Zvezdana Kapija

ЗЈЖОСС

Obećava
Banovan
Poruka
86
Sta je Zvezdana kapija..?! Sigurno ste gledali film ili seriju , pa to je to.. takve kapije se pokusavaju izgraditi jos od Atlantide, preko Vavilonske kule pa do danas..
To je putovanje kroz prostor i vreme, a usko je povezano sa teorijom o tzv. Wormholes (Crvljim rupama, crvo-tok, kosmicki tuneli.. koji su verovatno ono sto je naucno dokazano da postoji crne rupe u kosmosu.)


stargate.jpg


whsim.gif


mir.gif


wormhole.jpg


wormhole_graphic.jpg


wh.jpg


http://img109.imageshack.us/img109/3342/52042692.jpg
wormhole.jpg

A wormhole is a tunnel in space that matter can traverse through. It works in four dimensions with time being the fourth. It connects two points in the universe. A useful analogy for how a wormhole works is a two-dimensional piece of paper with a pair of dots on it. An ant wishes to go from one dot to another. It can walk from one point to another, but it would be significantly faster to fold the piece of paper and let the ant take a shortcut. A wormhole works on the same basic principle. As space is curved, the distance between the two points is significantly less when traversed by the wormhole instead of the direct route. One place where wormholes are theorized to exist naturally is in a black hole. To this day however, no wormhole has ever been proven to exist.

Ovde imate primer Atlantide kao prve Zvezdane kapije i principe po kojim je ona funkcionisala:

http://www.bibliotecapleyades.net/stargate/stargate08.htm

O ovome se malo prica kod nas, a nasa i mnoge svetske vlade rade na tome vec odavno, to je ujedno i smisao svih masona i teorija zavera, ostalo je gubljenje vremena, putovanje kroz vreme i prostor je najveca tajna i pravac koji mnogi skriveni vladari pokusavaju doseci, ili vec jesu. Uzmimo ovaj primer Atlantide, u centru je postojala drevna Meru planina koja zapravo predstavljavlja uredjaj za teletransportaciju...i vezu sa zvezdanim bogovima. Meru planina je je ono sto se kasnije preobrazilo u svim religijama kao Marija Bogorodica. Meru - Velika Planina je poznata u Budistickoj i Hindu mitologiji i kosmologiji.

Atlantida je gradjena u 3 kruga , budisticki lotus sa 12 cvetova.. ostalo bolje procitajte na linku iznad...sa jos slika..

starga31.gif
starga43.gif


Vavilonska kula, koja u prevodu znaci Vrata (Kapija) Bogova.
047-2.jpg


Skoro se pojavila i prica o Kosovu kao Zvezdanoj kapiji..
knjiga autora M.M Slavica Šetina, obavezno procitati tekst o tome.

http://www.srpskapolitika.com/intervjui/2008/latinica/047.html :klap:

Ipak ja verujem da su one svuda oko nas i ne samo na Kosovu, na mnogo ociglednim mestima oko nas su tajno izgradjeni objekti koji mogu obezbediti transportaciju do drugih zvezdanih sistema u Kosmosu. Kosmet je izgleda ipak najjmocnija koja postoji.

O Geneks Tornju sam pricao u ovoj temi...
http://forum.krstarica.com/threads/327811&page=3
ZepTer logo Z je u stvari taj crvo-tok (wormhole) i u obliku
starga49.gif
i istvovremeno ima tri linije Atlantide, u dvodimenzionalno prikazane.
zepter_logo.gif

Pescani sat vodi poreklo od tih dimenzionalnih kapija. Sredina Zep Tepi, Nulta tacka.
Hermes Tri-smegistus posedovao znanja sve tri dimenzije.. kako gore tako i dole.
starga34.jpg


Meru "planina" prikaz iz Japana 1678.
starga48.jpg


Ovo je u stvari SVETI GRAL, arhetip.

http://williamhenry.net/superantenna-complete.htm

U centru Atlantide na vrhu Meru-a se nalazio akscelerator cestica, to je bio ciklotron (koji sluzi za cepanje atoma pri priproizvidnji atomske bombe). CERN danas ima takav najveci ubrzavac cestica.

image015.jpg


starga64.jpg


starga71.jpg


Ove gradjevine sluze verovatno da bi se veca grupa ljudi ili mozda cela planeta uzdigla na veci nivo kosmicke harmonije blize bogu, ali moguce je i da se sam covek se pretvori u Zvezdanu kapiju i uzdigne sebe licno na visi nivo svesnosti, dosigne nivo Shambale, i mogucnost astralnih putovanja projektovanja u tudja tela takodje postoji... meditacijom se otvaraju 7 kapija, cakri u telu... stvara beskonacni simbol 8 , covek se sjedinjuje sa sve-mirom izvan vremena i prostora.
Takodje putem medija i popularne kulture filma, muzike, danas se alhemijskim procesima izaziva transmutacija ljudske svesti, a verovatno pojedine grupe vladara zloupotrebljavaju ta znanja zarad svojih niskih mracnih ciljeva.
http://bp0.blogger.com/_R4bDDgSUj2g/R_sOVMb3rvI/AAAAAAAAFeI/b9YdOBqo8PI/s1600-h/chakraasis.jpg
http://4.***************/_R4bDDgSUj...cial+beings+having+a+spiritual+experience.jpg
 
Dobra tema. Ovde cu izneti moja saznanja u vezi toga.

