"Kad kažem : "Ne", to znači "NE" "

Pa sta je sad bilo?;)

Rekao mi je da nisam normalna...a razlog je što sam htela da ga čujem...

E sad nek se sluša sam sa sobom, mene ne zanima više da budem dežurna budala...moraće malo da moli, malo više...kap je prelila čašu definitivno...Ne mogu više, sad ću biti tako hladna i bezobrazna da ću mu razjebati njegovo glupo srce...plakaće kao žena, na kolenima...izbacio me je iz takta...:besna:
 
Duso,samo strpljenje :heart:

Jao pa dokle više, ovo je pravo iživljavanje...vidi da mu se može i tera po svom...ne kapira da mu ja popuštam zato što ga volim i ne mogu da se raspravljam sa njim...on izgleda misli da ja nemam izbora...on je ortodoksna budala, ako stvarno to misli, pokazala bih mu da ne želim nešto ozbiljno sa njim,objasnila bih mu ja koliko nemam izbora...:manikir:
 
Jao pa dokle više, ovo je pravo iživljavanje...vidi da mu se može i tera po svom...ne kapira da mu ja popuštam zato što ga volim i ne mogu da se raspravljam sa njim...on izgleda misli da ja nemam izbora...on je ortodoksna budala, ako stvarno to misli, pokazala bih mu da ne želim nešto ozbiljno sa njim,objasnila bih mu ja koliko nemam izbora...:manikir:




on je pravo srce:heart:
 

Back
Top