Zvezdana Kapija

Sta je Zvezdana kapija..?! Sigurno ste gledali film ili seriju , pa to je to.. takve kapije se pokusavaju izgraditi jos od Atlantide, preko Vavilonske kule pa do danas..
To je putovanje kroz prostor i vreme, a usko je povezano sa teorijom o tzv. Wormholes (Crvljim rupama, crvo-tok, kosmicki tuneli.. koji su verovatno ono sto je naucno dokazano da postoji crne rupe u kosmosu.)

JA SAM BABA!
stargate.jpg


whsim.gif


mir.gif


wormhole.jpg


wormhole_graphic.jpg


wh.jpg


http://img109.imageshack.us/img109/3342/52042692.jpg
wormhole.jpg



Ovde imate primer Atlantide kao prve Zvezdane kapije i principe po kojim je ona funkcionisala:

http://www.bibliotecapleyades.net/stargate/stargate08.htm

O ovome se malo prica kod nas, a nasa i mnoge svetske vlade rade na tome vec odavno, to je ujedno i smisao svih masona i teorija zavera, ostalo je gubljenje vremena, putovanje kroz vreme i prostor je najveca tajna i pravac koji mnogi skriveni vladari pokusavaju doseci, ili vec jesu. Uzmimo ovaj primer Atlantide, u centru je postojala drevna Meru planina koja zapravo predstavljavlja uredjaj za teletransportaciju...i vezu sa zvezdanim bogovima. Meru planina je je ono sto se kasnije preobrazilo u svim religijama kao Marija Bogorodica. Meru - Velika Planina je poznata u Budistickoj i Hindu mitologiji i kosmologiji.

Atlantida je gradjena u 3 kruga , budisticki lotus sa 12 cvetova.. ostalo bolje procitajte na linku iznad...sa jos slika..

starga31.gif
starga43.gif


Vavilonska kula, koja u prevodu znaci Vrata (Kapija) Bogova.
047-2.jpg


Skoro se pojavila i prica o Kosovu kao Zvezdanoj kapiji..
knjiga autora M.M Slavica Šetina, obavezno procitati tekst o tome.

http://www.srpskapolitika.com/intervjui/2008/latinica/047.html :klap:

Ipak ja verujem da su one svuda oko nas i ne samo na Kosovu, na mnogo ociglednim mestima oko nas su tajno izgradjeni objekti koji mogu obezbediti transportaciju do drugih zvezdanih sistema u Kosmosu. Kosmet je izgleda ipak najjmocnija koja postoji.

O Geneks Tornju sam pricao u ovoj temi...
http://forum.krstarica.com/threads/327811&page=3
ZepTer logo Z je u stvari taj crvo-tok (wormhole) i u obliku
starga49.gif
i istvovremeno ima tri linije Atlantide, u dvodimenzionalno prikazane.
zepter_logo.gif

Pescani sat vodi poreklo od tih dimenzionalnih kapija. Sredina Zep Tepi, Nulta tacka.
Hermes Tri-smegistus posedovao znanja sve tri dimenzije.. kako gore tako i dole.
starga34.jpg


Meru "planina" prikaz iz Japana 1678.
starga48.jpg


Ovo je u stvari SVETI GRAL, arhetip.

http://williamhenry.net/superantenna-complete.htm

U centru Atlantide na vrhu Meru-a se nalazio akscelerator cestica, to je bio ciklotron (koji sluzi za cepanje atoma pri priproizvidnji atomske bombe). CERN danas ima takav najveci ubrzavac cestica.

image015.jpg


starga64.jpg


starga71.jpg


Ove gradjevine sluze verovatno da bi se veca grupa ljudi ili mozda cela planeta uzdigla na veci nivo kosmicke harmonije blize bogu, ali moguce je i da se sam covek se pretvori u Zvezdanu kapiju i uzdigne sebe licno na visi nivo svesnosti, dosigne nivo Shambale, i mogucnost astralnih putovanja projektovanja u tudja tela takodje postoji... meditacijom se otvaraju 7 kapija, cakri u telu... stvara beskonacni simbol 8 , covek se sjedinjuje sa sve-mirom izvan vremena i prostora.
Takodje putem medija i popularne kulture filma, muzike, danas se alhemijskim procesima izaziva transmutacija ljudske svesti, a verovatno pojedine grupe vladara zloupotrebljavaju ta znanja zarad svojih niskih mracnih ciljeva.
http://bp0.blogger.com/_R4bDDgSUj2g/R_sOVMb3rvI/AAAAAAAAFeI/b9YdOBqo8PI/s1600-h/chakraasis.jpg
http://4.***************/_R4bDDgSUj...cial+beings+having+a+spiritual+experience.jpg

Nismo znali.
 
