Tinejdzeri i inostranstvo

E vise i te ekskurzije...Ima toliko divnih mesta u Srbiji, a mi 60 puta idemo na Palic, 10 puta na Taru itd...
A Djavolju varos, koja je u poslednje vreme toliko popularna, vecina iz mog odeljenja (tacnije okoline) je videla samo na slici... :confused:
(ja se izvinjavam zbog spamica, ali morao sam :rumenko::rumenko: necu vise)

Djavolja Varos su samo kamenjari..mislim vredi pogledati ali....
Uz to u okolini su samo nekakve banje, tako da bi i problem oko smestaja bio,a jedini polu/grad u blizini je Kursumlija, a verujem da tamo ama bas nista nema
 
Prag. :heart:
Sto se tice Nisa, ja sam jednom samo bila, i dopalo mi se.
Nisam se dugo zadrzala, ali ono sto sam videla bilo je lepo.

Ja zivim u Nisu, ne kazem da je mnogo lep, ali imai on svoje lepote koje ne mogu da se cene sa famoznim lepotama Bg-a.....Da ne nabrajam sad tu, Cele Kula, Tri Pesnice ....
Ali ipak po mom misljenju najlepsi grad Srbije je Novi Sad, prelep grad, mnogo mi se dopada, dok mi pa Bg takva jedna rupetina da ja nemam reci:lol:
 
Eto. A ja mislila to problem samo kod nas...
Zivele budale koje daju predlog exkurzija! :worth:

A izvini ljbavi gde ti zelis da te vode u osmom i sedmom raredu u Srbiji kad ste sve vec videli!?:lol:
Kakva nezahvalnost:roll:
Ja bih vam ukinuo exkurzije u sestom dok se ne pomrete od plakanja mada biste i tad zakerali sto nemate ex.Ili bih vas poslao na neku selendru na exkurziju da radite volonterski rad neki....:roll:

:dontunderstand:
 
A izvini ljbavi gde ti zelis da te vode u osmom i sedmom raredu u Srbiji kad ste sve vec videli!?:lol:
Kakva nezahvalnost:roll:
Ja bih vam ukinuo exkurzije u sestom dok se ne pomrete od plakanja mada biste i tad zakerali sto nemate ex.Ili bih vas poslao na neku selendru na exkurziju da radite volonterski rad neki....:roll:

:dontunderstand:

Ne moras po svaku cenu odgovarati na moj post. Ako ne znas sta da napises, ne moras pisati gluposti :roll:
 
Sad kad vise vize nisu prepreka... situacija je idealna za drustva da odu na neko krace putovanje do Pariza, Berlina, Skandinavije, Spanije, Italije...
Moja sestra vec pocela da steka kintu za sledecu god...
A i solo varijanta je super..
Ja cu verovatno tako... jer u mojoj ekipi se obicno pravi shirok plan i kad treba na kafu da odemo... putovanje u inostranstvo da ne spominjem :lol:

Enivej, lepo je otici, videti, upoznati druge ljude...
Ekskurzije me u tom smislu malo dave, jer se obilaze klasicna turisticka mesta... kule, stari gradovi, spomenici, bla bla...
A duh gradova se najbolje oseti na neki drugi nacin...
 
Sad kad vise vize nisu prepreka... situacija je idealna za drustva da odu na neko krace putovanje do Pariza, Berlina, Skandinavije, Spanije, Italije...
Moja sestra vec pocela da steka kintu za sledecu god...
A i solo varijanta je super..
Ja cu verovatno tako... jer u mojoj ekipi se obicno pravi shirok plan i kad treba na kafu da odemo... putovanje u inostranstvo da ne spominjem :lol:

Enivej, lepo je otici, videti, upoznati druge ljude...
Ekskurzije me u tom smislu malo dave, jer se obilaze klasicna turisticka mesta... kule, stari gradovi, spomenici, bla bla...
A duh gradova se najbolje oseti na neki drugi nacin...

Tacno:p
Ali opet uvek je lepse kad imas nekog svog pored ono, zanimljivije je, pa makar to bila i jedna osoba...
 
A izvini ljbavi gde ti zelis da te vode u osmom i sedmom raredu u Srbiji kad ste sve vec videli!?:lol:
Kakva nezahvalnost:roll:
Ja bih vam ukinuo exkurzije u sestom dok se ne pomrete od plakanja mada biste i tad zakerali sto nemate ex.Ili bih vas poslao na neku selendru na exkurziju da radite volonterski rad neki....:roll:
:dontunderstand:

u sedmom su nas vodili u Novi Sad a u osmom u Negotin... Ne videsmo Suboticu, Niš, Kragujevac......
a išli smo i u selendre...........
 
Ja zivim u Nisu, ne kazem da je mnogo lep, ali imai on svoje lepote koje ne mogu da se cene sa famoznim lepotama Bg-a.....Da ne nabrajam sad tu, Cele Kula, Tri Pesnice ....
Ali ipak po mom misljenju najlepsi grad Srbije je Novi Sad, prelep grad, mnogo mi se dopada, dok mi pa Bg takva jedna rupetina da ja nemam reci:lol:

Slazem se da je Novi Sad najljepsi!!! :) :heart:
 
Poslednja izmena:

Back
Top