Ima logike ili je musko djubre

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
:eek::think: Danas sam pila kafu sa mojim drugom. sa kojim se znam brat bratu pa vise od 30 godina..uvek je bio odlican dasa..pa cak i sad kad vec ima prosaranu kosu..spada u one muskarce na koje se zene prosto lepe..ali neverovatno i nikad nije morao nesto da se trudi kad su mu same padale u narucje...imao je jedan brak koji je vrlo posteno rasturio nepunih 5 godina posto se ozenio jer se malo zaljubio a malo vise ta koja je bila u varijanti..Srecno je razveden otac jednog sad vec velikog decaka..a svoju smekersku karijeru zavodnika i dalje veoma usposno sprovodi..S obzirom na to da sam odrasla sa njim ostala sam imuna na te njegove muske cari,,..svrstala ga u prijatelje i izgubio je epitet pa recimo muskarca a dobio funkciju dozivnog druga i moje hehehe dobre drugarice...Tokom svih tih godina druzenja znala sam za sve njegove varijante..do pre par godina od srednjoskolke pa do zavrsne godine faksa su mu bile ciljna grupa.odnosno one su ga blago receno opsedale i ulazile u krevet....upoznala sam takve primerke zgodnog zenskog sveta da je meni kao zeni zastajao dah.....i onda je on otisao za Bgd da radi...malo redja komunikacija i nije od mene stizao da prica sta mu se desava jer sam ja od nekih privatnih stvari stalno njega gnjavila pricom....i danas posle sad par meseci kako se nimso culi napokon nadjemo vremena da pricamo..ja sam cutala on poceo da prica....i dozivim sok...na moje pitanje..koga smo sad iskolovali misleci na neku mladjahnu studentikinju zamamnih oblina ..on meni kaze..nisu mi interesantne..:eek: a?:eek:

Sto bre covece...kaze on meni..traze me celog..traze sve moje slobodno vreme..traze sms poruke..traze cetovanje nocu preko neta..traze duge telefonske razgovore...nemam zivaca
usredsredio sam se na zene od 35 pa navise...udate zauzete koje nece da me gnjave koje dodju obavimo sta imamo..mozda malo i pricamo...al nemam ja sta novo da im kzem..sigurno im necu otkriti rupu na saksiji..i to je..ima logike ..pita on mene
ja nisam znala sta da mu odgovorim..samo sam mu kazala da je pravo musko djubre..ima li logike a drage moje koleginice sa Foruma ili je on pravo musko djubre..mada je super lik i ja ga volim..ali ovo me je nekako pa zabolelo...pomislila sam samo..jao kad se ti jednom zaljubis..ala ce to biti strasno...hm..sta kazete na ovo sve
 
pa čovek ima 35 godina i nema vremena za prazne priče:D


hahaha covek ima malo vise od 35..no godine u ovoj prici nisu bitne...samo me interesuje kako sam lako prihvatala te njegove mladjahne devojcice..a kad mi je spomenuo udate..prosto sam se nekostresila...i pomislila..zamisli ako se neka od njih zaljubi u njega..sta ce biti sa njom...a ja kao njegova drugarica se nisam nijednog momenta pitala sta ce biti sa njim ako se on zaljubi i neku od tih...svasta sam se pitala u slucaju kad je spomenuo ove zene..to mi tako nekako zvucalo..kao hm pa grozno
 
Ne znam da li ima logike i da li je đubre...ali meni zvuči isprazno taj njegov život...
Ljudi nisu predmeti da ih uzmeš kad hoćeš i baciš kad ti dosade...A ne vidim ni da je on baš nešto pretjerano zadovoljna i ispunjena osoba...
Tako da...nešto mu ne zavidim uopšte...:roll:
 
a jesi li ti sigurna da ga posmatraš samo kao druga:D?

ne vidim zašto bi ti brinula ako se neka zaljubi u njega...:p

ma sigurna ....:D imuna...sve ove godine..imuna..pri tom bio je ozenjen mojoj skolskom drugaricom..znas postoje ljudi u koje ja spadam..kad neko dobije epitet prijatelja..za mene vise nije muskarac ako je muski prijatelj u pitanju..ja verujem u musko zenska prijateljstva.....ja verujem u svoj odnos prema tim stvarima..za drugu stranu ne mogu da garantujem
 
sto je djubre?

sto su mu dosadne 10 godina mladje cice, nego mu je prijatnije drustvo zena njegovih godina?

ne razumem...ima covek ciste odnose, ne mora nikoga da zavlaci da bi se uvukao u gacice, ako se desi nesto ozbiljno od toga, desi...ako ne...

meni je to mnogo normalnije nego da jurca za nekim napaljenim studentkinjama...
 