Лично милим да би законом требало регулистаи давање репутација...
Али разумни и смирени увијек лоше прођу,па и виртуелно.
На тему:
Звјездана капија је интересантна тема.
Нисам баш увјерен да не постоји,али баш на Земљи...
Тешко. Можда негдје под океанском површином...
Рецимо у Маријанској бразди.
Или код Бермуда...
 
Лично милим да би законом требало регулистаи давање репутација...
Али разумни и смирени увијек лоше прођу,па и виртуелно.
На тему:
Звјездана капија је интересантна тема.
Нисам баш увјерен да не постоји,али баш на Земљи...
Тешко. Можда негдје под океанском површином...
Рецимо у Маријанској бразди.
Или код Бермуда...

Sigurno ti je poznat i Zmajev trougao... To mesto je mnogo cudnije od Bermuda a opet nema toliki publicitet...
 
neobjasnivo je sta se nalazi iza crne rupe......niko nam to nece reci.....osim ako sami ne dospemo tamo....

pretpostavljam da je to portal ka sledecoj dimenziji......razlog za tu pretpostavku je da sadasnji matematicari i fizicari tvrde da smo mi u 3. dimenziji (vidimo razlicite stvari razlicito oblikovane i razlikujemo ih po obliku)........ali i da postoji 4. dimenzija koja prevazilazi granicu straha,emocija......vidimo predmete iznutra i spolja...pa moze da bude to i parce metala,viljuska,komp....

takodje i da postoji mogucnost da postoji zivi svet koji se nalazi u 4 dimenziji i da zivi zajedno snama....mozda vidno nedostupan ili u nasem obliku.....a da mi to ne primecujemo....

takodje sigurno znate za Atlantidu (grad koji je progutalo more).....kao i za gradove koji su napusteni zbog vulkana i zemljotresa.........tacnije.....60% je sigurno da uopste nisu napusteni......ali i da ih ljudi nikada nisu naselili...
 
Ајде да пробамо мало вероватно на овом форуму...
Да се држимо теме.
Стар гејта,или Звездне капије.
Ако постоји,лично мислим да је прије пролаз на другу страну галаксије.
Прије него пролаз у другу димензију.
Е,сад кад је нађу(ако је нађу),какав би то био подухват...
Бојим се само да би било слично ономе са Џоди Фостер у филму...
Бјеше оно "Први контакт", чини ми се...
А за скептике,имам цитат од лика из филма:
Лик:Волиш ли свог оца(покојни у филму)?
Ликуша Џоди:Волим!!!
Лик:ДОКАЖИ !!!
:cool:
 
Zvezdana kapija u Adenskom zalivu

Navodno 5. januara ove godine se otvorio portal iznad vode u Adenskom zalivu

gulf-of-aden.jpg


Brodovi svih većih država i organizacija su tu kako bi "obezbedili" oblast, šireći disinfo o piratskim brodovima uklonili su pretnju od civila koji bi tuda prolazili. Takođe tu je i podvodna baza gde se vrše genetski inženjering naše i vanzemaljske dnk. Amerikanci već planiraju isti scenario kao za Irak i Obama je uveliko najavio borbu protiv terorizma u Jemenu.

izvor:

Aaron McCollum

Aaron McCollum is a very bright, straight-shooter who is coming forward at this time to raise awareness regarding what he believes is going on in the Gulf of Aden.

He considers himself to be a "third generation member of the MKUltra Project Talent", the same project that Duncan O'Finioan and Dave Corso were a part of. Specifically, he was involved from a young age in a top secret program called Project Seagate. More about this to come in a second interview. He is a former leader of a special unit for the U.S. Coast Guard and is coming forward at great risk because he firmly believes the time to speak out is now.
 
Swerdlow,tvoj post je jako zanimljiv. Znaci cela prica o piratima je pokrivac?


Ne znam da li na Sci-Fi pratite StarGate Universe,ali bio je jedan deo serije u kome neki naucnik gleda monitor i prati putanju njihovog putovanja kroz stargate,i sad linija putanje prolazi kroz odredjene tacke,u jedan covek je upitao: "Sta je to kroz sta prolazimo?",a naucnik je rekao galaksije.

Milijardu swetlosnih godina su bili od kuce. Zvezdana kapija ima nezamisliw potencijal,i moze da prebaci coveka na kraj univerzuma.
 
To objašnjava zašto ima odjedanred toliko šiptara na Kosovo.Svi su došli preko Zvezdane kapije.

Ne oni su lepo preko granice dosli jer im se moglo. Pitanje je sta ih je privuklo da dodju bas tu? E odgovor na ovo pitanje je zbog zvezdane kapije jer u oni i ameri vec davno u dilu.