Zvezdana Kapija je prakticno stanica izmedju 2 kraja realnosti koji se povezu jedan sa drugim. Svako mesto u kosmosu ima svoju frekvenciju ili vibraciju. Kada nastelujes i konektujes se na tu vibraciju ili frekvenciju, odmah se konektujes sa to mesto.

Treba razdvojiti pojam vortexa odnosno vrtloga od crvotocine. Hajde lepo da definisemo to:

-Vortex ili vrtlog je konekcija izmedju 2 razlicite realnosti ili univerzuma. Znaci,konektuje paralelne univerzume ili realnosti.

-Wormhole ili crvotocina je kraci put unutar iste vremenske linije koja je u istoj realnosti.Mozes da udjes u crvotocinu u ovu galaksiju i da onda udjes u galaksiju na drugu stranu ovog fizickog univerzuma. Ovo ti je kao kraci put da stignes negde,umesto da ides duzim putem. Od jedne do druge tacke ali u istoj realnosti.
 
Poslednja izmena:
Kada se ljudi uzmu nocu...Ovde verovatno nema mnogo ljudi koji znaju o cemu pricam,ako neko zna,nek se javi. Kada se ljudi uzmu i nadju od jednom na drugom mestu, u drugom svetu, to je vestacki kreirana crvotocina(wormhole) od tacke A do tacke B. Znaci,stvorena je crvotocina kroz koju su vas ubacili i zato ste
otisli na neko mesto koje ima letelice, druga bica...itd.OVO SE RADI NOCU :!: Zbog toga se nadjete na mesta koja su strana za vas i mislite da ste to sanjali.To ne znaci da se svima radi, ali nekima.
 
Poslednja izmena:
Jako zanimljiwa tema! A posebno teza o Kosowu koje je Zvezdana Kapija. Ljudi,kad malo bolje promislim sta se swe izdesavalo na Kosowu,pa owo i ima nekog smisla. Samo su nama oteli kolewku,a sa drugim narodima,to i nije takaw slucaj. Ima nesto na Kosowu,sto moze i tek kako da ima sluzi. Kosowo je leziste kriptonita,ispravite me ako gresim,ali mislim da ga ima samo kod nas. Da li kriptonit igra neku od kljucnih uloga u ostvarivanju Zvezdane Kapije?
 
Hajde, bre...

Ovo me podsjeća na onaj stari vic o policajcima: Idu dvojica policajaca ulicom kad će jedan: Vidiš li onog žutog juga. Istu takvu Ladu ću da kupim, samo plavu.

Ako stvarno vjeruješ u takve priče, možda bi kupio od mene jedno 3 tone dijamanata. Dajem popust 99%, pošto moji dijamanti nisu prozirni nego vrni, i nisu tvrdi već krti. Ali, garantujem da je to skoro čisti ugljenik.
 
mislim da su osvajaci Kosova imali neke prizemnije ciljeve , a jos prizemniju korist...
uostalom nasi lopovi(citaj-vlastela) bi ukrali i zvezdanu kapiju da je bila tamo, tako da nema frke, realno...:mrgreen:
 
hahahah...evo ga josh jedan psihijatrar amater.

Mada, ovaj za razliko od fronzija ima specificniji pristup... prvo cuga, nalivanje, onda krk sa kombajna pa mu ovde narod kriv..
i sve to gladeci svoje alko hemeroide, pa dolazi na te ideje.. :)

I onda ide gadjanje kvazistrucnim izrazima u cilju uvrede, a sve to po danu na njivi smisli krkajuci motikom po zemlji....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:



(prijavljen za vredjanje. Volem sto navlacim.... carapu na nogu... :) )

:hahaha:
 
Shto ?
Zbog mitjka?

Otjesh da kazhesh da mu ne protresesh svako jutro?

A be Salija i nije to zbog vredjanja nego sam zabrinut zbog tvoje multipersone:mrgreen:

Nedostaje mi onaj tvoj pametniji podstanar u tjupitju ,Mr Hide:hahaha:
 

Back
Top