,da nije btno ko ima manje a ko vise,da ljubav to ne poznaje i da je sve nase ako zelim da budemo tim..
Meni je trebalo vremena da se na to naviknem...da mogu otvoreno da kazem da nemam,da trazim, da se ne foliram...
Uspelo je.
Cinjenica da samo u americkim filmovima uspevaju varijante on bogat a ona mlada siromasna i prelepa...ali nije ne moguce.
 
Ziveo sam lepo i srecno sa mojih 50,000 mesecno (ukljucujuci tu i neku lovu od matoraca, ali dobro), dok se nije pojavila ONA ciji roditelji imaju preko 200,000 i sve slupaju u nju. Samo bi da izlazi na neka ne bas jeftina mesta, kako i ne bi kad pare nije ona zaradila. Ne kazem da nije lepo izlaziti i trositi, ali jednostavno ja ne mogu da priustim da potrosim sve pare na kafice i glupo "kulturno uzdizanje" ili putovanja, jer posto placamo 50/50, njoj ce uvek da ostane jos 150,000 a ja cu da budem na 0 kad potrosim sve!

Da ne govorim da se osecam glupo jer mojih 50,000 izgledaju tako malo u poredjenju sa 200,000 :hvala:

Ako ne mozes da pratis odustani...
 

Cura je bogatija i ja ne vidim nesto lose u tome. Ako je ona navikla da letuje na Mikonosu a on precutno ocekuje da ce mu ona ponuditi da idu u Budvu nije ona kriva ako se toga ne seti...na njemu je da joj objasni i ako zeli vezu sa njom (njom kao njom a ne sa njenim novcem) neka se potrudi malo. Ona je navikla na skupe izlaske ali zasto on smisli nesto sarmantno sto moze da se izvede sa malo ili bez novca ponudi joj...to je moja logika...da se automatski raskida veza samo zato sto je neko bogatiji meni nema smisla uopste...
 
Cura je bogatija i ja ne vidim nesto lose u tome. Ako je ona navikla da letuje na Mikonosu a on precutno ocekuje da ce mu ona ponuditi da idu u Budvu nije ona kriva ako se toga ne seti...na njemu je da joj objasni i ako zeli vezu sa njom (njom kao njom a ne sa njenim novcem) neka se potrudi malo. Ona je navikla na skupe izlaske ali zasto on smisli nesto sarmantno sto moze da se izvede sa malo ili bez novca ponudi joj...to je moja logika...da se automatski raskida veza samo zato sto je neko bogatiji meni nema smisla uopste...

Nema smisla, slažem se...ali njen i njegov svijet su nespojivi, voljela bih da nam se javi i kaže da je bilo drukčije, zasita:worth:
 
Ziveo sam lepo i srecno sa mojih 50,000 mesecno (ukljucujuci tu i neku lovu od matoraca, ali dobro), dok se nije pojavila ONA ciji roditelji imaju preko 200,000 i sve slupaju u nju. Samo bi da izlazi na neka ne bas jeftina mesta, kako i ne bi kad pare nije ona zaradila. Ne kazem da nije lepo izlaziti i trositi, ali jednostavno ja ne mogu da priustim da potrosim sve pare na kafice i glupo "kulturno uzdizanje" ili putovanja, jer posto placamo 50/50, njoj ce uvek da ostane jos 150,000 a ja cu da budem na 0 kad potrosim sve!

Da ne govorim da se osecam glupo jer mojih 50,000 izgledaju tako malo u poredjenju sa 200,000 :hvala:

Ma istresi je jos par puta i pozdravi se sa njom.
 

Back
Top