Svi oni koji su podrzavali vekovno tlacenje Srba od strane Osmanlija, kao i danas podrzavanje i priznavanje nezavisnog Kosova, su na strani reptila. Ostali su protiv njih ili neutralni. Ovo pitanje o Kosovu treba da razdvoji ta dva polariteta a zatim ce uslediti konacna bitka u koju ce se ukljuciti i same vanzemaljske rase.
 
Ne oni su lepo preko granice dosli jer im se moglo. Pitanje je sta ih je privuklo da dodju bas tu? E odgovor na ovo pitanje je zbog zvezdane kapije jer u oni i ameri vec davno u dilu.

Svi oni koji su podrzavali vekovno tlacenje Srba od strane Osmanlija, kao i danas podrzavanje i priznavanje nezavisnog Kosova, su na strani reptila. Ostali su protiv njih ili neutralni. Ovo pitanje o Kosovu treba da razdvoji ta dva polariteta a zatim ce uslediti konacna bitka u koju ce se ukljuciti i same vanzemaljske rase.
Ah da razumeo sam.Toliko ih je mnogo da moraju da odlaze preko Zvezdane kapije.
Uh,pa to će biti da će cela galaksija biti šiptarsko uskoro.
Znači šiptari su reptili i vratiće se da nas pojedu kako neki tvrde?
A šta ako se šiptari toliko razmnože u galaksiji da će nadmašiti brojno stanje vanzemaljaca?Šta ako u čitavoj galaksiji uskoro proglase veliku nezavisnu galaktičku Albaniju?
 
Onda, Pirox, ce da bidne SSW (Serbian Star Wars)

Ja cu da bidnem Han Solo... (za mladog Skajvokera sam premator :) )...sad, pitanje je ko ce sa ovog PDF-a, od nasih dama da bidne Princeza Lea, vodja pokreta otpora i udarna pesnica protiv Siptara i njihovog Albanskog Imperijalnog Galaktickog Carstva?

Mi, NPiM Rendzeri se zaklinjemo na vernost nasoj princezi... Nasi X Wingovi ce sluziti iskljucivo u sluzbi njenog velicanstva....
 
Poslednja izmena:
Onda, Pirox, ce da bidne SSW (Serbian Star Wars)

Ja cu da bidnem Han Solo... (za mladog Skajvokera sam premator :) )...sad, pitanje je ko ce sa ovog PDF-a, od nasih dama da bidne Princeza Lea, vodja pokreta otpora i udarna pesnica protiv Siptara i njihovog Albanskog Imperijalnog Galaktickog Carstva?

Mi, NPiM Rendzeri se zaklinjemo na vernost nasoj princezi... Nasi X Wingovi ce sluziti iskljucivo u sluzbi njenog velicanstva....

:cool::zper:
 
Pirox brate moj oni su samo njihovi sledbenici a da to oni sami ne znaju. Oni ih koriste za svoj veliki plan koji ce uskoro biti sproveden u delo. Onda nece moci da nam pomognu ni bratske galaksije. Vremena je otkupljeno koliko je otkupljeno za ljudsku rasu. Nisu se nesto mnogo mesali u predhodnoj eri ali ljdi su poceli da se bude vodjeni uticajima drugih. Sada panicno pokusavaju da fizicki zarobe i koriste ljude i zato dolaze. Vise im ne pali ono mentalno robstvo. Zato ce doci i doslovno svakodnevno ubacivani strah u ljude i tako cediti iz njih do poslednjeg eona straha. Terace jedne da ubijaju druge, da prinose ritualne zrtve i sve to pod prinudom i pretnjom da ce njih samemuciti. Predstavljace se kao bogovi koji su davno dolazili ovde i pravdace se da muce ljude radi greha sto pocinise ali zapravo motivi su im drugi. Svako ko im se pokloni bice njihov sledbenik i nece tu ljagu sa sebe moci da spere. Eto zasto ljudi treba da se probude jer krajnji je cas. Oni deluju kroz neprobudjene i koristice ih u svakoj bici. Nekima ce se prikazivati nekima ne.

Tim sto su dosli i napravili invaziju oni ce prekrsiti protokol i tada se se svetle sile umesati. Ishod je neizvesan.
 
Onda, Pirox, ce da bidne SSW (Serbian Star Wars)

Ja cu da bidnem Han Solo... (za mladog Skajvokera sam premator :) )...sad, pitanje je ko ce sa ovog PDF-a, od nasih dama da bidne Princeza Lea, vodja pokreta otpora i udarna pesnica protiv Siptara i njihovog Albanskog Imperijalnog Galaktickog Carstva?

Mi, NPiM Rendzeri se zaklinjemo na vernost nasoj princezi... Nasi X Wingovi ce sluziti iskljucivo u sluzbi njenog velicanstva....

Samo se vi zajebavajt. Zallim vas jer vi ste prvi pod kojima ce da naprave kontrolu. Koristice vas za najgnusnija dela..ponekad necete ni biti svesni toga...
 

Back
Top