hahaha covek ima malo vise od 35..no godine u ovoj prici nisu bitne...samo me interesuje kako sam lako prihvatala te njegove mladjahne devojcice..a kad mi je spomenuo udate..prosto sam se nekostresila...i pomislila..zamisli ako se neka od njih zaljubi u njega..sta ce biti sa njom...a ja kao njegova drugarica se nisam nijednog momenta pitala sta ce biti sa njim ako se on zaljubi i neku od tih...svasta sam se pitala u slucaju kad je spomenuo ove zene..to mi tako nekako zvucalo..kao hm pa grozno

pa je l vidiš da čovek želi da izbegne te mlađahne udavače, i zna kako se to radi.. a što se tiče udatih, zašto kriti..zbog nedostatka sexa se ne razvodi - ako partner nađe zadovoljenje sa strane npr. tvog druga...a jel ti frka da se on uopšte zaljubi?? ne bi tgrebalo, tjero..a i mislim da možeš da budeš mirna.. ma mislim..đubre jedno prosedo.... ( :
 
ma sigurna ....:D imuna...sve ove godine..imuna..pri tom bio je ozenjen mojoj skolskom drugaricom..znas postoje ljudi u koje ja spadam..kad neko dobije epitet prijatelja..za mene vise nije muskarac ako je muski prijatelj u pitanju..ja verujem u musko zenska prijateljstva.....ja verujem u svoj odnos prema tim stvarima..za drugu stranu ne mogu da garantujem

možda se plašiš da ne pokuša tebe da zavede:mrgreen:?

znam,imam i ja par od tih "prelepih" drugara...i kad me devojke pitaju za nekog od njih,ja počnem da se smejem...jer mi ne ide u glavu da ih druge žene doživljavaju tako:lol::lol::lol:
 
Ne znam da li ima logike i da li je đubre...ali meni zvuči isprazno taj njegov život...
Ljudi nisu predmeti da ih uzmeš kad hoćeš i baciš kad ti dosade...A ne vidim ni da je on baš nešto pretjerano zadovoljna i ispunjena osoba...
Tako da...nešto mu ne zavidim uopšte...:roll:

dobri limune, kad bi svi tako razmišljali svetom bi vladali harmonija..i poštenje.. ( :
 
Ne znam da li ima logike i da li je đubre...ali meni zvuči isprazno taj njegov život...
Ljudi nisu predmeti da ih uzmeš kad hoćeš i baciš kad ti dosade...A ne vidim ni da je on baš nešto pretjerano zadovoljna i ispunjena osoba...
Tako da...nešto mu ne zavidim uopšte...:roll:

..mada koliko ga ja znam..knjige, obrazovanje filmovi, pozoriste.....zene da i zene su nesto cime je uvek okruzen..nije glup cak sta vise veoma inteligentan i obrazovan...strasno voli slobodu....znala sam da je egoista..ali ovo sa potpunim odsustvom obaveze prema nekoj zeni me je prosto sokiralo..mada nisam sklona da se sokiram nesto strasno..svasta sam videla i prozivela..ipak me je pa recimo porazilo..palo mi je na pamet..zamisli da se ja tako zacopam u nekog sa sve muzem i decom koje imam i to u takvog koji me zeli jer ga necu drndati puno zbog obaveza sa decom zbog obaveza sa poslom..ma ne znam nekako sam sva u soku ceo dan
 
..mada koliko ga ja znam..knjige, obrazovanje filmovi, pozoriste.....zene da i zene su nesto cime je uvek okruzen..nije glup cak sta vise veoma inteligentan i obrazovan...strasno voli slobodu....znala sam da je egoista..ali ovo sa potpunim odsustvom obaveze prema nekoj zeni me je prosto sokiralo..mada nisam sklona da se sokiram nesto strasno..svasta sam videla i prozivela..ipak me je pa recimo porazilo..palo mi je na pamet..zamisli da se ja tako zacopam u nekog sa sve muzem i decom koje imam i to u takvog koji me zeli jer ga necu drndati puno zbog obaveza sa decom zbog obaveza sa poslom..ma ne znam nekako sam sva u soku ceo dan


egoizam je ključna riječ,izgleda...
 
Što si sad u šoku, a nije ti bio problem kad je neudata mogla isto tako da se zatelebasa u njega, a on da je samo zavlači?
Ebg, čovek neće vezu, već kres-šemu, i to je u redu ako je i drugoj strani to jasno i prihvatljivo.

ma zato sto je pred klinkama zivot i sto ce ga lako zameniti drugim..tj naci drugog...hahaha ja sam ozbiljno zabrinuta za ove sto ulaze u klimaks..hormoni su cudo..kad se zacopaju smrc..mogu puno da pate..i nemoj sad odmah da trazite slicnost sa mnom..ja nemam sa tim veze..je l tako Koto?;)
 

Back
Top